טיולים לוייטנאם וקמבודיה
טיולים פרטיים ומשותפים לנוסע העצמאי לוייטנאם וקמבודיה

טיול לוייטנאם וקמבודיה

טיול לויאטנם וקמבודיה בהתאמה אישית

חושבים שמדינות כמו ויטנאם וקמבודיה מיועדות אך ורק למטיילים צעירים שיוצאים לטיולי תרמילאים אחרי צבא? תנו לנו לתקן אתכם. כיום, גם משפחות וקבוצות של מבוגרים, יכולים ליהנות מהמדינות הללו! טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה יובילו אתכם לאזור של דרום-מזרח אסיה, לשתי מדינות יוצאות דופן. ויאנטם וקמבודיה הן מדינות שידעו בעבר סבל ועוני, וכיום הן עוברות לאיטן תהליכים שונים, כך שניתן לטייל בהן בנוחות במסגרת של טיול מאורגן, ולהיחשף לאזורים שלא האמנתם שקיימים.

היכן מבקרים בטיול לויטנאם? 

ברוב המקרים, טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה הם לפחות עשרה ימים, בכדי שתוכלו לכסות את האתרים המרכזיים בשתי המדינות הללו. בין היתר, הטיול כולל שיט במספר מקומות שונים סביב המדינות, כמו למשל סביב צוקי האקרסט שגובלים בשתי המדינות. הטיול כולל גם ביקור במנזרים השונים - הן של הדתות המקומיות, והן מנזרים של נוצרים, כמו למשל המנזר בטאו נין, שם יש פולחנים מקומיים יוצאי דופן.  כמובן שיש גם אתרים היסטוריים שבהם מבקרים, כמו למשל בסייגון בויאטנם, שם מבקרים במוזיאון שמתעד את פשעי המלחמה שנעשו במלחמה.  מבקרים גם בארמונות מלכותיים מיוחדים כמו הארמון המלכותי בפנום פן.  בקיצור - יש שפע של אתרים שאפשר לבקר בהם.

אמצעי התחבורה בטיול לויטנאם וקמבודיה

ראשית, טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה מתחילים בטיסה ליעדים הללו. לרוב, הטיול מתחיל ונגמר בויאטנם, שכן מדובר על מדינה עם תשתית מפותחת יותר מקמבודיה. אין טיסות ישירות מישראל לנמל התעופה שנמצא בהאנוי, ולכן מדובר לרוב על טיסה עם חניית ביניים. במקרים רבים חניית הביניים היא בבנגקוק אשר בתאילנד, ומשם ממשיכים לויאטנם. בטיול עצמו, נעים באוטובוס תיירים ממוזג ונעים, וכאמור יש מקרים שבהם יוצאים לשיט בספינות שבהן תוכלו לנוח ולהתפעל מהנופים המדהימים. יש אפשרות גם להזמין טיולי ג'יפים במסגרת הטיול המאורגן.

מה העונה המומלצת לטיול לויטנאם? 

האקלים השורר בויאטנם וקמבודיה הוא מגוון מאד ושונה ממה שאנו מכירים כאן. מדבור על מדינות שנמצאות בחצי הכדור הדרומי, עם אקלים מאד לא יציב. לרוב, טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה נערכים בין החודשים אוקטובר לנובמבר, ובין החודשים מרץ לאפריל. בעונות מעבר אלו, האקלים בדרום מזרח אסיה הוא נוח יחסית - הוא די יבש, הטמפרטורות סבירות, ואין יותר מידי גשמים.

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.

  טיול לויאטנם וקמבודיה - פשוט חייבים להגיע לכאן!