טיול ליפן - טיול לנוסע העצמאי 13 ימים.

13 ימים - טיול ליפן.


מעט אנשים בעולם המודרני אינם מושפעים בדרך זו או אחרת מהתרבות, ומהכלכלה היפנית, ובכל זאת מדינת יפן נשארת עבור רבים כסוג של אניגמה, חידה בלתי פתורה . התרבות העתיקה לצד המערבית המודרנית ובכל זאת היא נשארת כל כך שונה. יפן היא סמל של תרבות, מסורת ומודרניזם עדכני חדיש ובועט כמעט בכל תחום. יפן היא ארכיפלג של למעלה מ-3000 איים השוכנים לאורך טבעת האש בים השקט, ארכיפלג אשר למעלה מ-60 הרי געש פעילים אשר מדי פעם מתפרצים ויוצרים רעידות אדמה. רוב המדינה הררית כאשר הערים שוכנות על מישור החוף בגובה פני הים. שטחי החקלאות מנוצלים בצורה מקסימלית. בזכות משקעים רבים, גשמים המעורבים בברד ושלג נשמרת תרבות גידול האורז באגמים. בכל שנה באביב היפנים מתרגשים ויחד איתם תיירים רבים הבאים לראות אתת פריחת הדובדבן, "הסקורה זנסן" הפריחה הגדולה שמתחילה באיים הסובטרופיים של אוקינאווה - Okinawa ועד לחלק הצפוני ביותר של הוקאידו Hokkaido. היפנים רואים עצמם כעם בעל זן יחודי מבין כל העמים האסיאתיים, בעלי שפה שונה, דיאלקטים רבים ושונים וכך גם שפת הגוף אינה כשאר המדינות באסיה. ישנו מיעוט של ילידים משבטי איינו - Ainu ואוקינאוואנס - Okinawans שהם למעשה תערובת של קוריאנים, סינים ואחרים אשר בשנים האחרונות בחרו ביפן כביתם. יפן היא מדינה של ניגודים, מדינה אשר התפתחה חברתית ממשטר פיאודלי והיום באופן מפתיע הפכה לחברה בעלת שיוון זכויות. ביפן המסורתית התפתחו החיים המודרנים, תעשיית מכוניות, משחקים ומשחקי מחשב, תעשיית הייטק מהמתקדמות בעולם, מותגים כמו חברת סוני והפכה לאימפריה עולמית עם התחדשות מתמדת . היפנים שולטים גם בשוק הקומיקס לצד כל זאת נשמרת המסורת והדת המקומית,השינטו המתבטאת גם מבחינה ארכיטקטונית, זוהי הדת העתי־ קה היפנית המכונה "דרך האלים". לצד השינטו ישנו גם הבודהיזם. בכל אחת מהערים דגש מיוחד על התרבות והמסורת המקומית,הגנים המטופחים המשדרים אסטטיקה, המקדשים המרשימים הפזורים באתרים השונים. לטייל באופן עצמאי ביפן כבר לא כל כך מאיימת אם מתכננים ומזמינים הכל מראש. אנו בטרוולרטוס נעזור לכם לתכנן ולארגן הטיול העצמאי המודרך.

פרטים
החל מ-$3,300
החל מ-$3,513
החל מ-$3,997
המחירים לאדם החולק חדר זוגי (מינימום 2 אנשים בחדר) ייחולו תוספת לאדם יחיד בחדר

המחירים להמחשה בלבד, מחיר סופי יימסר בעת האישור סופי מנותני השרות בחו"ל.

מחיר כולל: החל מ-$3,300
פירוט המסלול
 • 1 תל אביב, טוקיו

  ניפגש בשדה התעופה בן גוריון משם נטוס דרך יעד ביניים, אל נמל התעופה הבינלאומי נאריטה בטוקיו. עם ההגעה ניסע למלון ולאחר התארגנות קצרה נצא להיכרות ראשונית של עיר הבירה היפנית, טוקיו. טוקיו הינה עיר מגוונת ומקום מושבו של קיסר יפן, העיר הגדולה ביפן המאכלסת למעלה מ-12 מליון תושבים. הערב נעשה מפגש ראשון עם התרבות היפנית. לינה במלון בטוקיו.


 • 2 MATSUMOTO טוקיו - מטסומוטו- האלפים היפנים

  לאחר ארוחת הבקר נצא לתחנת הרכבת לנסיעה בדרך היפה לעבר האלפים היפנים, נגיע לעיר מטסומוטו ונבקר ב"טירת העורב" או הטירה השחורה הטירה קיבלה את כיונויה בשל צבע השחור של קירות הטירה, אחת היפות המקוריות והעתיקות של הסמוראים והשוגונים מהמאה ה-16. הטירה היפה מתקופת הפיאודלים היא מהבודדות שלא נפגעו מההפגזות בתקופת המלחמה, היא נשתמרה בשלמותה כבעבר.נמשיך לטייל ברובע נקמצ'י NAKAMACHI, נספוג את האוירה הנעימה , השקטה המיוחדת של העיר, נבקר בשוק הצבעוני הקטן נגלה גלריות לאומנות, פינות חמד, חנויות לכלי חרס ומלאכת יד מקוריות ועוד אוצרות נחבאות. נחזור ללינת לילה בעיר מטסומוטו.


 • 3 TAKAJAMA יום 3 - טאקאימה - האלפים היפנים

  היום נצא בנסיעה באוטובוס HIGWAY BUS בדרך מעבר ההרים ולאורך קניון הנהר הלבן לטאקאימה, זהוי עיר קטנה ששמרה על הקסם של ימים עברו.טקיאמה ששימרה את בתי העץ את השווקים החקלאיים המסורתיים . העיר טאקאימה מארחת את פסטיבל האביב הגדול. נבקר ברובע העתיק של העיירה. בעבר שימשה העיר כמרכז לגילוף עץ ובעיקר לעיצוב במות עץ ניידות ששימשו ככלי רכב טקסיים בזמן הפסטיבל. כלי רכב אלה והביגוד הייחודי לאירועים, שמורים במוזיאון מיוחד שהוקם לצורך זה ובו נבקר "יטאי קאיקאן" המציג את הכרכרות של הפסטיבלים הנערכים במקום בתקופת האביב ובסתיו. בנוסף, נבקר גם במוזיאון ניקו המרתק, המתאר את הפארק הנודע ומקדשיו באמצעות דגמים מוקטנים מרשימים. בערב תוכלו להתפנק באחת מהמסעדות המתמחות במעדני בשר משובח ומפורסם וללגום מיין הסאקה העשוי אורז מקומי. בתום היום נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.


 • 4 טאקאימה- האלפים היפנים

  לאחר ארוחת הבקר נמשיך את סיורנו בעיר המרתקת עם הנוף האלפיני הידועה ומפורסמת בשוק הבוקר שלה. בשוק זה מתגודדות זקנות הכפר מציגות ומוכרות תוצרת טריה של פירות, ירקות, פרחים, חפצי נוי ועבודות יד. הכל מוצג לראווה בצורה מסודרת צבעונית ומזמינה לקנות. בעיקר נוכל להתרשם מהנוף ההררי של טאקאימה באלפים היפנים. בתקופת האביב זהו המקום האידאלי לחזות בפריחת הדובדבן. האיזור כולו מוצף בעצים הפורחים ומהווה נקודת משיכה ליפנים ולתיירים מכל העולם. נחזור למלון בטאקאימה


 • 5 טאקאימה- שיראקאוה גו - קאנזאווה

  היום נשכים מוקדם ולאחר ארוחת הבקר נסיעה באוטובוס בכביש המהיר באחד מהנופים היפים ביותר ביפן. חגיגה לאוהבי הצילום ניסע לעבר שיראקאיה שהוכרזה על ידי אונסקו כאתר מורשת שימור. זהו כפר מבודד עמוק בדרום האלפים היפנים. העיר מנוקדת בבתים קטנים בין חלקות של שדות אורז המחוברות לרשת נתיבי המים להשקית השדות.העיר מפורסמת בזכות בתי העיירה מבחינה אדריכלית המקנה למקום סגנון יחודי משלה. בתי העיירה נבנו כך שיתאימו למגורים בתנאי האקלים הקיימים באזור המושלג בסגנון ובשיטה יחודית הקרויה "גאשו זוקורי" המגנה ומונעת קריסה של המבנים תחת השלג בחודשי החורף.נמשיך לסייר בעיר בהליכה ברחובותיה השקטים והנעימים נתרשם מהחנויות הקטנות המסורתיות, מהארכיטקטורה המיוחדת לאיזור זה ומבתי האוכל הטעימים, אפשר לבקר באחד מבתי התושבים כדי לצפות בסגנון החיים של המקומיים שעדיין גרים בכפר, קבלת הפנים נעימה לאורחים. בתום הסיור ניסע באוטובוס בכביש המהיר לקנזאוה. לינה בקאנאזואה.


 • 6 KANAZAWA- קאנאזואה- קיוטו

  היום נקדיש את הטיול לעיר קאנאזוה בירתה של מחוז אישיקאוה. זהוי עיר חוף מערבית שניצלה מההפגזות של מלחמת העולם השניה ונשתמרה להפליא. בגלל שהעיר לא נהרסה נשתמרו כל אתריה ואוצרותיה ההיסטורים. בעבר העיירה התפרסמה בשל גידולי האורז המשובחים והיום היא משמשת כמרכז תרבות ואומנות מסורתית מהגדולים ביפן. בעיר בתי ספר לתיאטרון, מפעלים לייצור קרמיקה, חרסינה משי ועלי זהב. קאנאזואה עמוסה במוזיאונים לאומנות שזכו בפרסים בינלאומיים , במקדשים מפוארים ובגנים פורחים בסגנון יפני. נמשיך לטייל ברובע הסמוראים המסורתי וברובע הגיישות. בשעת אחר הצהרים נסיע ברכבת המהירה לקיוטו. לינה בקיוטו.


 • 7 קיוטו - טיול מודרך פרטי

  הבוקר נצא לבקר בקיוטו, הבירה העתיקה בה השתמרו מסורות של אלפי שנים מקום מושבם של קיסרי יפן. נראה את ארמון הקיסר, טירת השוגון, מקדשי בודהה ומשכני השינטו הרבים. היום כולו יוקדש לסיור מודרך בעיר המרתקת, במהלכו נראה את ארמון הקיסר וטירת ניג’ו, בה נבקר ונתרשם מהמבנה מהמאה ה-17, בו התאכסנו השוגון ופמלייתו כאשר הגיעו לפגוש את הקיסר, ממקום מושבו בבירה קיוטו. נתרשם מהציורים ומגילופי העץ. נבקר במקדש ריאונג’י ROYANJI בו מקדש הסלעים וגן אבנים זן בודהיסטי .נבקר במקדש הזהב ובטירה של השוגון מבנה מרהיב. נמשיך לשוק האוכל הצבעוני המפורסם המכונה המטבח של קיוטו וברובע השעשועים הישן. נסייר ברחובות העתיקים והציוריים , ונראה את הגיישות היפניות כשהן בדרך לעבודתן באחד מבתי התה. לינה ובקיוטו.


 • 8 קיוטו

  היום יוקדש להמשך טיול בהרים המזרחיים של קיוטו ביקור בקומפלקס המקדשים בהר הייאן בבפביליון הזהב- מקדש קינקאקוג’י KINKAKUJI, שנבנה כארמון על גדות אגם מלאכותי ובמרכזו אתר בודהיסטי. נמשיך לטייל ב”שביל הפילוסופים” המתפתל לאורכו של שפת פלג מים. דרך יפה צרה ומפותלת בין עצים ומים בו צעדו הפילוסופים היפנים והגו מחשבות עליונות ונאורות. נבקר בפאגוילון הכסף הצנוע שנבנה על ידי משפחות השוגונים במאה ה15, הפאבילון מוקף גנים,חורשות ובריכות קטנות ומקום נעים לטייל ברוגע. נחזור למלון בקיוטו.


 • 9 קיוטו -נארה

  לאחר ארוחת בקר נצא היום ברכבת לסיור יום לעיר נארה הנמצאת כ 45 דקות נסיעה מקיוטו. בדרך נעבור באחד האתרים המצולמים ביותר בקיוטו מקדש פושימי אינארי FUSHIMI INARI המקדש שוכן לרגלי הר אינריארי בגובה של כ230 מ’ר מעל פני הים . המקדש הוא יצירה פיסולית הכוללת כ-10000 שערי טורי. זהו אחד המקדשים החשובים ביפן, אפשר לטייל בין השבילים והשערים. משם נמשיך לנארה ששימשה בעבר במשך מאה שנה כבירת יפן וידועה בזכות שמונת המקדשים הבודהיסטים הגדולים. נצפה במבני העץ הגדולים ונתרשם מפסל בודהה הענק בגובה 16 מטרים.העיר הוכרזה כאתר מורשת עולמית .בהמשך נטייל בפארק הגדול והיפה שאיילים משוטטים בחופשיות ומתידדים עם בני האדם.נסע חזרה לללינה בקיוטו.


 • 10 ARASHIYAMA קיוטו - אראשיאמה

  היום נצא בנסיעה באוטובוס עירוני לגלות את חלקה המערבי של העיר קיוטו- אראשיאמה העיר מפורסמת בזכות גשר העץ, הגנים היפנים המרהיבים , המקדשים היפים ומטעי הבמבוק הגבוהים. העיר משכה אליה במשך שנים רבות את אצולת יפן, אומנים, קיסרים ועשירי הארץ שנהגו להגיע לעיר זו למנוחה ולהנאה. העיר הציורית על רחובותיה הנעימים באוירה רגועה בין גבעות ירוקות ופורחות ומקדשים ציוריים .בתקופת פריחת הדובדבן ובתקופת השלכת זהו המקום האידאלי אליו נוהרים תושבי יפן והתיירים. אחר הצהרים ניסע ברכבת מקיוטו לטוקיו. לינה בטוקיו.


 • 11 טוקיו - סיור מודרך

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בעיר טוקיו בירת יפן העיר התוססת ללא הפסקה. האתר הראשון יהיה מייג’י שרין - Meiji Shrine אשר מוקדש להנצחת הקיסר Meiji. מקדש זה פופולארי מאד ומשמש לטקסי חתונות יפניות מסורתיות. נמשיך לרחוב אומוטסאנדו Omotesando המפורסם בזכות חנויות האופנה. מכאן נתקדם לאזור העתיק של טוקיו, אסאקוזה - Asakusa נחלוף על פני מקדש העתיק סנסוג’י -טוקיו היא עיר של ניגודים, גורדי השחקים, איזורי הבילוי הסואנים ,שילטי הניאון הצבעוניים ואלפי כלי התחבורה עם הקצב המהיר, לצד הרחובות העתיקים עם בתי עץ ציוריים והמקדשים הנשזרים יחד והופכים את טוקיו לעיר כל כך מענינת ומרתקת. בתום הביקור נחזור למלון שלנו בטוקיו . לינה טוקיו


 • 12 טוקיו בסטייל

  את היום נקדיש הטיול לטוקיו בסטייל, קולינריה ואופנה. נסייר בשוק הדגים הגדול והמפורסם בעולם TSUKIJI MARKET , השוק הסיטונאי העצום בו נמכרים במכירה פומבית למרבה במחיר לסוחרים מכל העולם .הדגים הטריים ופירות הים מועברים בקירור ישירות למסעדות הגורמה. הביקור בשוק היא חוייה תרבותית מרתקת.נמשיך לאיזור הקניות מהיוקרתיים והמענינים בטוקיו בו נמצא את שיאי וחידושי הטכנולוגיה האחרונים ODAIBA והאופנה המהודרת. בתום הסיור נמשיך לאי המלאכותי פרי יצירת האדם אודייבה הנמצא במפרץ טוקיו. זהוי אטרקציה בפני עצמה, הנסיעה לשם ברכבת עוברת דרך גשר ריינבו ,ממנו נשקף נוף קו הרקיע המדהים של טוקיו. באי אטרקציות רבות, גלגל ענק, פארק שעשועים, קניון אופנתי סגור המדמה הרגשה של שמים פתוחים מעל.מופעי לייזר מרהיבים, בארים ומסעדות להנאתכם. חזרה לטוקיו למלון.


 • 13 SAYONARA טוקיו - שדה התעופה

  לאחר ארוחת הבקר נתארגן לטיסה חזרה לארץ, במידה והזמן יאפשר נשלים את הסיור בטוקיו ונפרד מהעיר המרתקת הזו. הסעה בתחבורה ציבורית לשדה התעופה בנריטה.


כולל
לא כולל
מידע