טיול ליפן - טיול לנוסע העצמאי 12 ימים.

12 ימים - למטייל העצמאי 12 יום


מעט אנשים בעולם המודרני אינם מושפעים בדרך זו או אחרת מהתרבות, ומהכלכלה היפנית, ובכל זאת מדינת יפן נשארת עבור רבים כסוג של אניגמה, חידה בלתי פתורה . התרבות העתיקה לצד המערבית המודרנית ובכל זאת היא נשארת כל כך שונה. יפן היא סמל של תרבות, מסורת ומודרניזם עדכני חדיש ובועט כמעט בכל תחום. יפן היא ארכיפלג של למעלה מ-3000 איים השוכנים לאורך טבעת האש בים השקט, ארכיפלג אשר למעלה מ-60 הרי געש פעילים אשר מדי פעם מתפרצים ויוצרים רעידות אדמה. רוב המדינה הררית כאשר הערים שוכנות על מישור החוף בגובה פני הים. שטחי החקלאות מנוצלים בצורה מקסימלית. בזכות משקעים רבים, גשמים המעורבים בברד ושלג נשמרת תרבות גידול האורז באגמים. בכל שנה באביב היפנים מתרגשים ויחד איתם תיירים רבים הבאים לראות אתת פריחת הדובדבן, "הסקורה זנסן" הפריחה הגדולה שמתחילה באיים הסובטרופיים של אוקינאווה - Okinawa ועד לחלק הצפוני ביותר של הוקאידו Hokkaido. היפנים רואים עצמם כעם בעל זן יחודי מבין כל העמים האסיאתיים, בעלי שפה שונה, דיאלקטים רבים ושונים וכך גם שפת הגוף אינה כשאר המדינות באסיה. ישנו מיעוט של ילידים משבטי איינו - Ainu ואוקינאוואנס - Okinawans שהם למעשה תערובת של קוריאנים, סינים ואחרים אשר בשנים האחרונות בחרו ביפן כביתם. יפן היא מדינה של ניגודים, מדינה אשר התפתחה חברתית ממשטר פיאודלי והיום באופן מפתיע הפכה לחברה בעלת שיוון זכויות. ביפן המסורתית התפתחו החיים המודרנים, תעשיית מכוניות, משחקים ומשחקי מחשב, תעשיית הייטק מהמתקדמות בעולם, מותגים כמו חברת סוני והפכה לאימפריה עולמית עם התחדשות מתמדת . היפנים שולטים גם בשוק הקומיקס לצד כל זאת נשמרת המסורת והדת המקומית,השינטו המתבטאת גם מבחינה ארכיטקטונית, זוהי הדת העתי־ קה היפנית המכונה "דרך האלים". לצד השינטו ישנו גם הבודהיזם. בכל אחת מהערים דגש מיוחד על התרבות והמסורת המקומית,הגנים המטופחים המשדרים אסטטיקה, המקדשים המרשימים הפזורים באתרים השונים. לטייל באופן עצמאי ביפן כבר לא כל כך מאיימת אם מתכננים ומזמינים הכל מראש. אנו בטרוולרטוס נעזור לכם לתכנן ולארגן הטיול העצמאי המודרך.

יום 1
 הגעה לטוקיו נסיעה למלון

יום 2 -טוקיו
סיור מודרך לקמקורה-עיר המקדשים והתרבות, עיירת חוף כשעה נסיעה מדרום לטוקיו .בעבר שימשה  כמקום משקנם של השוגונים, והייתה מרכז פוליטי חשוב של הממשל היפני. בין האתרים נראה את פסלו הענק  והמרשים של בודהה. עשוי ברונזה טקס תה ירוק במקדש ג'ומיו ג'י, נבקר במקדש הוקוקו ג'י הידוע כמקדש הבמבוק, ויערות הבמבוק  נעצור לארוחת צהריים צמחונית, משם נמשיך למקדש קוטוקו נראה את פסל בודהה הענק,  נמשיך לאזור חוף הים של אנושימה ונתרשם מהתצפית להר הפוג'י,
לינה בטוקיו.
ארוחת בקר+ צהריים

יום 3 - טוקיו
הגעה לנקודת המפגש  סיור פנורמי בטוקיו 
 ביקור במקדש אסקוסה הממוקם באזור העתיק של טוקיו המכונה גם מקדש שלושת האלים המקדש הבודהיסטי המוקף גנים מטופחים
נראה את הפסלים ונבקר במקדש שעל פי האמונה יש בה סגולות ריפוי גוף ונפש נמשיך את  הסיור ברחוב הקניות והשוק  של נקמיסה הצבעוני והתוסס ויחד עם זה מטופח ונקי להפליא ביקור ברובע גינזה האזור היוקרתי של טוקיו, הארמון המלכותי בטוקיו.
הפלגה קצרה במפרץ טוקיו אל  האי המלאכותי אובאידה  שבו מרכזי קניות סופר מודרניים המעוצב בסגנון הרנסנס ומציע חדשנות בתחומי האלקטרוניקה והאופנה.
חזרה  עצמאית למלון בטוקיו. לינה בטוקיו
ארוחת בקר+ צהרים.

יום 4 - הר פוג'י
הגעה עצמאית לנקודת המפגש בטוקיו
נסיעה של כשעתיים עד שלוש  במעלה האלפים היפנים להר פוג'י נצפה אל ההר המרשים בגובהו המכוסה שלג  ברב השנה
נבקר באגם האקונה  שהיא עיירת מעיינות חמים ונצא לשייט קצר באגם אשי  בו שטות סירות צבעוניות ומקושטות חוויה בפני עצמה.
חזרה לטוקיו הגעה עצמאית למלון
לינה בטוקיו
ארוחת בקר+ צהרים

יום 5 - טוקיו - הירושימה
לאחר ארוחת בקר  הגעה לתחנת הרכבת ונסיע ה ברכבת המהירה  הנקראת כך בשל דמיון הקטר לקליע ובשל המהירות העצומה של כ300 קמש בערך זו נסיעה הנחשהת לאטרקציה מרתקת בולט להירושימה.
הגעה עצמאית מהתחנה למלון 
לינה בהירושימה

יום 6 - הירושימה
הירושימה אתר חובה  העיר שנהרסה בפצצה האטומית  ולאחר המלחמה השתקמה התחדשה והפכה לעיר מודרנית ומלאת חיים שהמראה החיצוני  לא מעיד כלל על עברה  הטראגי  והיום הפכה מפורסמת וסמל השלום העולמי.
הגעה לנקודת האיסוף לסיור מודרך: סיור  מיאג'ימה -נצא  למעגן  ומשם  נשוט  במעבורת לאי מיאג'ימה המפורסם בזכות היותו   אתר מורשת עולמית , האי מיוחד בשל הגאות והשפל של המים והשינויים הנראים בנוף המקדש הנקרא בשל כל המקדש הצף איצוקישימה.. בתום הסיור נחזור בשייט אל המעגן, משם נמשיך אל פארק השלום נבקר במוזיאון השלום בו היה הפיצוץ האטומי שהביא לסיום  מלחמת העולם השנייה. 
 לינה בהירושימה
 ארוחת בקר+ צהרים.

יום 7 - הירושימה אוסקה
היום לאחר ארוחת הבקר ניסע  ברכבת מהירה לאוסקה, העיר השנייה בגודלה ביפן ונחשבת ללב הכלכלה הלאומית אוסקה הפכה למרכז  פיננסי  חשוב ומודרני של התרבות ביפן וגן עדן לקניות ,אופנה ואוכל.
 העברה למלון
 לינה באוסקה.

יום 8 - אוסקה - קיוטו
לאחר ארוחת בקר רכבת לקיוטו וסיור מודרך בקיוטו.
קיוטו עיר הבירה הקיסרית העתיקה היום היא  עיר אלגנטיות  המודרנית נחשבת לאחת הערים הפופולריות ביפן העיר ההיסטורית משופעת במקדשים בודהיסטים מקדשי שינטו מסורתיים שהיה מקום מגוריו של הקיסר ,  עיר הגיישות והחוויה האוטנטית.
ביקור בטירת ניג'ו בה התאכסן השוגון ובני משפחתו נתרשם מהעיצובים המתוחכמות ויצירות האומנות המדהימות.
 היום יוקדש לביקור במקדש הזהב קינקאו טמפל מבנה נוצץ ויפהפיה שנבנה בידי השוגון במרכז האגם  גן יפהפה  ומקדש  נמשיך למקדש קיומזו דרה מקדש בודהיסטי אליו טיפסו המאמינים להתפלל לפסל ולשתות מהמי המעיין הקדושים ולזכות  על פי האמונה בחיי אהבה ואריכות ימים, נשקיף מהמרפסת לנוף המדהים של העיר , נסקר בארמון המלכותי של קיוטו , ביקור בפושימי אינרי  המקדש החשוב ביפן ומפורסם בזכות אלפי שערי הטורי היוצרים שבילים המובילים ליער בפסגת הר האינרי הגבוה והקדוש נמשיך למקדש קיומזו הצופה את קיוטו כולה
נסייר רגלית בין בתי התה ובאזור בו מתגוררות הגיישות .
חזרה  לתחנה באוסקה  הגעה עצמאית למלון
 לינה באוסקה

יום 9 -  אוסקה סיור פנורמי
לאחר ארוחת בקר הגעה לנקודת המפגש וסיור מודרך רגלי בעיר לחוש את החוויה  והאווירה של העיר לעומק.
ביקור  בבניין אומדה סקאי המבנה הגבוה  גורד השחקים  המרשים משם נגיע ל מרפסת תצפית מרהיבה על העיר ,הטירה והפארק.
 נבקר בטירת אוסקה המפורסמת נצפה בתערוכה בה נתרשם מאוסקה העתיקה הנקרא על שם השליט  אודה נובונגה ששלט בטירה ואחריו שלט טויוטומי הידיושי
נשוט בספינת נהר    לאחריה העברה לתחנת רכבת ומשם הגעה עצמית למלון לינה באוסקה
 ארוחת בקר+ צהרים

יום 10 - הימאג'י
 העיר נמצאת בין הירושימה וקיוטו ומפורסמת בעיקר בגלל הטירה  הקדומה  המכונה גם האנפה הלבנה  והיא הכי מפורסמת ויפה ביפן.
המבנה  של השוגון  שנשאר שלם הוא מרשים במיוחד .
 נתחיל את היום בנסיעה  קצרה מאוסקה להימג'י
נסייר בטירת החימג'י ולאחריה הפסקה לארוחת צהריים בסגנון יפני. משם ניסע למאיקו.
מאיקו ארוחת צהרים וטיול בטיילת של מרינת מאיקו , נהנה מהליכה  נעבור על גשר היקאשי קאיקו האדיר שהוא הגשר התלוי הארוך שבעולם  כארבעת אלפים מטר  המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על המורכבות ההנדסית הייחודית כל כך ליפן. לאחר הביקור בגשר ניסע  באוטובוס אל התחנה באוסקה משם נסיעה עצמאית למלון
לינה באוסקה
ארוחת בקר+ צהריים.
העברות   משדה התעופה למלון על פי המפורט
הגעה עצמאית  אל נקודות המפגש, הגעה עצמאית מתחנת הרכבת אל המלון.

יום 11 - אוסקה
יום חופשי לקניות ולחוויות נוספות של העיר המדהימה הזו

יום 12 העברה לשדה התעופה אוסקה להמשך טיסה ליעד הבא שלכם

פרטים
החל מ-$3,450
החל מ-$3,940
החל מ-$4,690
המחירים לאדם החולק חדר זוגי (מינימום 2 אנשים בחדר) ייחולו תוספת לאדם יחיד בחדר

המחירים להמחשה בלבד, מחיר סופי יימסר בעת האישור סופי מנותני השרות בחו"ל.

מחיר כולל: החל מ-$3,450
כולל
  • נסיעה אוטובוס תיירים מודרך באנגלית בקבוצות קטנות של תיירים מחול
  • בתי מלון עם ארוחת בקר ( חדר סטנדרט)
  • ארוחות צהריים הכלולות בתכנית על פי המפורט
  • רכבות מהירות על פי המפורט
לא כולל
  • טיסות
  • ארוחות נוספות ומשקאות שלא מוזכרות בתכנית
  • טיפים
  • ביטוחים והוצאות נוספות
מידע