טיול לסין 12 יום - טיול לנוסע העצמאי

טיול לסין לנוסע העצמאי ובהתאמה אישית


הרפובליקה העממית של סין, המדינה היא המאוכלסת ביותר בעולם. למרות שבמוצהר המדינה קומוניסטית, כיום סין מקיימת שלטון פתוח יותר מהקומוניזם הקלאסי. כאשר לאזרחים יש רשות לפתח עסקים פרטיים ויזמות כלכלית. זכויות האזרח עדיין מוגבלות בנושאים שהמפלגה קבעה פיקוח. לדוגמה ילודה, עדיין יש הגבלת ילד אחד למשפחה וכן לעיתים, חופש הדיבור והעיתונות מוגבל ומצונזר. סין התפתחה מאד בעשור של קיום האולימפיאדה בבייג’ינג. נבנו מאות בתי מלון, הורחבה תשתית התחבורה, נבנו כבישים מהירים, נוספו מסלולי רכבות מהירות ושדות תעופה. סין היא מדינה גדולה ואחת המעניינות בעולם. שילוב של תרבות עתיקה, טבע, נופים מגוונים, יופי ועוצמה.

פרטים
החל מ-$2,410
החל מ-$2,612
החל מ-$2,840
המחירים לאדם החולק חדר זוגי (מינימום 2 אנשים בחדר) ייחולו תוספת לאדם יחיד בחדר

המחירים להמחשה בלבד, מחיר סופי יימסר בעת האישור סופי מנותני השרות בחו"ל.

מחיר כולל: החל מ-$2,410
פירוט המסלול
 • 1 הגעה בייג’ינג

  לאחר הנחיתה, נציג החברה ימתין לכם בשדה התעופה, קבלת פנים והעברה ברכב פרטי למלון. לאחר מנוחה והתארגנות. בערב, סיור ברחוב וונפוגין WANGFUJING המפורסם, הרחוב הצבעוני והתוסס. לינה בבייג’ינג


 • 2 בייג’ינג

  לאחר ארוחת הבוקר, המדריך יאסוף אתכם לסיור בעיר. תחנתנו הראשונה היא כיכר טיאננמן, הכיכר הגדולה בעולם אשר מפרידה את בייג'ינג מהעיר האסורה. בכיכר מצוי המוזילאום ובו גופתו החנוטה של מאו צ'ה טינג. נסייר בכיכר הענקית ונמשיך לביקור ב "עיר האסורה" מקום משכנם של קיסרי מינג עד שנת 1912. המתחם שימש כארמון גדול של הקיסרים כ - 500 שנה והוא הארמון הגדול ביותר בעולם. בעבר לא ניתן היה להכנס למתחם ללא הזמנת הקיסר. ממשיכים ל "גבעת הפחם" השם העממי של פארק ג'ינגשן. לתצפית פנורמית מצויינת על העיר. נמשיך לסיור רקשות בשרידי שכונות החוטונג, הסמטאות העתיקות כדי ללמוד על האופן בו חיו לפני המהפכה וההתחדשות של השכונות המודרניות וגורדי השחקים. נסייר רגלית גם באיזור HOUHAI. חזרה למלוננו. לינה בבייג'ינג.


 • 3 בייג’ינג החומה הגדולה

  היום נקדיש לביקור בחומה הגדולה אחד מפלאי עולם. החומה הגדולה נבנתה ושופצה עשרות פעמים במשך 2500 שנה ותכליתה הייתה להגן על סין מהפלישות המונגוליות. לאורך החומה נבנו נקודות משמר ובהם גרו חיילי המשמר, מאחר שלא תוגמלו שוחדו תכופות על ידי פולשים ושודדי דרכים שערכו מסעות ביזה. אורכה של החומה כ - 6000 ק"מ. אך הקטע שנהוג לבקר בו נבנה בתקופת שושלת מינג במאה ה - 16. נעלה בכוון אחד ברכבל ונרד ברגל. משם נמשיך לארמון הקיץ שנבנה במאה ה - 17 על ידי שושלת צ'נג ושימש כמקום מפלט נעים לקיסרים בימי הקיץ החמים. כיום המקום משמש כפארק ציבורי ואיזור בילוי. בתום הביקר ניסע לעבר הכפר האולימפי יצירת פאר מודרנית שנבנתה לכבוד האולימפיאדה בשנת 2008 נראה את מבנה " קן הציפור " וקוביית המים שבא נערכו תחרויות מים ושחיה. נחזור למלון למנוחה. הנהג יאסוף אתכם לחזות במופע קונג פו מסורתי )מושבים רגילים(. לינה בבייג'ינג


 • 4 בייג’ינג - שיאן

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור במקדש השמיים שנבנה לכבוד קיסרי שושלת מינג ושימש כמקום תפילה להצלחה. בשעות הבוקר מאות סינים נוהגים לבצע תרגילי טאי צ’י , ספורט וריקודים בפארק הגדול. נמשיך לשוק הפנינים והמשי שם נוכל להצטייד בקניות. XIAN הנהג יעביר אותנו לתחנת הרכבת לנסיעה ברכבת המהירה ה “בולט” לשיאן )מחלקה שניה(. אם ההגעה המדריך יאסוף אותנו למלוננו למנוחה. לינה בשיאן.


 • 5 שיאן

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור באתר הארכיאולוגי המדהים “הטרה קוטה” שהתגלה בשנת 1974 ומכיל כ - 7000 דמויות חרס של צבא הפרשים הלוחמים על גבי סוסים בגודל טבעי שנקברו יחד עם הקיסר כדי לשמור על קברו של הקיסר הראשון של שושלת צ’ין. נחזור לעיר לביקור במוזיאון ההיסטורי “שאנשי” הידוע בשם “הפנינה של שיאן” או האוצר של סין. נמשיך לביקור בפגודת “אווז הפרא”, בחומת העיר העתיקה השלמה ביותר ששרדה בסין, והיא אחת ממערכות ההגנה הגדולות בעולם, נמשיך ונסייר ברובע המוסלמי הגדול והפופולארי שבהם “המסגד הגדול”. נחזור למנוחה למלוננו. לינה בשיאן


 • 6 שיאן - גווילין

  הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה לגווילין, עם ההגעה המדריך יאסוף אותנו לנסיעה למלון בגווילין למנוחה קצרה. נמשיך אל מערת הנטיפים המכונה “חליל הסוף” ביקור באחת המערות היפות והארוכות ( כ - 240 מ’ ) בעולם. שם נמצא תצוגה של פסלים ותצורות של נטיפים. נתפעל ממעשה ידי הטבע והתאורה המחליפה צבעים הופכת את המקום לקסום ומסתורי. נמשיך בנסיעה ל “חדק הפיל” . זוהי גבעה שצורתה מזכירה צורת חדק של פיל השוחה מהנהר. נסייר גם בפארק “שבעת הכוכבים”. הפארק מיוחד בזכות הגבעות הירוקות, המים הצלולים, העמקים, בעלי החיים והצמחיה הצפופה. לקראת הערב, נעלה על סיפונה של הסירה לסיור לילי בנהרות ובאגמים. לינה בגוולין.


 • 7 גווילין - לונגשין

  היום נצא בנסיעה פרטית לעבר לונגשין לבקר בטרסות האורז בין הכפרים והשדות הציוריים. נבקר בכפרי המיעוטים ונציץ אל אורח חייהם של אנשי הכפר החקלאיים. העיירות YAO, ZHUANG. בתום הסיור, הנהג ייקח אותנו חזרה לגווילין לטיול רגלי בשווקים המקומיים ובמדרחוב שם נוכל לערוך קניות. לינה בגווילין.


 • 8 ינגשו

  הבוקר נצא לשייט מהנה בסירה על נהר “ לי “ לעבר ינגשו, במהלך השייט נהנה מהנוף המרגש על גדות הנהר בין צוקים תלולים, כפרים ועיירות קטנות דייגים מקומיים. לאחר מנוחה קלה נצא לראות את העץ המפורסם,עץ הבניין BANYAN. העץ העתיק בן 1500 שנה ששרד רוחות, גשמים וסערות במשך מאות שנים. משם נמשיך לכפרים המסורתיים, נצפה באורח החיים של המקומיים. נחזור בנסיעה לחזות בהופעה על גבי הנהר Impression show. לאחר ההופעה נחזור בנסיעה למלון. לינה בינגשו.


 • 9 גוילין - שנגחאי

  היום נצא בנסיעה לגוולין לשדה התעופה לטיסה לשנגחאי. עם ההגעה הנהג והמדריך יפגשו אותנו ויעבירו אותנו למנוחה למלון. לאחר מנוחה קלה, נצא לסייר ברובע היהודי בשנגחאי, נבקר בבית הכנסת וברובע הצרפתי. בערב, נצא למופע אקרובאטיקה מרהיב בתיאטרון. לאחר המופע נסיעה חזרה למלון. לינה בשנגחאי.


 • 10 שנגחאי

  שנגחאי, אחת הערים המאוכלסות בעולם, העיר התוססת המשלבת חדש מול ישן, עיר של ניגודים גורדי שחקים לצד מבנים עתיקים. נטייל בין הסמטאות העתיקות ואיזור הקניות החדשני והיפה. משם נמשיך לאורך טיילת בונד ורחוב ננג'ינג המפורסם במדרחוב. נבקר במוזיאון העיר בו תצוגה של כלי פורצלן עדינים, רהיטים ואוספים עתיקים של חפצי אומנות. נעפיל לתצפית פנורמית עוצרת נשימה ממגדל הטלויזיה. חזרה בנסיעה למלון למנוחה. לינה בשנגחאי


 • 11 שנגחאי - סוג’ו

  היום ניסע לעיר היפהפיה הידועה בכינויה “ העיר על המים “ נצא לשייט בסירה בין תעלות המים והגשרונים בסגנון ונציה תוך צפייה בגנים המעוצבים המעטרים את גדות התעלות. נחזור בנסיעה לשנגחאי, בדרך נסייר באזור טיאנזפנג. ניסע למלוננו למנוחה. לינה בשנגחאי.


 • 12 שנגחאי

  לאחר ארוחת הבוקר, זמן חופשי להשלמת הסיור ולקניות. העברה לשדה התעופה. המשך לטיסה חזרה.


כולל
לא כולל
מידע