טיול לסין - 10 ימים - טיול פרטי לנוסע העצמאי

הרפובליקה העממית של סין, המדינה היא המאוכלסת ביותר בעולם. למרות שבמוצהר המדינה קומוניסטית, כיום סין מקיימת שלטון פתוח יותר מהקומוניזם הקלאסי. כאשר לאזרחים יש רשות לפתח עסקים פרטיים ויזמות כלכלית. זכויות האזרח עדיין מוגבלות בנושאים שהמפלגה קבעה פיקוח. לדוגמה ילודה, וכן לעיתים, חופש הדיבור והעיתונות מוגבל ומצונזר. סין התפתחה מאד בעשור של קיום האולימפיאדה בבייג'ינג. נבנו מאות בתי מלון, הורחבה תשתית התחבורה, נבנו כבישים מהירים, נוספו מסלולי רכבות מהירות ושדות תעופה. סין היא מדינה גדולה ואחת המעניינות בעולם. שילוב של תרבות עתיקה, טבע, נופים מגוונים, יופי ועוצמה.

פרטים
החל מ-$1,846
החל מ-$2,060
החל מ-$2,200
המחירים לאדם החולק חדר זוגי (מינימום 2 אנשים בחדר) ייחולו תוספת לאדם יחיד בחדר

המחירים להמחשה בלבד, מחיר סופי יימסר בעת האישור סופי מנותני השרות בחו"ל.

מחיר כולל: החל מ-$1,846
פירוט המסלול
 • 1 הגעה לביגינג BEIJING

  לאחר הנחיתה הנהג יאסוף אתכם משדה התעופה ויעביר אתכם למלון. בערב, סיור ברחוב וונגפוג'ין WANGFUIJING הססגוני והתוסס להתרשם מחיי הלילה. לינה בבייג'ינג.


 • 2 בייג'ינג - BEIJING

  לאחר ארוחת הבוקר, ימתין מדריך בלובי .ייקח אתכם לביקור בכיכר טינאנמן ,הכיכר הגדולה בעולם )אשר מפרידה את ביגינג מהעיר האסורה(. בכיכר מצוי המוזוליאום ובו גופתו החנוטה של מאו צה טונג. נסייר בכיכר הענקית ונמשיך לביקור בעיר האסורה מקום משכנם של קיסרי מינג וצינג עד לשנת 1912, תקופת הקיסר האחרון של סין "הנרי פוי " וכינון הרפובליקה של סין .המתחם נבנה בשנת 1420-1406- ,ושימש כביתם של קיסרי סין כ 500 שנה. המתחם כולל למעלה מ 900 מבנים והוא הארמון הגדול ביותר בעולם. בעבר לא ניתן היה להיכנס למתחם ללא הזמנה של הקיסר. מכאן ממשיכים לביקור ב "גבעת הפחם" השם העממי של פארק ג'ינגשן שמהווה נקודת תצפית מצוינת על העיר, משם נמשיך לסיור ריקשות וביקור בשרידי החוטונג. השכונות המסורתיות הישנות כדי ללמוד את האופן בו חיו בעיר לפני המהפכה ובניית השיכונים המודרנים ונראה מקרוב את תנאי המגורים הפשוטים של המקומיים באיזור חוחוי. לינה בבייג'ינג.


 • 3 בייג'ינג - החומה הגדולה של סין - BEIJING

  לאחר ארוחת הבוקר, נסיעה לביקור באחד מפלאי העולם, בחומה הגדולה של סין, בת 2500 שנה ואורכה כ - 6000 ק"מ. החומה נבנתה ושופצה עשרות פעמיים ותכליתה הייתה להגן על סין מהפלישות המונגוליות. לאורך החומה נבנו נקודות משמר ובהם גרו חיילי המשמר , אשר קבלו את משכורתם בשיטת פעם כן ופעם לא ולכן שוחדו תכופות על ידי הפולשים ממונגוליה ועל ידי שודדי דרכים שערכו מסעות ביזה. קטע החומה שנהוג לבקר בו נבנה בתקופת שושלת מינג בתקופות המאה ה 16. נעלה בכיוון אחד ברכבל ונרד ברגל. נמשיך לביקור בארמון הקיץ. שנבנה במאה ה 17 על ידי שושלת צ'ינג וכיום משמש כפארק ציבורי. בתום הסיור נחזור למלון והתארגנות ליציאה בשעות הערב יציאה למופע קונג פו. לינה בבייג'ינג.


 • 4 בייג'ינג - שיאן - BEIJING - XIAN

  לאחר ארוחת הבוקר, ביקור במקדש השמיים. בשעות הבוקר, אלפי אנשים מתרגלים טאי צ'י מתעמלים, רוקדים ומבלים. המקדש בנוי על עקרונות הפנג שווי ושימש בעבר כמרכז פולחן לקיסרי סין. נמשיך לסיור בשוק המשי המפורסם ובשוק פאנגיואון. העברה לתחנת הרכבת לנסיעה ברכבת "הבולט" המהירה לשיאן, מחלקה שניה. בהגעה, הנהג יימתין בתחנה ויעביר אתכם למלון בשיאן. לינה בשיאן.


 • 5 XIAN - שיאן

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור באתר ארכאילוגי המדהים הטרה קוטה. אתר הטרה קוטה התגלה ב1974 ומכיל כ 7000 דמויות חרס של צבא פרשים לוחמים .סוסים בגודל טבעי שנקברו כדי לשמור על קברו של הקיסר הראשון של שושלת צ'ן. ביקור בשוק התרופות המסורתי ברובע המוסלמי ובמסגד הגדול בסין, מכאן לביקור בחומת העיר השער הגדול. בערב ארוחת ערב בסגנון סיני וכניסה לתיאטרון למופע אTANG DYNESTY חזרה למלון ולינה בשיאן.


 • 6 שיאן- שנחאי

  לאחר ארוחת הבוקר, ביקור בפגודת אווז הפרא ובמוזיאון ההיסטורי שאנסי הידוע בשמו כפינת האותרות של סין. נמשיך לאיזור ינואן ונלמד על תורת הקליגרפיה של האותיות בתום הסיור העברה לשדה התעופה לטיסה לשאנחאי, לאחר הנחיתה ימתין נהג מחוץ לטרמינל ויעביר אתכם למלון בשאנחאי . לינה בשנחאי.


 • 7 סוג'ו- שנחאי

  לאחר ארוחת ברר ניסע לביקור בעיר הציורית ZHOUZHUANG נצא לשייט מהנה בסירה לאורך הנהר .העיר נקראת העיר על המים בעלת היסטוריה עתיקת ימים ותרבות מסורתית נספוג את האוירה בשייט מהנה בין הבתים שעל שפת המים. משם נצא לביקור באיזור TIANZIFANG , נחזור ללינה בשנחאי.


 • 8 שנגחאי - SHANGHAI

  לאחר ארוחת הבוקר, ביקור בגני יונאן שהוקמו לפני כ 400 שנה ומשרים אווירת רוגע בעיר הסואנת. לאחר מכן ביקור במוזיאון שאנגחאי שמציג יצירות אומנות סיניות מתקופות השושלות השונות, מכאן למדרחוב נאנגינג ולביקור בבונד, הטיילת של שאנגחאי שעל גדות הנהר וואנגפו, האזור מתאפיין בריכוז של בנקים ומשרדי חברות גדולות, נמשיך למנהרת התיירים ומגדל הטלוויזיה. בערב יציאה לצפייה במופע האקרובטים המפורסם של שאנגחאי (מושבים רגיליםׂ.) לינה שאנגחאי .


 • 9 שנחאי- סוג'ו SHANGHAI-SUZHOU

  היום ניסע לעיר היפהפיה הידועה בכינויה “ העיר על המים “ נצא לשייט בסירה בין תעלות המים והגשרונים בסגנון ונציה תוך צפייה בגנים המעוצבים המעטרים את גדות התעלות. נמשיך לביקור במוזיאון של סוג' הייחוד של מוזיאון זה הוא יצירותעתיקות של אריכטקטורה מיוחדת , נמשיך לביקור במפעל המשי המתמחים בייצור והפקת חוטי משי, בערב נצא לביקור בגני נט מסטר של נוכל להינות ממופעים מסורתיים המלווים בכלי נגינה מיוחדים. נחזור בנסיעה לשנגחאי, ניסע למלוננו למנוחה. לינה בשנגחא.


 • 10 שנחאי- טיסה חזרה

  היום האחרון מוקדש להשלמת קניות וסיורי עצמאי לפרידה מהעיר שנגחאי. העברה לשדה התעופה ליעד הבא שלכם.


 • 11 המחיר כולל:

  המחיר כולל: הדרכה פרטית עם מדריך דובר אנגלית, רכב ונהג צמוד במהלך ימי הטיול, בתי מלון עם ארוחת בקר, כניסות לאתרים על פי המפורט בתכנית. רכבות וטיסות פנים. לא כולל: טיסות בינלאומיות, אשרת כניסה, טיפים והוצאות אישיות.


כולל
לא כולל
מידע