טיולים פרטיים לסין לנוסע העצמאי בהתאמה אישית
טיול לסין

סין - מקום שחייבים להגיע אליו!

מגוון חבילות וטיולים לסין במחירים ללא תחרות

טיול לסין

כל מה שרציתם לדעת על טיולים לסין לנוסע העצמאי  


אם יש יעד שבו הטיול מאורגן אישי יכול לתרום לכם באופן משמעותי, הרי שזו סין. סין היא מדינה ענקית מכל בחינה שהיא - היא ענקית בשטחה, היא הגדולה בעולם מבחינת אוכלוסיה, יש לה היסטוריה של יותר מ5,000 שנה, ולצד זאת כמובן עשרות אלפי מקומות שבהם אפשר לטייל. קל ללכת לאיבוד בסין, מרוב האפשרויות, ומאחר שזו מדינה זרה מאד לתייר הישראלי - הרי שמומלץ בחום להזמין מראש טיולים מאורגנים לסין. הטיולים המאורגנים יאפשרו לכם מצות היטב את החוויה הסינית עד למקסימום.

היכן ולכמה זמן הטיול לסין? 

לרוב, טיולים מאורגנים לסין מתמקדים בערים הגדולות יותר של סין, ובאוזרים שהם מעט יותר מערביים. אל חש - מדובר על טיולים שיחשפו אתכם היטב לתרבות סינית. כך אפשר למצוא טיולים שמתמקדים בבייג'ין, בשנגחאי, או בשתי הערים גם יחד. יש טיולים שמתמקדים רק בעיר אחת מבין השתיים, והם כוללים גם ביקור בעיירות ובכפרים סמוכים. אפשר לצאת לטיול מאורגן בסין שיתמקד דווקא בהונג קונג - שממזגת באופן מדהים בין מזרח למערב. יש טיולים שמתמקדים גם באזורים כמו חבל טיבט, או אזורים אחרים, אך ככלל הונג קונג, שנגחאי ובייג'ין הן נקודות המפתח. משך הזמן של הטיולים הוא מגוון - החל מחמישה ימים לטיול מצומצם, ועד ל20 יום לטיול ארוך.

איך מגיעים לסין? 

אם אתם יוצאים אל טיולים מאורגנים לסין, כדאי להתכונן לטיסה ארוכה יחסית, יותר ממה שאתם מכירים מהטיסות לאירופה. הטיסות הסדירות מישראל לין הן לנמל התעופה בבייג'ין, ונמל התעופה בהונג קונג. מעת לעת, יש גם טיסות לשנגחאי, אך הדבר נדיר יחסית, ומתבצע ממש רק בשיאה של עונת התיירות. יש לציין שהן חברת אל על הישראלית, והן חברות תעופה זרות מכל העולם, מאסיה ומאירופה, מציעות טיסות שונות לסין, חלקן עם חניית ביניים, וכולן ניתנות להזמנה במסגרת הטיול המאורגן.

מה לובשים לטיול לסין? 

מאחר שפעמים רבות הטיולים  לסין נערכים בשטח רחב, יש להביא אתכם ביגוד מגוון. מעבר לכך, האקלים הסיני שונה לעתים מהאקלים הישראלי. יש שתי נקודות זמן בשנה בהן מזג האוויר הוא נעים יחסית - בין החודשים נובמבר לדצמבר, ובין החודשים מרץ ליוני. אלו בעצם עונות המעבר בסין. בחורף עצמו סין יכולה להיות קפואה יבשה, ואילו הקיץ שופע בגשמי מונסון, ולכן יש העדפה לעונות המעבר.

 טרוולר טורס מתמחה בארגון טיול פרטי בהתאמה אישית, בתקופה שמתאימה לכם, עם האנשים שאיתם תרצו לטייל  בזוגות, משפחות או  קבוצת חברים קרובים שרוצים לטייל באופן פרטי עם הדרכה באנגלית כולל נהג ומדריך ברכב פרטי ברמה גבוהה.צרו  קשר לקבלת פרטים מלאים.