טיולים לאקוודור ואיי גלפגוס - דרום אמריקה
   5% הנחה על הפלגות באיי גלפגוס לנרשמים להפלגות 2019 עד ה30.08.18   
(לא כולל תכופת החגים הנוצריות)

טיול לאקוודור ואיי גלפגוס
טיולים בגלפגוס ואיי גלפגוס שלא מהעולם הזה

!טיול לאקוודור ואיי גלפגוס - פשוט חייבים להגיע לשם

מבחר טיולי יום מקיטו - פאפאיאקטה - קוטופאקסי - באניוס
מבחר רחב של טיולים באקוודור יבשתי והפלגות באיי גלפגוס בכל הרמות
מגוון של טיולים לאקוודור ובאיי גלפגוס פרטיים ומשותפים במחירי סיטונאות

טיול לאקוודור ואיי גלפגוס


איי גלאפגוס הם ארכיפלג של איים געשיים שמפוזרים באוקיינוס השקט מסביב לקו המשווה, 972 קילומטרים מערבית לחלק היבשתי של אקוודור. האיים נמצאים בשליטתה של אקוודור, ושייכים למערכת הפארקים הלאומיים שלה. האוכלוסייה באי כוללת כ-40,000 בני אדם, רובם דוברי ספרדית. איי גלאפגוס ידועים בזכות מגוון המינים של בעלי חיים האנדמיים שבהם, וכן בזכות מחקריו של צ'ארלס דרווין במהלך מסע המחקר השני של ספינת הצי המלכותי, הביגל, שתרמו לגיבוש תאוריית האבולוציה והברירה הטבעית. הדרך הטובה ביותר לחוות את האיים היא לשוטט ביניהם בספינה. מדריכי טבע יעלו אתכם ליבשה כל יום - לפגוש ציפורים, זוחלים ויונקים ולראות צמחים.

 יתרונות הטיול בהתאמה אישית לדרום אמריקה 

בתור חברה המתמחה ביבשת אמריקה כבר שנים רבות אנו מבינים את הקושי בתכנון טיול לדרום אמריקה שיענה בצורה מושלמת לדרישות הלקוח, לפיכך יצרנו חבילות טיול המאפשרות לנוסע עצמאי לטייל בזמן קצר ביעדים המרתקים במרכז אמריקה ודרום אמריקה.  העיקרון העומד מאחורי טיול מאורגן עצמאי הוא החופש לבחור את הטיול המתאים לנוסע ולא פחות חשוב מכך את הזמן המתאים ללקוח. בטיול מאורגן עצמאי אין טיול שלא יוצא בגלל מיעוט נרשמים ואין הגבלה של תאריכי יציאה והמחיר אפילו פחות מטיול מאורגן רגיל.

טיולים לאקוואדור – גלאפגוס ועוד...

החוף השקט, גלאפגוס, האנדים,  יערות הגשם של באמאזונס, קיטו והאזור, אימבאבורה ואוטאבולו, הרי האנדים, הרי הגעש המדהימים, קואנקה, הג'יונגלים, גואייאקיל, כל אלה ועוד הם רק חלק ממדינה החצויה ע"י הקו המשווה בצפון המדינה. טיול לאקואדור בן שבועיים בקושי מספק את צרכי התייר הסקרן. טרוולר טורס יסייע בכם ובאופן מקצועי בתכנון נסיעתכם ליעד הבא שלנו.

טיולים לאקוואדור - קיטו בגובה של  2816 מ'

טיול לאקואדור עם נחיתה בקיטו, המוקפת הרי געש, תפגשו עיר שהוכרזה על יד ארגון האונסקו לבירת התרבות האנושית. קיטו הנה עיר מודרנית עם חנויות, בתי קפה, מסעדות משובחות, גלריות ותיאטראות, שיבטיחו לכם שהיה נעימה בעיר זו. קיטו  שבאקואדור הנה עיר גדושת. למרות היותה ארץ "קטנה" בדרום אמריקה, אקואדור היא מדינה ענקית   עם אלפיים סוגי ומיני פרפרים. הארכיטקטורה הקולוניאלית וייחודית באזור זה.לקוחות יקרים, במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא המלצות על טיולים לפרו, שכתבו לקוחות מרוצים של טרוולר טורס.

 טיולים פרטיים  לאקוואדור

טיול לאקוואדור עם נחיתה בקיטו, המוקפת הרי געש, תפגשו עיר שהוכרזה על יד ארגון האונסקו לבירת התרבות האנושית. קיטו הנה עיר מודרנית עם חנויות, בתי קפה, מסעדות משובחות, גלריות ותיאטראות, שיבטיחו לכם שהיה נעימה בעיר זו. קיטו שבאקואדור הנה עיר גדושת. למרות היותה ארץ "קטנה" בדרום אמריקה, אקואדור היא מדינה ענקית עם אלפיים סוגי ומיני פרפרים. הארכיטקטורה הקולוניאלית וייחודית באזור זה. טיולים לאקואדור ונחיתה בקיטו מבירה אתכם למדינה שמתחלקת לארבעה אזורים אופיינים, איזור הרי האנדים, החוף השקט, האמאזונס, ואיי גאלאפאגוס. טיולים לאקואדור מתקיימות באמצעות חברות כגון דלתא, קונטיננטל, ק.ל.מ., איבריה, וטיולים שלחברות כגון טאקא, לאן, סנטה ברברה ועוד... כמו כן, גם ניתן לקחת טיסה לפרוו או טיסה לקולומביה ומשם לקחת טיסת פנים לאקוודור.

טיולים לאקוואדור –בהתאמה אישית

טיולים לאקואדור מהארץ ארוכים, כאשר טיול לקיטו נמשך בערך כ-17 שעות עד בשילוב אלעל ואיבריה. טיולים לאקואדור הנן חוויות בפני עצמן. יש חברות תעופה כמו בריטיש המפעילות טיולים לדרום אמריקה. TACA, LAN ECUADOR גם כן טסות על הקו ביבשת. מספר טיסות לאקואדור אכן מותאמות על פי עקומת ביקוש ועצה.

טיולים לאקוואדור – נופים חלומיים כולל שיט בין איי גלאפגוס

טיול לקיטו לצעירים חובבי סיורי טבע, עם תרמיל על הגב, למשוחררי צהל ובכלל לקהל הרחב רבות ומגוונות עם חברות תעופה גדולות. אין ספק שטיול לקיטו, פותחת בפני התייר הפוטנציאלי אפשרויות רבות לבלות ולטייל באזור זה של העולם. איי הגאלאפגוס "מעבדה" של 13 איים ענקים ושישה בינוניים ובנוסף 42 קטנים בנות יותר מ-6 מיליון שנה. טיולים לאקואדור הן חלק מתחילת מסע קסום בלב שמורות החי והצומח שכבשו א את דימיונו וליבו של צ'ארלס רווין  והביאו לו השראה בקשר לתיאורית התפתחות העולם. אנשי המקצוע של טרוולר טורס הנם לרשותכם ולשרותכם בכל שאלה הקשורה לארגון נסיעתכם באיזור. לטרוולר טורס הסכמים מיוחדים: טיולים לאקוואדור או טיול לקיטו שבדרום אמריקה בכלל. מדובר בטיולים הנמשכים לרוב חודש ימים לפחות ומי שרוצה לגלות את כל היבשת הדרום אמריקאית, לאחר טיול לאקואדור יצטרך להתארגן בצורה יסודית ולארגן בליווי המומחים שלנו ליעד זה, טיולים לדרום אמריקה באופן מקצועי ביותר. טיול לאקוודור ניתן לשלב עם טיול לפרו או טיול לקוסטה ריקה, או אפילו טיול לארגנטינה.אנו בTravellertours מציעים מגוון של טיולים לארגנטינה במחירים שוברי שוק, אנו נדאג לטיול לארגנטינה המותאם במיוחד לך,  גלוש לאתר והתחל את המסע שלך עוד היום 

מי שהתעניין בטיול לאקוודור ואיי גלפגוס יכו להיות גם התעניין ב:  טיול לארגנטינה טיול לברזיל טיול לצ'ילה טיול לאקוודור ואיי גלפגוס טיול לפרו 

במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא המלצות על טיולים לדרום אמריקה שכתבו לקוחות מרוצים של טרוולר טורס.