טיול לברזיל

טיול לברזיל

טיול לברזיל

טיול מאורגן לברזיל - פשוט חייבים להגיע לשם!

טיול לברזיל לנוסע העצמאי

טיול לברזיל - לא משנה באיזה גיל 

כאשר שומעים על טיול לברזיל, עולים מייד באזננו צלילים ומקצבים של ריקודי הסמבה מהקרנבל של ריו או סלבדור דה בהיאה, ארץ הקולוניאליזם. בדומה לטיול באנגליה, גם טיול לברזיל כולל צפייה במשחק כדורגל, ובריקוד קפוארה - אמנות שחדרה גם לארצנו הקטנטונת. טיסה לברזיל היא טיסה אל מופעי הסמבה והבוסה נובה, ובכלל, ריקודים הם בגדר חובה במסגרת טיולים לברזיל.

מסלול הטיול לברזיל

קופקבנה, מצוקי מפרץ טודוס אוס סנטוס, משתרבבים זה בזה במסלול טיול לברזיל. מלונות כמו קופקבנה פאלאס, לנקסטר אוטון הם אפשרות טובה ללקוח הפוטנציאלי. מומלץ לטוס במסוק מעל לריו (טיסה לבחירתך של 6 עד 60 דקות- מומלץ 15 דקות), וממעוף ציפור תוכלו ליהנות מראות בלתי נשכחים מעל לריו. אל תשכחו לרשום לפניכם, ביקור באצטדיון של Macarana בן יותר מ- 97.0000 מקומות, היכל אל הכדורגל האגדי פלה. 

מפלי האיגואסו

מפלי האיגואסו IGUASU השוכנים על גבול ארגנטינה ברזיל ופאראגוי הם מהמפלים הגדולים ביותר הוכרזו כאתר מורשת עולמית על ידי אונסקו המפלים הם מהמרשימים בעולם ונוצרים ממכלול מרהיב של מעל 275 מפלים בגדלים שונים המסתערים ממרומי השבר הגיאולוגי של נהר האיגואסו ונשפכים אל נהר הפרנה. תוכלו לעבור מהצד הברזילאי לצד הארגנטינאי ולהמשיך את הטיול הקסום בדרום אמריקה. 

מנאוס

מנאוס (פורטוגזית: Manaus) היא בירתה של מדינת אמזונאס שבצפון מערב ברזיל, הגדולה ביותר בשטחה במדינות ברזיל. העיר שוכנת על גדת נהר הריו נגרו, מעט מערבית למקום הישפכו אל נהר האמזונס, והיא משמשת נמל עיקרי ומרכז כלכלי באזור. במנאוס חם כל השנה. חודשי החורף יבשים ואילו הקיץ גשום. הטמפרטורות בחודשי הקיץ נעות בין 30 מעלות צלזיוס ל-36 מעלות.

טיסה לברזיל

טיסות לריו דה ז'נירו (Rio de Janeiro) הן טיסות אל אחת הערים היפות בתבל. זוהי העיר השנייה בגודלה מבחינת אוכלוסייה בברזיל עם למעלה מ-7 מיליון תושבים. רבים יגידו כי זוהי העיר היפה בעולם שכן היא משלבת נוף עירוני של שכונות פאר, עם שכונות עוני הנקראות פאבלות, מפרצים רחבים, צוקים מיוערים, איים טרופיים וחופים לבנים, שכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת פארקים ירוקים, מרכזי מסחר ושווקים הומים, ויש לה חופים נהדרים ומועדוני לילה. כמו כן אפשר ליהנות מסמבה, כדורגל, קאשאסה (משקה מקומי) וכמובן מהקרנבל. 

מי התעניין בטיול לברזיל
יכול להיות גם התעניין ב: 

במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא המלצות על טיולים לדרום אמריקה שכתבו לקוחות מרוצים של טרוולר טורס.