חבילת תיור באושואיה - ארגנטינה - 4 ימים

חבילת תיור באושואיה - ארגנטינה - 4 ימים


ארגנטינה היא אחת הארצות המרתקות והמגוונות בדרום אמריקה ובעולם כולו. מסע אל נופים קסומים,יופי פראי, תרבות אירופאית, ערים מודרניות, שכונות תוססות מוסיקה,כדורגל, אסאדו וטנגו. לארגנטינה גבול משותף עם צ'ילה במערב שרשרת הרי האנדים מהווים גבול טבעי של נופי פרא לא פגועים,בצפון מזרח עם ברזיל וארוגוואי, בצפון עם בוליביה ופרגואי. ארגנטינה היא ארץ של ניגודים. שמורות טבע טובלות בירק, אגמים בשלל צבעים מנצנצים בין נהרות וקרחונים. במרכז המדינה מישורי הפאמפה שהיא שפלה פוריה של שיטחי מרעה עצומים עד לצפון מזרח המאופיין במפלים עצומים ויערות גשם.

טיול לארגנטינה - אושואיה

בקצה הדרומי של היבשת, פטגוניה וארץ האש, נמצאים הקרחונים הגדולים ביותר בכדור הארץ הגיוון הוא שילוב בלתי נתפס כמעט של נופים. אגמים חבויים בין הרי געש מעשנים, פיורדים ארוכים, קרחונים המתנפצים ומגיעים עד לאושוואיה העיר הדרומית ביותר בעולם המכונה גם " סוף העולם". טרוולר טורס מציעים לכם טיול לארגנטינה ל"סוף העולם" בה תהנו כם מסיור בעיר ובמוזיאון וגם מיערות ואגמים מרהיבים. 

פרטים
פירוט המסלול
 • 1 אושואיה - סיור בעיר ובמוזיאון סוף העולם.

  הגעה לאושואייה והעברה (רגולר) משדה התעופה למלון. אחה"צ: נטייל (רגולר) בעיר, נבקר בשכונה ההיסטורית "לה מיסיון", במוזיאון סוף העולם (Museo del Fin del Mundo), שבו מוצגות תערוכות על חיי האינדיאנים הילידים, כולל דגמים של צורות מגורים וכלים, ועל מסעות האירופאים לאזור, ולמוזיאון בית הכלא, שלו חשיבות רבה לאזור. במהלך הסיור נוכל להתפעל מהארכיטקטורה המקומית, בצורת החיים של המקומיים ובהתפתחות ההיסטורית של העיר הכי דרומית בעולם. הסיור לא כולל: כניסה למוזיאון סוף העולם ולמוזיאון בית הכלא. לינה במלון לפי בחירה.


 • 2 אושואיה - פארק הלאומי ארץ האש - תעלת ביגל

  ארוחת בוקר במלון. בבוקר נטייל (רגולר) בפארק הלאומי ארץ האש הנמצא כ-12 ק"מ לכיוון מערב. . בפארק ניראה עצי דובדבן חמוצים, נהרות ואגמים. בפארק יש כ-150 מיני עופות, בהם ברווזי בר, אווזי בר, וכמובן - פינגווינים. בעיני הכי מרתקים הם האווז הדרומי והקרקרה, ובעיקר הנקר המגלני. למעוניינים ניתן לקחת סיור ב"רכבת סוף העולם". הרכבת יוצאת מתחנת "סוף העולם" ונוסעת לאורך הסוללה המקורית שהשתמשו האסירים בבית הכלא של אושוויה. בזמן הטיול, הרכבת תעבור לצידי הנהר ותמשיך לחלק הצפוני של העמק. אחה"צ: נשייט (רגולר) בתעלת ביגל ע"ש ספינתו של החוקר דארווין ונצפה במושבות של עופות מים יונקים ימיים ונוף מיוחד. השייט מאפשר ליהנות מנופים מרהיבים בתעלת ביגל, מאושוויה ומהרים הסובבים אותה. ההפלגה לאורך המפרץ עד תעלת ביגל והמשך ל"מעבר הקטן", דרך אי הזאבים ואי הציפורים שם נראה קורמורנים ומושבות זאבי ים, וכן מינים אינסופיים של ציפורי-ים כגון שחפים, יסעורים, אלבטרוסים וברווזים. לבסוף נגיע למגדלור "לס אקלאיירוס". לינה במלון לפי בחירה.


 • 3 אושואיה - אגמים אסקונדידו ופגנאנו - Escondido & Fagnano Lakes

  ארוחת בוקר במלון. יציאה מאושויאה מזרחה, חצייה דרך יערות העד ,בדרך עצירה לתצפית על המבנה הישן של בית הסוהר הגובל עם הר Olivia ומשם לעבר האגמים הנמצאים כ 400 מטר מעל פני הים משם נשקף הנוף המדהים הצופה לעברPASO GARIBALDI מכאן נרד לאגם ESCONDIDO בדרך נראה את מפעלי ניסור העצים ביערות העבותים. אחרי הביקור באגם הגדול FAGNANO נחזור לאושואיה. לינה במלון לפי בחירה.


 • 4 אושואיה

  ארוחת בוקר במלון. העברה מהמלון לשדה התעופה.


כולל
לא כולל
מידע