חבילת תיור בחצי האי וולדז - ארגנטינה - 4 ימים

חבילת תיור בחצי האי וולדז - ארגנטינה - 4 ימים


חצי האי ואלדס בולט למרחק של כ-100 ק"מ אל תוך מימי האוקיינוס האטלנטי ואורך קו החוף שלו מגיע ל-400 ק"מ לערך. הוא מחובר אל היבשה במצר היבשה קרלוס אמגינו (Istmo Carlos Ameghino). אורכו של מצר אמגינו הוא כ-40 ק"מ ורוחבו בנקודה הצרה ביותר מגיע לכ-6 ק"מ בלבד, דבר שכמעט ומנתק את חצי האי מהיבשה. מצפון למצר היבשה משתרע מפרץ סן חוזה (Golfo San José) ומדרום לו מצר נואבו (Golfo Nuevo - "המפרץ החדש"). לשני המפרצים גם יחד מתאר כללי של עיגול ושניהם מחוברים אל האוקיינוס האטלנטי במצרי ים צרים, שכמעט והופכים אותם ללגונות. לאורך קו החוף המזרחי של חצי האי משתרעת לגונת קלטה ואלדס (Caleta Valdés) שאורכה יותר מ-36 ק"מ ורוחבה המכסימלי אינו עולה על 3 ק"מ. זו מופרדת מהאוקיינוס האטלנטי ברצועת יבשה צרה והחיבור היחיד של הלגונה אל האוקיינוס הוא בקצה הדרומי שלה, שם שוכן מפתח ברוחב של 120 מטר בלבד. פנינסולה ולדז. חצי אי שנמצא בין 2 מפרצים,

טיול בחצי האי וולדז - נופים ובעלי חיים מיוחדים

בחצי האי קיימות מושבות של פילי ים, אריות ים, פינגוונים, לוויתנים ועוד חיות יחודיות כמו גונאנקו, ארמדיל ושועלים. חובבי החיות מגיעים לכאן כדי להתענג מכל רגע, זהו אולי המקום הטוב ביותר ביבשת לראות חיות.באי עצמו יש המון איזורים, נקודות ומפרצים בהם עוצרים וצופים במושבות של החיות המדהימות הללו:בפונטה דלגאדה punta delgada יש מושובות של פילי ים, בפונטה נורטה punta norte יש גם פילי ים וגם אריות ים. פוארטו פירמידה puerto piramide היא יישוב של כמה בתים, הוא נחשב ליישוב היחידי של בני האדם על האי ואפילו ניתן לישון שם. בנוסף לכל החיות כאן יש כמה תופעות וסיפורים מענינים: זקני העיר אומרים שאיסלה דה לוס פחארוס isla de los pajaros הוא ההשראה לקטע בספר המפורסם "הנסיך הקטן" שנכתב על ידי סנט אקזופרי שהיה גר כאן.אחת התופעות המעניינות פה היא הגאות והשפל המוזרים, ההבדלים בין 2 המפרצים עצומים ולעיתים תוכלו לראות אחד מלא במים ואת השני ריק. אך ללא ספק התופעה הכי מדוברת כאן היא תופעת האורקות- לווייתני קטלן שמגיעים עד לחוף כדי לטרוף פילי וכלבי ים. החודשים הכי מומלצים לטיול בארגנטינה, בחצי האי וולדז, הם אוקטובר נובמבר. צפיית לווייתנים ניתנת בין יוני עד נובמבר. 

פרטים
החל מ-$590
החל מ-$640
החל מ-$695
המחירים לאדם החולק חדר זוגי (מינימום 2 אנשים בחדר) ייחולו תוספת לאדם יחיד בחדר

המחירים להמחשה בלבד, מחיר סופי יימסר בעת האישור סופי מנותני השרות בחו"ל.

מחיר כולל: החל מ-$590
פירוט המסלול
 • 1 טרלאו - פוארטו מדרין

  הגעה לטרלאו (Trelew) והעברה (רגולר) משדה התעופה למלון בפוארטו מדרין. לינה במלון לפי בחירה.


 • 2 פוארטו מדרין - חצי אי ולדס

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ביקור (רגולר) שמורת הטבע פנינסולה ולדס- חצי האי ואלדס. זהו אתר מורשת עולמי של אונסק"ו ואחד המקומות הטובים ביותר ביבשת לצפייה בבעלי החיים האופיינים לאזור דרום אמריקה: עופות מים הבאים לקנן באי ומנצלים את תופעת הגאות והשפל הקיצונית המתרחשת באי, פילי- ים ואריות-ים אשר מתכנסים בחופי האי לעונת הרבייה והשיא, לוויתנים קטלנים (אורקה) המתקרבים עד לחוף כדי לצוד את פילי- הים ואריות הים. צפייה מקרוב (בסירה) בלויתנים (Southern Right Whale (Eubalaena Australis), כלול (בתקופות חודשים מ- יוני עד נובמבר). בתום יום הסיור נחזור לפוארטו מדרין ללינת לילה. לינה במלון לפי בחירה.


 • 3 פוארטו מדרין - פונטה טומבו (Punta Tombo)

  יציאה לטיול (רגולר) בפונטה טומבו, זוהי מושבת הפינגווין המגלאני החשובה ביותר בפטגוניה, היא מושבת הפינגווין המגלאני הגדולה ביותר מחוץ לאנטארקטיקה. היתרון הגדול של שמורת פונטה טאמבו הוא כי ניתן ללכת ממש בין הפינגווינים, לעקוב אחריהם, וללמוד את מנהגיהם, והכול ממרחק קטן ביותר. לינה במלון לפי בחירה.


 • 4 פוארטו מדרין

  העברה (פרטי) מהמלון לשדה התעופה בטרלאו (Trelew).


כולל
 • העברות מהשדה תעופה למלוןו חזרה
 • טיולים פרטיים ומשותפים לפי הבחירה
 • נציג מקומי
 • טלפון חירום 24 שעות
לא כולל
 • ארוחת צהריים וערב
 • ביטוחים
 • כל דבר שלא צוין בהמחיר כולל
מידע