חבילה תיור באל קלפטה - ארגנטינה - 4 ימים

חבילה תיור באל קלפטה - ארגנטינה - 4 ימים


ארגנטינה היא אחת הארצות המרתקות והמגוונות בדרום אמריקה ובעולם כולו. מסע אל נופים קסומים,יופי פראי, תרבות אירופאית, ערים מודרניות, שכונות תוססות מוסיקה,כדורגל, אסאדו וטנגו. לארגנטינה גבול משותף עם צ'ילה במערב שרשרת הרי האנדים מהווים גבול טבעי של נופי פרא לא פגועים,בצפון מזרח עם ברזיל וארוגואי, בצפון עם בוליביה ופרגואי. ארגנטינה היא ארץ של ניגודים. שמורות טבע טובלות בירק, אגמים בשלל צבעים מנצנצים בין נהרות וקרחונים. במרכז המדינה מישורי הפאמפה שהיא שפלה פוריה של שיטחי מרעה עצומים עד לצפון מזרח המאופיין במפלים עצומים ויערות גשם. בקצה הדרומי של היבשת, פטגוניה (Patagonia) וארץ האש, נמצאים הקרחונים הגדולים ביותר בכדור הארץ והגיוון הוא שילוב מדהים של נופים. קרחונים המתנפצים ברעש וגושי קרח הצפים על המים. ניתן אף להגיע עד לאושוואיה העיר הדרומית ביותר בעולם המכונה גם " סוף העולם".

טיול לארגנטינה - אל קלפטה

טרוולר טורס מציעים לכם טיול בארגנטינה לעיירה אל קלפטה אשר ממנה תגיעו היישר אל הקרחונים. תשייטו בין הקרחונים וגם תגיעו לצפות בתופעת הטבע - "הקרחון המתנפץ"  ובשמו פריטו מורנו וליהנות הן מהמחזה המרהיב של התנפצות חלקים ממנו המלווים הן ברעש והן במראה מלהיב. 

פרטים
החל מ-$595
החל מ-$635
החל מ-$724
המחירים לאדם החולק חדר זוגי (מינימום 2 אנשים בחדר) ייחולו תוספת לאדם יחיד בחדר

המחירים להמחשה בלבד, מחיר סופי יימסר בעת האישור סופי מנותני השרות בחו"ל.

מחיר כולל: החל מ-$595
פירוט המסלול
 • 1 אל קלאפטה

  הגעה לאל קלאפטה והעברה (פרטי) למלון. לינה במלון לפי בחירה.


 • 2 אל קלאפטה - כל הקרחונים

  ארוחת בוקר במלון. בבוקר נצא עד לפוארטו בנדרס (נמל הדגלים) משם נמשיך בשייט מרתק במימי האגם. נשייט בין קרחונים אדירים בעלי צורות וגוונים מרהיבים. נתקרב לקרחון אופסלה* שהוא הקרחון הגדול ביותר בדרום אמריקה, משם נמשיך לאגם אונלי הקפוא למחצה, המאופיין בשברי קרחונים צפים שניתקו מקרחון אונלי לינה במלון לפי בחירה *ייתכנו שינויים עקב מצב הקרחון.


 • 3 אל קלאפטה - קרחון פריטו מורנו

  ארוחת בוקר במלון. בבוקר נצא לביקור בקרחון "פריטו מורנו" בנסיעה לאורך אגם ארחנטינו כ-80 ק"מ. "הקרחון המתנפץ" החוצה את אגם ארחנטינו הוא הקרחון היבשתי הפעיל הגדול בעולם (כ-37 ק"מ) והתופעה הקרחונית היפה ביבשת. הקרחון הוא תופעת טבע מדהימה; הוא מתנשא לגובה 70 מטרים מעל פני האגם. נטייל רגלית לאורך האגם ונצפה בקרחון שגושי קרח ניתקים ממנו ומתרסקים לתוך האגם בקולות נפץ. כשנגיע לאתר יינתן זמן חופשי לטייל בשמורה ולהגיע לנקודות התצפית המרהיבות חזרה לאל קלאפטה והעברה לשדה התעופה לטיסה לבואנוס איירס. הגעה לבואנוס איירס והעברה משדה התעופה למלון. לינה במלון לפי בחירה.


 • 4 אל קלאפטה

  ארוחת בוקר במלון. העברה לשדה התעופה באל קלאפטה.


כולל
לא כולל
מידע