חבילת תיור באל קלפטה - ארגנטינה - 4 ימים

חבילת תיור באל קלפטה - ארגנטינה - 4 ימים


בעיר אל קלפטה
ארץ הקרחונים מציגה, בנוסף לקסם ולהודם של גושי הקרח היפים והמרשימים בעולם, עיר מלאה חיים והפתעות. זוהי עיירה בטוחה, נקייה וירוקה, עם אטרקציות טבע רבות ועם הרבה היסטוריה פטגונית. כאן אנו מראים לכם את אותם מקומות כל כך קרובים ולעיתים אנו לא מעריכים אותם בעין בלתי מזוינת.

קרחון פריטו מורנו: מאל קלפטה לקרחון פריטו מורנו ממוצעים מרחק של 80 ק"מ סלול. ב -40 ק"מ הראשונים נחצה המדרגה הפטגונית. לאחר מכן עובר דרך הכניסה לפארק הלאומי, שם נצפתה צמחיית העצים: קרניים, דובדבנים, לשונות המרכיבות את היער המגלני. לאחר הקרחון תוכלו לראות את ההוד המשפיע על עיני המטייל, ממרפסות שונות,
יש גם אזור נגישות.
הפארק הלאומי לוס גלשיארס ממוקם בדרום-מערב מחוז סנטה קרוז, שטח של 726,927 דונם, ונוצר כדי לשמר שטח נרחב של קרח יבשתי וקרחוני, יער האנדים-פטגוני הדרומי ודגימות של הערבה הפטגונית. זהו הנרחב ביותר של המערכת הלאומית של אזורים מוגנים ארגנטינאים.

קרחון Upsala הוא קרחון גדול המכסה עמק מורכב, הניזון מכמה קרחונים, בפארק הלאומי לוס גלסיירס בארגנטינה. הוא הוטבל בשנת 1908 על ידי קלאוס אוגוסט ג'ייקובסון שליווה את פרנסיסקו פסקאסיו מורנו (הידוע גם בשם הפריטו מורנו).

ה- Fitz Roy, או xxx Cerro Chaltén, הוא הר בגובה 3405 מ"ס הנמצא ממזרח לשדה הקרח הדרומי של פטגוניה בצד צ'ילה בסמוך לגבול עם ארגנטינה, בפטגוניה, ליד הכפר Cerro Castillo והכפר אל צ'אלטן.

טיול לארגנטינה - אל קלפטה

טרוולר טורס מציעים לכם טיול בארגנטינה לעיירה אל קלפטה אשר ממנה תגיעו היישר אל הקרחונים. תשייטו בין הקרחונים וגם תגיעו לצפות בתופעת הטבע - "הקרחון המתנפץ"  ובשמו פריטו מורנו וליהנות הן מהמחזה המרהיב של התנפצות חלקים ממנו המלווים הן ברעש והן במראה מלהיב. 

 

פרטים
החל מ-$595
החל מ-$635
החל מ-$724
המחירים לאדם החולק חדר זוגי (מינימום 2 אנשים בחדר) ייחולו תוספת לאדם יחיד בחדר

המחירים להמחשה בלבד, מחיר סופי יימסר בעת האישור סופי מנותני השרות בחו"ל.

מחיר כולל: החל מ-$595
כולל
  • העברות מהשדה תעופה למלוןו חזרה
  • טיולים משותפים לפי המסלול
  • בתי מלון לפי רמה הנבחר
  • טלפון חירום 24 שעות
לא כולל
  • ארוחת צהריים וערב
  • ביטוחים
  • כל דבר שלא צוין בהמחיר כולל
מידע