טיול לדרום אמריקה - לנוסע העצמאי

מלונות

מחירים ללא תחרות,

הזמינו בקליק

מבחר טיולים ברחבי דרום אמריקה

תכנסו עוד היום לקבל הצעה הכי משתלמת

מכונית וינט'ג בקובה

קובה לנוסע העצמאי?
תנו לנו לארגן לכם חוויה בלתי נשכחת.
הוואנה, פינר דל ריו (חבל הטבק), גואמה, סיינפואגוס, טרינידד, סנטה קלרה, סנטיאגו דה קובה, קמגואיי אולגין והרבה יותר.
טיסות,  העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.

קוסטה ריקה לנוסע העצמאי? 
מבחר טיולים פרטיים ומשותפים באנגלית עם תיירים מכל העולם, מבטיחה לכם טיול מושלם!

סאן חוסה, הר געש פואס, חבילות בטורטוגרו, ארנל, מונטה וורדה, מנואל אנטוניו,ג'קו והרבה יותר. מגוון פעילויות אקסטרים, רפטינג, נספלינג, גשרים תלויים. טיסות, העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.

מקסיקו לנוסע העצמאי?
מקסיקו סיטי, פירמידות של טהוטיווקן, חבל צ'יאפס, סן קריטובל דה לס קאזס, קאניון סומידרו, פלנקה, מרידה, (צ'יצן איצה)  קאנקון (חבל יוקטן) חבילום ירח דבש, פלייה דל קרמן, קוזומל, ועוד הרבה. טיסות,  העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.

למה טיול לדרום אמריקה עצמאי?

כמה פעמים חיפשתם טיול מאורגן שיצא בדיוק במועד שאתם מבקשים? כמה פעמים חיפשתם טיול מאורגן שיעמוד בתקציב שלכם? כמה פעמים חיפשתם טיול שמצד אחד יקיף הרבה יעדים ומצד השני ייתן לכם קצת חופש וזמן ליהנות לבדכם?
אם אתם מסוג המטיילים שמחפשים תשובות לשאלות אלה, אז הטיול המאורגן לנוסע העצמאי הוא בדיוק בשבילכם.
הטיול לנוסע העצמאי מאפשר לכם לתכנן בעזרתנו את המסלול המתאים המועדף עליכם, בתאריכים המתאימים עליכם ובתקציב המתאים לכם, תוכלו לבחור את המלונות שאתם מעדיפים בקצב שלכם, טיולים קבוצתיים ומגוונים עם נוסעים נוספים מכל העולם ומדריך מקומי מקצועי דובר אנגלית או/ו טיולים פרטיים רק לכם עם מדריך מקצועי דובר אנגלית ונהג שמלווה אתכם.

אנחנו מלווים אתכם מההמראה מתל אביב ועד הנחיתה בתל אביב בחזרה כאשר במהלך הטיול אנו מוודאים שהכל דופק כשורה דרך הספק המקומי הנמצא בקשר ישיר איתנו לאורך כל הדרך. הטיולים מתאימים לזוג, משפחה או כמה אנשים המטיילים יחדיו כאשר הטיול יתוכנן ביחד עם הנוסעים כדי להתאים את המסלול בהתאם לרצונותיכם, גם אם מדובר על הפסקה של כמה ימים למנוחה והנאה ללא טיולים והדרכה באמצע המסלול המתוכנן.

הטיול המאורגן העצמאי מאפשר לכם לתכנן מסלול מעניין ומיוחד במסגרת הזמן הקצוב שברשותכם בתאריכים המתאימים לכם ללא התלות של נוסעים אחרים. הטיול המאורגן העצמאי מאפשר לכם מצד אחד, ליהנות מהשקט להיות לבדכם אבל גם את השקט בטיול משותף מודרך ומהנה.

והמחיר? לעיתים אפילו זול יותר מטיול מאורגן מסורתי....

טיול לדרום אמריקה, כל ההגדרות המקצועיות שבשימוש על מנת לגרות את דמיון הלקוח הסופי, לא עומדות אל מול הכנה ותכנון בעזרת אנשי המקצוע של טרוולר טורס ליעדים אלה. מתקיימות טיסות לדרום אמריקה בחברה זו או אחרת, קיימות חבילות לדרום אמריקה למכביר, אבל שיטת "תפור עליך" של טרוולר טורס זה כבר סיפור אחר. ביינוונידוס חברים!

שלל יעדים צבעוניים שתגלו בעת טיול לדרום אמריקה

הלקוחות המרוצים של טרוולר טורס שהתנסו בטיול לאיגואסו או לכל יעד אחר במסגרת טיול לדרום אמריקה שהוכן עבורם ולפרטי פרטים, הביעו את דעתם במדור נוסעים כותבים שבאתר המרכזי שלנו. השבחים ומעצם העובדה שהלקוחות מוכנים שנפרסם את שמם, מסביר את הכל. טיול לדרום אמריקה, למשל טיול לארגנטינה, עם שהיה נטו של 8 לילות ו-11 יום, כולל גיחה למפלי איגואסו, טיסה לברילוצ'ה וסיבוב בבואנוס איירס. במסגרת התוכנית של טיול לדרום אמריקה, אתם יכולים לבחור בטיול רחב יותר, ובמסגרתו לבקר בקרחונים פריטו מורנו, אופסלה ואונלי, ומשם להמשיך לאיגואסו. באיגואסו אתם יכולים כמובן לבקר גם במסגרת טיול לברזיל. טיול כזה יכלול, בנוסף למפלים, גם אתרים כמו ריו דה ז'נירו, סלבדור ומנאוס.

דרום אמריקה - יבשת מלאה הפתעות!

הלקוחות המרוצים של טרוולר טורס שהתנסו בטיול לאיגואסו או לכל יעד אחר במסגרמיערות הגשם של האמזונס בטיול לברזיל אל הפסגות הנישאות של טורס דל פיינה בטיול בצ'ילה, טיול בדרום אמריקה הוא תמיד מלא הפתעות. טיול בפרו המקרב אתכם לתרבות האינקה באתר האינקה המפורסם מאצ'ו פיצ'ו או טיול לארגנטינה וטיול לברזיל בכדי לגלות את מפלי איגואסו. טיול לדרום אמריקה, יכול להיות גם כן, טיול לאקוודור יחד עם שייט בגלפגוס עם נופים מדהימים וחיות שלא תראו בשום מקום אחר!
דרום אמריקה עוברת התחדשות בנושא התיירות. מוניטין "איזור מסוכן" מאחורינו, והאזור עכשיו מוכיח את עצמו כדי להיות בטוח, תוסס ומרגש: מה שהופך טיולים לדרום אמריקה לטיולים מבוקשים ביותר.
המגוון של חוויות בנסיעות הוא פשוט עוצר נשימה, ולכל מדינה יש קסם ייחודי ואטרקציות מגוונות. מסיור בעיר האינקה האבודה של המאצ'ו פיצ'ו ללימוד טנגו בבואנוס איירס, מחייה עם אריות ים באיי גלפגוס לשיוט במורד נהר האמזונס האדיר, טיול לדרום אמריקה מציע מגוון אטרקציות לכל אדם

חשיפת היבשת

טיולים לדרום אמריקה כוללים בין היתר מדינות כגון צ'ילה, קולומביה, ברזיל, ארגנטינה. ניתן אפילו להתחיל ממדינות מרכז אמריקה, למשל לקחת טיסה לקוסטה ריקה דרך אירופה, ומשם לעבור לדרום אמריקה דרך קולומביה. טיול לדרום אמריקה הוא טיול משולב, עשיר, צבעוני ומעשיר בצורה יוצאת מן הכלל! שמות מצלצלים כמו פונטה ארנס, פוארטו מונט, אל קלאפטה, קרחון פריטו מורנו, סן מרטין דס לוס אנדס, ברילוצ'י, אושואיה כל אלה ועוד, מתחילים להיות חלק מהמלון התיירתי של שבי טיול לדרום אמריקה של טרוול טורס. עוד לא הספיקו לשוב וכבר חושבים על הטיל הבא. שמורת טבע מדהימות, תופעות גימורפולוגיות לצד גיחות בסיורים רכובים 4X4 יתנו לכם מקצת האפשרויות הקיימות על מנת ליהנות מטיול לדרום אמריקה מוצלח ביותר. ואמוס....תושבי היבשת ממתינים לכם. רמת האירוח במלונות נעה בין 3 ל- 5 כוכבים. אף אחד מהנוסעים שלנו לא חזר מאוכזב משם מבלי לדבר על ההדרכה והטיפול המסור של הצוות שלנו הן בארץ והן בחו"ל. לכן, אם אתם מחפשים טיולים לדרום אמריקה, טרוולר טורס הכתובת היחידה! נשמח לפגוש אתכם.

במידה וטיולים לדרום אמריקה מעניינים אתכם, טרוולר טורס מציעה מגוון טיולים למדינות שונות בדרום אמריקה. היכנסו לבדוק

טיול לברזיל, טיול לצ'ילה, טיול לפרו, טיול לקולומביה, טיול לארגנטינה