מי יכול לצאת לטיולים לאפריקה?

טיולים לאפריקה

חושבים לצאת לטיול שיהיה סוער ומיוחד? רוצים לטייל בארצות רחבות ידיים, באזורים טבעיים ופראיים, אך באופן בטיחותי לגמרי? אם עניתם בחיוב על השאלות הללו, סימן שאתם מוכנים לצאת אל טיולים מאורגנים לאפריקה! הטיולים הללו הפכו להיות נפוצים מאד בשנים האחרונות, והן נערכים במגוון רחב מאד של מדינות וארצות ואזורים שונים ביבשת אפריקה. היתרון בטיולים המאורגנים, הו בכך שהם מאפשרים לכם ליהנות מנוחות, מסדר, ארגון, וביטחון - ולצד זה להיחשף לנופים המדהימים של היבשת.

חושבים לצאת לטיול שיהיה סוער ומיוחד? רוצים לטייל בארצות רחבות ידיים, באזורים טבעיים ופראיים, אך באופן בטיחותי לגמרי? אם עניתם בחיוב על השאלות הללו, סימן שאתם מוכנים לצאת אל טיולים מאורגנים לאפריקה! הטיולים הללו הפכו להיות נפוצים מאד בשנים האחרונות, והן נערכים במגוון רחב מאד של מדינות וארצות ואזורים שונים ביבשת אפריקה. היתרון בטיולים המאורגנים, הוא בכך שהם מאפשרים לכם ליהנות מנוחות, מסדר, ארגון, וביטחון - ולצד זה להיחשף לנופים המדהימים של היבשת.

 היכן הטיולים נערכים? 

לעתים קרובות, הטיולים  לאפריקה ממקדם במדינה אחת או שתיים, כאשר יש גם הבדלים בין האזורים השונים. אם מדובר על האזור של צפון אפריקה,. אם מדובר על טיולי ספארי - יעדים כמו קניה, זנזיבר, וטנזניה נחשבים לפופולריים ביותר, שכן מדובר על מדינות מסודרות ובטוחות לטיול, עם מתחמי ספארי ענקיים ומדהימים, ששטחם הכולל גדול יותר מזה של מדינת ישראל! סוג אחר הוא הטיולים המאורגנים לדרום אפריקה. טיולים אלו כוללים ביקור במדינה שבערה שינויים רבים בשנים האחרונות, ולרוב כולל גם ביקור בלתי נשכח במפלי ויקטוריה.

 סוגים שונים של טיולים 

כמובן שאפשר לבחור הטיול לאפריקה  על פי העדפות שלכם ו בזמן ועם מי שאתם רוצים וזאת נוכל לארגן  עבורכם עם מדריכים פרטיים הדואגים לכל  הצרכים , הדרכה, הסעה בתי מלון טיסות .לפי סוגים שונים, ולא רק לפי המיקום שלהם. למה הכוונה? מדובר למשל על טיולי ג'יפים - שהם טיולים מסעירים ומיוחדים, שנערכים כולם ברכבי ג'יפים עם מדריך מלווה וצמוד, ומותאמים במיוחד למרחבים של אפריקה. מהצד השני, אפשר גם לצאת לטיולים מאורגנים באוטובוסים רגילים, ואפשר גם לצאת לטיולים ישכללו חלקים של הליכה רגלית במרחבים המדהימים של אפריקה. יש טיולים שמתמקדים יותר בערים הגדולות, ויש טיולים שמתמקדים במרחבים העצומים והטבעיים.

 ומה עם הסידורים השונים? 

היתרון המשמעותי של טיולים פרטי לאפריקה  הוא ללא ספק בעובדה שאינכם צריכים לדאוג לדברים רבים, והכל מוזמן מראש-  בתי המלון, המדריך לטיול, הטיסות הלוך וחזור, וכיו"ב. מומלץ בעיקר להכין מראש בגדים שיתאימו לאקלים. בניגוד למה שנהוג לחשוב - האקלים באפריקה הוא לא תמיד חם ומדברי, ויש גם אזורים קרים ואף פוריים מאד, ולכן יש להתעדכן בהתאם למסלול הנבחר.

התקשרו עכשיו למרכז ההזמנות!

                 09-7710555

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!