טיולים פרטיים עצמאיים ומשותפים

למה טיול מאורגן עצמאי למרכז אמריקה? 

בתור חברה המתמחה ביבשת אמריקה כבר שנים רבות אנו מבינים את הקושי בתכנון טיול לדרום אמריקה שיענה בצורה מושלמת לדרישות הלקוח, לפיכך יצרנו חבילות טיול המאפשרות לנוסע עצמאי לטייל בזמן קצר ביעדים המרתקים במרכז אמריקה ודרום אמריקה. העיקרון העומד מאחורי טיול מאורגן עצמאי הוא החופש לבחור את הטיול המתאים לנוסע ולא פחות חשוב מכך את הזמן המתאים ללקוח. בטיול מאורגן עצמאי אין טיול שלא יוצא בגלל מיעוט נרשמים ואין הגבלה של תאריכי יציאה והמחיר אפילו פחות מטיול מאורגן רגיל.

אז איך זה עובד? 

הלקוח בוחר תאריך יציאה ותאריך חזרה ואת היעד המועדף עליו ואנו מוצאים ללקוח את הטיסה הנוחה והזולה ביותר ואת טיסות הפנים בהתאם לטיול והיעד הנבחר. המחיר הסופי כולל למעשה את הטיולים, העברות ומלונות ואת הטיסות הבינלאומיות והפנימיות. כל הטיולים שלנו מלווים בהדרכות באנגלית על ידי מדריך מוסמך מקומי בחברות הטיולים המובילים בדרום אמריקה, חלק מהטיולים הינם טיולים פרטייםPRIVATE TOUR  קרי הנוסעים (2 ומעלה) והמדריך, וחלקם טיולים קבוצתיים REGULAR TOUR קרי הנוסעים מצטרפים לטיול מאורגן מקומי עם מדריך דובר אנגלית כאשר בשני המקרים המדריך אוסף את  הנוסעים מהמלון שבו הם שוהים. טיול מאורגן עצמאי מתאים למטיילים המחפשים איכות לצד נוחות, מטיילים הנהנים לתכנן, לגלות ולבחור בעצמם את מה שמעניין אותם ללא התלות של עוד 25 איש בקבוצה.מטייל עצמאי "מרגיש" יותר את היעד שאליו הוא מגיע עם באמצעות השפה ועם באמצעות התרבות שאליה הוא נחשף בצורה חזקה יותר מאשר בטיול מאורגן רגיל. אנו מלווים את הלקוחות הנוסעים דרכינו מההתחלה ועד החזרה לארץ על מנת שחווית הנסיעה תהיה מושלמת, יבשת אמריקה גדולה ומי שנחשף אליה קרוב למדי ירצה לגלות חלקים נוספים ממנה ולכן חשוב לנו שהלקוחות שלנו יחזרו לארץ מרוצים עם טעם של עוד.

טיול לקוסטה ריקה

 ייקח אתכם אל מדינה קטנה במרכז אמריקה, הגובלת  בניקרגואה בצפון, פנמה בדרום, הים הקריבי במזרח, ובמערב - האוקינוס הפסיפי. היא לא מדינה גדולה במיוחד: שטחה בקמ"ר 51.090, והבירה סן חוזה ממוקמת במרכז, לכן טיולים לקוסטה ריקה הם טיולים נוחים ונעימים.

טיול  לקוסטה ריקה,

 אם כן, הוא חוויה קסומה לכל המשפחה. עם זאת, כדאי מאוד לתכנן אותו בקפידה, ולהזמין טיסות ומלונות מבעוד מועד, על מנת להשיג מחירים טובים. יועצי  הנופש של טרוולר טורס ישמחו לתכנן ביחד אתכם מסלול, להזמין עבורכם מלונות וטיסות, לשריין עבורכם רכב ומדריך – כל מה שצריך על מנת שתחזרו לארץ עם טיול גדול, ותהפכו לממליצים. לקוחות יקרים, במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא ולהתרשם מהמלצות על טיולים לפרו, שכתבו לקוחות מרוצים של טרוולר טורס.

טיול  לקוסטה ריקה - מסע אל גן העדן

 טיול לקוסטה ריקה ייקח אתכם אל מדינה קטנה במרכז אמריקה, הגובלת  בניקרגואה בצפון, פנמה בדרום, הים הקריבי במזרח, ובמערב - האוקינוס הפסיפי. היא לא מדינה גדולה במיוחד: שטחה בקמ"ר 51.090, והבירה סן חוזה ממוקמת במרכז, לכן טיולים לקוסטה ריקה הם טיולים נוחים ונעימים.האוכלוסיה של קוסטה ריקה מונה 4.200.000 איש. המטבע: קוסטה ריקה קולון, והמשטר רפובליקני. מזג אויר  בקוסטה ריקה הוא טרופי. הטמפרטורות גבוהות בכל השנה. בקוסטה ריקה שתי עונות מרכזיות: העונה היבשה, בה מומלץ לתכנן טיולים לקוסטה ריקה, היא בין נובמבר לאפריל. העונה הגשומה ממאי עד אוקטובר. טיול לקוסטה ריקה באופן העצמאי היא דרך מצוינת ונוחה לטייל. טרוולר טורס מציעה מגוון טיולים לקוסטה ריקה, לבודדים, למשפחות ולזוגות. חבילות הטיול כוללות טיסה לקוסטה ריקה, רכב שכור מסוג ג'יפ, בניית מסלול טיול מומלץ, ומלונות.

 טיול לקוסטה ריקה - יערות, הרי געש, חופים ונופים

טיולים לקוסטה ריקה הם טיולים למגוון נופים משתנים: מיערות גשם, אגמים וחופי ים אידיאלים לחופשה זוגית, ירח דבש או חופשה משפחתית. קוסטה ריקה נחשבת לאחד המקומות העשירים בעולם באוצרות טבע. פירוש השם קוסטה ריקה הוא "החוף העשיר", ואכן, במהלך טיול לקוסטה ריקה תיחשפו לעושר של נופים עוצרי נשימה, טבע ובעלי חיים, הרי געש פעילים, חופים קסומים, יערות גשם וטבע בראשיתי במלוא הדרו. החיים המודרניים מאפשרים למטייל ליהנות גם ממגוון של אטרקציות, פעילויות טבע אתגריות, הרפתקאות, אתרי ספא מתקדמים... טיול לקוסטה ריקה הוא חוויה לכל החושים. טיולים לקוסטה ריקה מתחילים בדרך כלל בסן חוזה הבירה, וממנה ניתן לטייל בכל רחבי המדינה, לעבור למדינות מרכז אמריקה השכנות, ואפילו להמשיך אל טיול לדרום אמריקה. הדגש בקוסטה ריקה הוא כמובן על הטבע המטריף ועל יערות הגשם. למרות תהליך כריתה מואץ - עדיין רבע מהמדינה מכוסה יערות. חלקם הגדול של יערות הגשם 

טיולים לקוסטה ריקה - פנינת מרכז אמריקה

טיול לקוסטה ריקה אידיאלי לאוהבי הפעילויות והאטרקציות. למטייל העצמאי, אנו בטרוולר טורס מארגנים  חבילת טיול מיוחדת, הכוללת טיסות, מלונות, רכב שכור הדרכה והעברות. דרך נוספת לטייל בקוסטה ריקה היא תיירות אקולוגית. זוהי המדינה היחידה בעולם שנותנת דגש גדול לשימור הסביבה, בדגש על שימוש במוצרים מתכלים, דלק מיוחד שלא מזהם את הסביבה, גידולים ללא כימיקלים וניצול המים לשימושים חוזרים. פעילויות נוספות שניתן להינות מהם לאוהבי דייג, אומגות, ולאוהבי ההאקסטרים - גלישת גלים, צלילות וסוגים נוספים של ספורט ימי.

טיול לקוסטה ריקה - מדינה קסומה

טיולים לקוסטה ריקה חייבים להגיע, בשלב זה או אחר, אל הפארק הלאומי טורטוגרו. הוא שוכן  לחוף הים הקריבי, באחד מהמקומות הלחים והגשומים ביותר במדינה, ומפורסם בזכות עשרות אלפי פריטים של צב הים הירוק, שמגיעים לחוף כדי להטיל ביצים מדי שנה בעונת הרבייה. באמצעות סירות קאנו ניתן להגיע אל האטרקציה המרכזית בפארק, תצפית אל איזור הקינון והדגירה של צבי הים. עונת הקינון של צבי הים היא בין חודש מאי לאוקטובר. אך גם אם הגעתם בעונות אחרות - יש בשמורה שפע של בעלי חיים ארחים, כגון קופים, תנינים, חתולים ,עצלנים, פרפרים ועוד. 

טיול  לקוסטה ריקה,
אם כן, הוא חוויה קסומה לכל המשפחה. עם זאת, כדאי מאוד לתכנן אותו בקפידה, ולהזמין טיסות ומלונות מבעוד מועד, על מנת להשיג מחירים טובים. יועצי  הנופש של טרוולר טורס ישמחו לתכנן ביחד אתכם מסלול, להזמין עבורכם מלונות וטיסות, לשריין עבורכם רכב ומדריך – כל מה שצריך על מנת שתחזרו לארץ עם טיול גדול, ותהפכו לממליצים טיולים לקוסטה ריקה - עדיין מתלבטים? צרו עמנו קשר כאן

למידע נוסף
09-7710555 - 09-7884422