טיול למקסיקו

בתי מלון נבחרים במקסיקו סיטי

22/11 - 23/11
1 לילות
חדר בלבד
Segovia Regency
22/11 - 23/11
1 לילות
Plaza Garibaldi Cd. De Mexico
22/11 - 23/11
1 לילות
חדר בלבד
Posada Vienna
22/11 - 23/11
1 לילות
כולל ארוחת בוקר
Astor
22/11 - 23/11
1 לילות
Suites Rio Elba
22/11 - 23/11
1 לילות
Royal
22/11 - 23/11
1 לילות
Laila Cdmx
22/11 - 23/11
1 לילות
Suites Giorgio

בתי מלון נבחרים בקנקון

22/11 - 23/11
1 לילות
Ambiance Suites Cancun
22/11 - 23/11
1 לילות
חדר בלבד
Ambiance Suites
22/11 - 23/11
1 לילות
Adhara Hacienda Cancun (Exradisson)
22/11 - 23/11
1 לילות
חדר בלבד
Smart By Oasis
22/11 - 23/11
1 לילות
כולל ארוחת בוקר
Hampton Inn By Hilton Cancun Cumbres
22/11 - 23/11
1 לילות
Courtyard By Marriott
22/11 - 23/11
1 לילות
Real Inn
22/11 - 23/11
1 לילות
Four Points By Sheraton Cancun Centro
טיול למקסיקו לנוסע העצמאי
מגוון חבילות וטיולים במחירים ללא תחרות

טיול למקסיקו 


טיולים למקסיקו עם סומבררו על הראש

טיול למקסיקו, זה לטייל בפדרציה בצפון אמריקה הגובלת בארצות הברית מצפון, גואטמלה ובליז בדרום-מזרח, האוקיינוס השקט במערב ומפרץ מקסיקו והים הקריבי במזרח. מבחינה תרבותית שייכת מקסיקו לאמריקה הלטינית.

טיול למקסיקו - תרבות המאיה המסתורית

ריו פאנוצ'ו וריו יאקי .מקסיקו היא מדינה דוברת ספרדית המאוכלסת ביותר בעולם ושנייה במספר תושביה באמריקה הלטינית:  כ-60% מהאוכלוסייה הם מסטיסים - ממוצא מעורב של אירופאים ואינדיאנים מקומיים. 30% הם אינדיאנים, וכ- 9% הם ממוצא אירופי. מקסיקו היא מדינה חילונית ואין בה דת רשמית.

מקסיקו סיטי


 טיסה למקסיקו תביא אתכם למדינה הגובלת בארצות הברית מצפון, גואטמלה ובליז בדרום-מזרח, האוקיינוס השקט במערב ומפרץ מקסיקו והים הקריבי במזרח ושייכת מבחינה תרבותית לאמריקה הלטינית. מקסיקו נמצאת בצד הדרום מערבי של צפון אמריקה. אורך המדינה מצפון מערב עד דרום מזרח הוא יותר מ-3,000 קמ. רוחבה משתנה מיותר מ-2,000 קמ בצפון עד ל-200 קמ בלבד במצר טהואנטפק (Tehuantepec) בדרום. מקסיקו גובלת במערב באוקיינוס השקט הכולל את ים קורטז בין היבשת למפרץ קליפורניה. תוכלו להמשיך את הטיול הגדול לדרום אמריקה ולפגוש עוד תרבויות ונופים מהיפים שתראו. 

סן קריסטובל דה לס קאסאס


סן קריסטובל דה לאס קאסאס היא עיר ברמה הגבוהה במרכז מדינת צ'יאפה, מקסיקו בגובה של כ – 2100 מטר מעל פני הים. העיר קרויה על שם בישוף ספרדי שהיה מראשוני המגינים על זכויותיהם של האינדיאנים . היא העיר השלישית בגודלה בצ'יאפס והבירה התרבותית והתיירותים של המדינה.

פלנקה


פלנקה הוא שמה של עיר קדומה מתקופת המאיה אשר נמצאת במדינת צ'יאפס שבמקסיקו על אף גודלה הקטן בהשוואה לאתרי מאיה אחרים באמריקה המרכזית , פלנקה מפורסמת בהשתמרות יוצאת דופן של מבניה, במגוון הרחב של סוגי מבנים ובחריטים אשר גולפו על ראשי מקדשיה , תחריטים שעזרו רבות בפיענוח אופייה של תרבות המאיה וההסטוריה שלה. העיר ננטשה מסיבה לא ברורה שנים רבות לפני הגעת הכובשים הספרדים אל חופי אמריקה ו'התגלתה מחדש' במאה ה- 16. 

טולום 


טולום היא עיירת חוף קטנה לחופי הים הקאריבי שם תמצאו אתר עתיקות מתקופת המאיה. מהשנים אלף עד אלף שש מאות לאחר הספירה. במקום שרידי בתי מקדש וציורי קיר מדהימים וארכיטקטורה עתיקה  ומפוארת. התיירים הפוקדים את המקום   בוחרים להמשיך וליהנות מאחד מחופי הים הצלולים והשלווים להתרגעות על רקע עתיקות המאיה .

קנקון


טיול בקנקון - עיר חוף אשר נמצאת בחופה המזרחי של מקסיקו בחצי האי יוקטן. העיר מהווה אתר תיירות בינלאומי בשל חופיה, ומרבית כלכלתה מתבססת על התיירות. חופשה בקנקון המורכבת משני חלקים - אזור תיירות הממוקם לחוף הים הקריבי, ואזור ה'יבשת' – אזור המגורים של עובדי המלונות ובמרכזו 'אל סנטרו' (המרכז). שדרת טולום מהווה השדרה המרכזית החוצה את העיר מצפון לדרום, ומקשרת בין מרכז העיר לבין שדה התעופה הבינלאומי בו תנחתו לאחר הטיסה לקנקון. עונת הגשמים בקנקון מתרחשת בין מאי לדצמבר, כאשר העונה היבשה מתרחשת בין ינואר למאי. 

צ'יצן איצה


טיול בצ'יצ'ן איצה - עיר שנבנתה על ידי תרבות המאיה בתקופה הקדם – קולומביאנית כיום זהו אתר ארכיאולוגי הממוקם בצפון מרכז חצי העיר יוקטן, באזור מקסיקו של ימינו. צ'יצ'ן איצה הייתה מרכז פעילות אזורי חשוב בצפון אזור ארצות השפלה של מקסיקו החל מהתקופה הקדם- קלאסית של דרום אמריקה ועד לראשית התקופה הקדם – קלאסית המוקדמת. בטיול בצ'יצן איצה אשר משולב עם טיול במקסיקו תוכלו ראות באתר מגוון סגנונות אדריכליים, המשתייכים לסגנונות 'מקסיקניים' שנראו במרכז מקסיקו ולסגנונות של בני המאיה שנמצאו בצפון ארצות השפלה של מקסיקו. צ'יצן איצה הוא אתר תיירותי המביא מספר רב של

תיירים למקסיקו. ביולי 2007 נבחרה פירמידת אל קסטיליו שבמקום לאחד משבעת פלאי עולם החדשים.

במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא המלצות על טיולים לדרום אמריקה שכתבו לקוחות מרוצים של טרוולר טורס.

קובה לנוסע העצמאי?
הוואנה, פינר דל ריו (חבל הטבק), גואמה, סיינפואגוס, טרינידד, סנטה קלרה, סנטיאגו דה קובה, קמגואיי אולגין והרבה יותר. טיסות,  העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.

קוסטה ריקה לנוסע העצמאי? 
מבחר טיולים פרטיים ומשותפים באנגלית עם תיירים מכל העולם, מבטיחה לכם טיול מושלם!

סאן חוסה, הר געש פואס, חבילות בטורטוגרו, ארנל, מונטה וורדה, מנואל אנטוניו,ג'קו והרבה יותר. מגוון פעילויות אקסטרים, רפטינג, נספלינג, גשרים תלויים. טיסות, העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.

ארגנטינה לנוסע העצמאי?

בואנוס איירס, ברילוצ'ה, אל קלפטה, ארץ האש (אושואיה), חצי האי וולדז, מפלי איגואזו, צפון ארגנטינה (סלטה וחוחוי). טיסות,  העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.