מגוון חבילות וטיולים לגואטמלה במחירים ללא תחרות

טיול לגואטמלה

למה טיול מאורגן עצמאי לגואטמלה - מרכז אמריקה? 

בתור חברה המתמחה ביבשת אמריקה כבר שנים רבות אנו מבינים את הקושי בתכנון טיול למרכז אמריקה שיענה בצורה מושלמת לדרישות הלקוח, לפיכך יצרנו חבילות טיול המאפשרות לנוסע עצמאי לטייל בזמן קצר ביעדים המרתקים במרכז אמריקה ודרום אמריקה.
העיקרון העומד מאחורי טיול מאורגן עצמאי הוא החופש לבחור את הטיול המתאים לנוסע ולא פחות חשוב מכך את הזמן המתאים ללקוח. בטיול מאורגן עצמאי אין טיול שלא יוצא בגלל מיעוט נרשמים ואין הגבלה של תאריכי יציאה והמחיר אפילו פחות מטיול מאורגן רגיל.

טיול מאורגן לגואטמלה - אין גבול ליופי

גואטמלה היא מדינה באמריקה המרכזית. גבולותיה של גואטמלה הם מקסיקו בצפון ובמערב, האוקיינוס השקט בדרום-מערב, בליז בצפון מזרח, הים הקריבי שבאוקיינוס האטלנטי במזרח, הונדורס במזרח, ואל סלוודור בדרום-מזרח.

טיולים מאורגנים לגואטמלה - הרים סביב לה

מרבית המדינה היא הררית, למעט קווי החוף, והשפלה של מחוז פטן, המשתרע על פני צפונה של המדינה. אקלימה טרופי חם, אך ממוזג יותר ברמה. מרבית הערים מרוכזות בחלקה הדרומי של המדינה, ההררי, של המדינה. הערים המרכזיות הן גואטמלה סיטי הבירה, קצאלטנאנגו, ואֶסְקְװִינְטְלָה.

טיסות לגואטמלה סיטי - כאמור, אחת הערים המרכזיות בגוואטמלה היא עיר הבירה גוואטמלה סיטי. ועל מנת להכיר אותה בצורה הרבה יותר טובה כל שעליכם לעשות הוא להכנס למאמר הבא ולהתוודע לעיר המסקרנת ביותר במדינה. 

במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא המלצות על טיולים לדרום אמריקה שכתבו לקוחות מרוצים של טרוולר טורס.