טיול לקובה - בקצב הסלסה

טיול לקובה - מדינת הסיגרים והסלסה


מחלקת גאוגרפית של טרוולר טורס
אודות המחלקה

המחלקה נוסדה במטרה לתכנן טיולים פרטיים גיאוגרפיים בהתאמה אישית באמריקה הלטינית ארצות הברית ושטחי אלסקה. אנו נותנים מענה למטיילים הרוצים לתכנן את טיולם על פי לוח זמנים שונה ותחומי עניין המעניינים אותם ורוצים להתאים את המסלול לזמן ולקצב שלהם ולעונה המועדפת עליהם וכמובן לפי התקציב.
אצלנו במחלקה תוכלו להזמין ייעוץ, תכנון והתאמת מסלולים למטיילים ליחידים וזוגות, משפחות, ועד קבוצות חברים. רמת שירות בלתי מתפשרת ואישית לאורך כל זמן המסע,
יעדי ההתמחות:

דרום אמריקה: ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, פרו, אקוודור, רפובליקה דומיניקנית, גלפאגוס, בוליביה, קולומביה. גוואטמלה, קוסטה ריקה, מקסיקו בליז.
ארצות הברית ,
אלסקה והרוקיס הקנדיים .

ביעדים אלה ניתן לשלב, לבחירתכם - טרקים, מסלולי טבע, הפלגות, פעילויות אקסטרים, אירועים עונתיים ופסטיבלים, מפגשים בלתי אמצעיים עם מקומיים, טיסות בינלאומיות ופנימיות, טיולים בנהיגה עצמית, הדרכה (צמודה או חלקית) בשפה הנוחה לכם (ככל הניתן), אירוח ולינה (אתם מכתיבים את הסטנדרט).

הנפקת ויזה לקובה (כרטיס תייר) במקום

ויזה לקובה - כרטיס תיירות

200שח

ויזה לטיול בקובה

טיול בקובה

מתחיל בלה הוואנה, עיר הבירה של קובה והעיר הגדולה ביותר בקאריביים. הוואנה משמשת כמרכז החיים בקובה, תרבותית, פוליטית וחינוכית. טיול לקובה יאפשר לכם לראות את המראה של העיר המיוחד מאוד ואותנטי, וניתן לראות את העושר שהיה כאן בעבר, המון מבנים קולוניאליים יפיפיים והמכוניות שם הם חלק חלקת מהתרבות. למרות המלחמות הרבות בעברה של העיר, היא נשמרה ולא נפגעה כלל ממלחמות אלו, לכן טיול בקובה וטיול בהוואנה ייתן לכם הרגשה שחזרתם בזמן כמה מאות שנים. בזמן הטיול בקובה, בהוואנה בפרט, תוכלו למצוא את הרחוב הקובני בהתגלמותו, לטייל במוזיאונים, ללמוד על התרבות והמוזיקה הקובנית, לטייל במאלקון (טיילת) אשר נחשבת מאוד בעיני התושבים, שייצרו אתכם שיחה בכל מצב אפשרי בזמן הטיול בקובה.

 

למה טיול מאורגן עצמאי למרכז אמריקה ?

בתור חברה המתמחה ביבשת אמריקה כבר שנים רבות אנו מבינים את הקושי בתכנון טיול עצמאי לדרום אמריקה שיענה בצורה מושלמת לדרישות הלקוח, לפיכך יצרנו חבילות טיול המאפשרות לנוסע עצמאי לטייל בזמן קצר ביעדים המרתקים במרכז אמריקה ודרום אמריקה.
העיקרון העומד מאחורי טיול מאורגן עצמאי הוא החופש לבחור את הטיול המתאים לנוסע ולא פחות חשוב מכך את הזמן המתאים ללקוח. בטיול מאורגן עצמאי אין טיול שלא יוצא בגלל מיעוט נרשמים ואין הגבלה של תאריכי יציאה והמחיר אפילו פחות מטיול מאורגן רגיל.

קובה טיול עצמאי 

הלקוח בוחר תאריך יציאה ותאריך חזרה ואת היעד המועדף עליו ואנו מוצאים ללקוח את הטיסה הנוחה והזולה ביותר ואת טיסות הפנים בהתאם לטיול והיעד הנבחר. כל הטיולים שלנו מלווים בהדרכות באנגלית על ידי מדריך מוסמך מקומי בחברות הטיולים המובילים בדרום אמריקה, חלק מהטיולים הינם טיולים פרטיים וחלקם טיולים קבוצתיים.טיול מאורגן עצמאי מתאים למטיילים המחפשים איכות לצד נוחות, מטיילים הנהנים לתכנן, לגלות ולבחור בעצמם את מה שמעניין אותם ללא התלות של עוד 25 איש בקבוצה.
ללא ספק, מטייל עצמאי מתחבר יותר את ליעד שאליו הוא מגיע עם באמצעות השפה ועם באמצעות התרבות שאליה הוא נחשף בצורה חזקה יותר מאשר בטיול מאורגן רגיל. 

טיול עצמאי לקובה או טיול מאורגן ?

כמה פעמים חיפשתם טיול מאורגן שיצא בדיוק במועד שאתם מבקשים? כמה פעמים חיפשתם טיול מאורגן שיעמוד בתקציב שלכם? כמה פעמים חיפשתם טיול שמצד אחד יקיף הרבה יעדים ומצד השני ייתן לכם קצת חופש וזמן ליהנות לבדכם?
אם אתם מסוג המטיילים שמחפשים תשובות לשאלות אלה, אז הטיול המאורגן לנוסע העצמאי הוא בדיוק בשבילכם.
הטיול לנוסע העצמאי מאפשר לכם לתכנן בעזרתנו את המסלול המתאים המועדף עליכם, בתאריכים המתאימים עליכם ובתקציב המתאים לכם, תוכלו לבחור את המלונות שאתם מעדיפים בקצב שלכם, טיולים קבוצתיים ומגוונים עם נוסעים נוספים מכל העולם ומדריך מקומי מקצועי דובר אנגלית או/ו טיולים פרטיים רק לכם עם מדריך מקצועי דובר אנגלית ונהג שמלווה אתכם.
אנחנו מלווים אתכם מההמראה מתל אביב ועד הנחיתה בתל אביב בחזרה כאשר במהלך הטיול אנו מוודאים שהכל דופק כשורה דרך הספק המקומי הנמצא בקשר ישיר איתנו לאורך כל הדרך. הטיולים מתאימים לזוג, משפחה או כמה אנשים המטיילים יחדיו כאשר הטיול יתוכנן ביחד עם הנוסעים כדי להתאים את המסלול בהתאם לרצונותיכם, גם אם מדובר על הפסקה של כמה ימים למנוחה והנאה ללא טיולים והדרכה באמצע המסלול המתוכנן.

הטיול המאורגן העצמאי מאפשר לכם לתכנן מסלול מעניין ומיוחד במסגרת הזמן הקצוב שברשותכם בתאריכים המתאימים לכם ללא התלות של נוסעים אחרים. הטיול המאורגן העצמאי מאפשר לכם מצד אחד, ליהנות מהשקט להיות לבדכם אבל גם את השקט בטיול משותף מודרך ומהנה.
והמחיר? לעיתים אפילו זול יותר מטיול מאורגן מסורתי.... 

טיול בקובה עם ילדים 

טיול לקובה יוביל אתכם במסגרת חבילות טרוולרטורס, להאוונה, טרינידד, סאנטיאגו דה קובה, קמגאיי, סיונפואגוס, ואראדרו ולעוד פלאי תבל נוספים. קובה היא ארץ אינסולארית של האנטילים הגדולים דרומית לארה"ב של אמריקה, מזרחית למקסיקו וכ-77 ק"מ מזרחית להייטי ו-140 ק"מ מג'יאמייקה. ניתן לטוס לקובה דרך מדריד עם אל אל או איבריה, עם החברה הצרפתית או עם קובנה החברות המובילות ליעד זה.אנו נארגן לכם  מראש סיורים מודרכים בקבוצות בינלאומיות,בתי מלון , הסעות ואטרקציות.

טיול לקובה, המחולקת ל-14 מחוזות

קובה מתחלקת  ל-14 מחוזות לא כולל אי הנעורים. הוואנה היא עיר הבירה והנמל החשוב ביותר עם קרוב ל 2.000.000 תושבים. ברחובות תקשיבו לצלילים המתנגנים מכל פינת רחוב של רוקדי הסלסה. אפילו אחיו של פידל קאסטרו, שמונה על ידו, ראול מעודד את התרבות המוזיקלית הקצבית של האיי. לא לשכח שקובה הנה היצרנית השישית בגודלה בעולם! לאחר מכן האורז, והבטאטה והטבאק.ארץ הסיגרים ממתינה לכם ועוד גיחות לאזור לא יזיקו.

במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא המלצות על טיולים לדרום אמריקה שכתבו לקוחות מרוצים של טרוולר טורס.

הוואנה - קובה

העיר נוסדה ע"י דייגו ולאסקס קוויאר בשנת 1519, היתה זו נקודת עצירה לספינות שהעבירו אוצרות מהעולם החדש לספרד.  
במאה ה – 17 היתה הוואנה מקום מרכזי לבניית אוניות.
בעיר העתיקה מתערבבים סגנונות בניה שונים – מבנים מתקופות הבארוק והניאוקלסיקה. בתים פרטיים עם מרפסות, שערים מברזל יצוק וחצרות פנימיות. 
הישוב הראשון נבנה בקצה המערבי של הנמל.  בכניסה לנמל בנויים ארבעה מבצרים שנבנו מסלעים.
שני מבצרים בנויים בכניסה הראשית של המפרץ, בצד הצפוני נמצא מוזיאון ימי, ובדרום מוזיאון נוסף.
שני מבצרים נוספים בקצה התעלה.San Carlos de la Cabana       ו – Real Fuerge Castel.

סנטה קלרה - קובה

עיר בעלת נופים יפים ואטרקציות תיירותיות.  וילה קלרה משמרת כפרים קולוניאלים וערים במרכז  הפיתוח התעשייתי, עיירות דייגים ואזורי תיירות.  העיר נוסדה ב – 15.7 1689 ע"י תושבי אזור החוף של סאן חואן דה לוס רמדיו.
סנטה קלרה ממוקמת במרכז מחוז וילה קלרה.  העיר ידועה גם בשם העיר של צ'ה.
סביב הפארק Leomcio Vidad  נבנו מבנים בעלי סגנונות אדריכליים שונים, ניאוקלסים עד הפוסט  מודרנים. באזור הצפוני של וילה קלרה נמצאים אזורים יפהפיים וכן חופי רחצה קטנים עם מים צלולים וחול לבן ומשובח.

סינפואגוס

עיר יפהפיה הידועה גם בשם The Perla Of The South נוסדה ב – 22.4.1819 ע"י קולוניאלים צרפתיים,
באחד המפרצים המרשימים בעולם. העיר נחשבת לפנינה אדריכלית בעלת השפעה צרפתית גדולה. 
מפרץ Jagua הוא מקור השראה לסוגים שונים של פעילויות יומיות, כמו תאטרון Terry, כנסיית Nuestra Senora de la Purisima Concepcion , מוזיאון המחוז, מועצת העיר, בית הספר San Lorenzo ו – Palacio Ferrer  

טרינידד - קובה

טרינידד היא עיר שהזמן עצר מלכת בה.  אתם מוזמנים לבקר במוזיאונים, ברחובות, בכיכרות ובכנסיות.
העיר נוסדה בשנת 1514 בעיר ניתן לראות רחובות שקטים, מרפסות, כרכרות עם סוסים ותושבים  חביבים ופשוטים.  באזור הזה ניתן לראות את חופי Ancon Peninsula  מהחופים הטובים ביותר בדרום  האי.   ניתן גם לקחת טיול ל- Topes De Collantes. 

פינאר דל ריו - קובה

זה הוא כפר של טבע, ניתן לראות סוגים שונים של בעלי חיים וצמחיה מגוונת.   הכפר נוסד ב -10.9.1867 הוא נמצא במחוז המערבי ביותר של המדינה, וכאן גדל הטבק האיכותי ביותר בקובה.
הנופים באזור הקנו לו את השם קתדרלה הטבעית של קובה.  

טיול לקובה

קובה - מקום שחייבים להגיע אליו!