מרכז אמריקה - פנמה
טיול לפנמה בהתאמה אישית - גלו את מרכז אמריקה עם טרוולר טורס
מגוון חבילות וטיולים במחירים ללא תחרות

טיולים לפנמה

בתור חברה המתמחה ביבשת אמריקה כבר שנים רבות אנו מבינים את הקושי בתכנון טיול למרכז אמריקה שיענה בצורה מושלמת לדרישות הלקוח. בהתאם לכךף יצרנו חבילות טיול המותאמות לנוסע עצמאי לטייל בזמן קצר בנופים היפים וביעדים המרתקים במרכז אמריקה. העיקרון העומד מאחורי טיול מאורגן עצמאי הוא עצם הבחירה באיזה טיול שהנוסע רוצה. את הטיול המתאים לנוסע ולא פחות חשוב מכך את הזמן המתאים ללקוח. בטיול מאורגן עצמאי אין טיול שלא יוצא בגלל מיעוט נרשמים ואין הגבלה של תאריכי יציאה והמחיר אפילו פחות מטיול מאורגן רגיל.


 בחירת הטיול לפנמה 

הלקוח בוחר תאריך יציאה ותאריך חזרה ואת האזור בפנמה בו הוא ירצה לטייל. אנו בהתאם מוצאים ללקוח את הטיסה הנוחה והזולה ביותר וגם את טיסות הפנים בהתאם לטיול המבוקש. המחיר הסופי כולל למעשה את הטיולים, העברות ומלונות ואת הטיסות הבינלאומיות והפנימיות. כל הטיולים שלנו מלווים בהדרכות באנגלית על ידי מדריך מוסמך מקומי בחברות הטיולים המובילים בדרום אמריקה. ניתן לבחור בין טיולים מאורגנים רגילים לבין עצמאיים, בהם הלקוח מחליט לאן ללכת, כאשר שני הסוגים מלווים במדריך כמובן.  הלקוח יכול לבחור לאיזה סוג טיול הוא יותר מתחבר וליצור קשר עם הצוות שלנו בטרוולר טורס להתאמת הטיול. 

מה יש לפנמה להציע 

מטיילים ישראלים רבים מגיעים לפנמה, המחברת בין צפון ודרום אמריקה. היא שוכנת לחופי האוקיינוס השקט והים הקריבי. עיר הבירה שלה היא פנמה סיטי ,ביבשה היא גובלת במדינות קולומביה ובקוסטה ריקה והרבה מטיילים מגיעים אליה דרך מדינות אלה וטיולים בהן. בין אם דרך טיול בקולומביה או טיול בקוסטה ריקה.  ניתן למצוא בפנמה מגוון דברים פרט לתעלת פנמה המוכרת. לפנמה חופים מרהיבים וכדי ליהנות מהם אפשר לנסוע לסאן בלאס. 

במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא המלצות על טיולים לדרום אמריקה שכתבו לקוחות מרוצים של טרוולר טורס.