טיולים פרטיים בהתאמה אישית ברחבי העולם
טיולים פרטיים בהתאמה אישית
טיולים לנוסע העצמאי לאפריקה, טיולים לדרום אמריקה, טיולים למזרח, טיולים לצפון אמריקה
טיולים לברזיל ,טיולים לדרום אפריקה, טיולים לארגנטינה, טיולים להודו, טיולים למרוקו, טיולים להרי הרוקי, טיולי ספארי בטנזניה, טיולים לזנזיבר, טיולים בדרום אפריקה

המיוחדים שלנו

טיולים לנוסע העצמאי - איך זה עובד? טיולים לאפריקה - הלקוח בוחר את תאריך היציאה ואת תאריך החזרה. בנוסף הלקוח בוחר את היעד המועדף עליו, וכך אנו מוצאים ללקוח את הטיסות לאפריקה הנוחה והזולה ביותר ואת טיסות הפנים בהתאם לטיול באפריקה. המחיר הסופי כולל למעשה את הטיולים, העברות ומלונות ואת הטיסות הבינלאומיות והפנימיות. כל הטיולים שלנו מלווים בהדרכות באנגלית על ידי מדריך מוסמך מקומי בחברות הטיולים המובילים בדרום אפריקה. חלק מהטיולים הינם טיולים פרטיים PRIVATE TOUR קרי 2 נוסעים ומעלה והמדריך, וחלקם טיולים קבוצתיים REGULAR TOUR קרי הנוסעים מצטרפים לטיול מאורגן מקומי עם מדריך דובר אנגלית כאשר בשני המקרים המדריך אוסף את הנוסעים מהמלון שבו הם שוהים.

טיול מאורגן עצמאי מתאים למטיילים המחפשים איכות לצד נוחות, מטיילים הנהנים לתכנן, לגלות ולבחור בעצמם את מה שמעניין אותם ללא התלות של עוד 25 איש בקבוצה. מטייל עצמאי "מרגיש" יותר את היעד שאליו הוא מגיע אם באמצעות השפה ואם באמצעות התרבות שאליה הוא נחשף בצורה חזקה יותר מאשר בטיול מאורגן רגיל. אנו מלווים את הלקוחות הנוסעים דרכינו מההתחלה ועד החזרה לארץ על מנת שחווית הנסיעה תהיה מושלמת. יבשת אפריקה גדולה ומי שנחשף אליה קרוב למדי ירצה לגלות חלקים נוספים ממנה ולכן חשוב לנו שהלקוחות שלנו יחזרו לארץ מרוצים עם טעם של עוד.


למה טיול מאורגן עצמאי?
כמה פעמים חיפשתם טיול מאורגן שיצא בדיוק במועד שאתם מבקשים? כמה פעמים חיפשתם טיול מאורגן שיעמוד בתקציב שלכם? כמה פעמים חיפשתם טיול שמצד אחד יקיף הרבה יעדים ומצד השני ייתן לכם קצת חופש וזמן ליהנות לבדכם?

אם אתם מסוג המטיילים שמחפשים תשובות לשאלות אלה, אז הטיול המאורגן לנוסע העצמאי הוא בדיוק בשבילכם.

הטיול לנוסע העצמאי מאפשר לכם לתכנן בעזרתנו את המסלול המתאים המועדף עליכם, בתאריכים המתאימים עליכם ובתקציב המתאים לכם, תוכלו לבחור את המלונות שאתם מעדיפים בקצב שלכם, טיולים קבוצתיים ומגוונים עם נוסעים נוספים מכל העולם ומדריך מקומי מקצועי דובר אנגלית או/ו טיולים פרטיים רק לכם עם מדריך מקצועי דובר אנגלית ונהג שמלווה אתכם.

אנחנו מלווים אתכם מההמראה מתל אביב ועד הנחיתה בתל אביב בחזרה כאשר במהלך הטיול אנו מוודאים שהכל דופק כשורה דרך הספק המקומי הנמצא בקשר ישיר איתנו לאורך כל הדרך. הטיולים מתאימים לזוג, משפחה או כמה אנשים המטיילים יחדיו כאשר הטיול יתוכנן ביחד עם הנוסעים כדי להתאים את המסלול בהתאם לרצונותיכם, גם אם מדובר על הפסקה של כמה ימים למנוחה והנאה ללא טיולים והדרכה באמצע המסלול המתוכנן.

הטיול המאורגן העצמאי מאפשר לכם לתכנן מסלול מעניין ומיוחד במסגרת הזמן הקצוב שברשותכם בתאריכים המתאימים לכם ללא התלות של נוסעים אחרים. הטיול המאורגן העצמאי מאפשר לכם מצד אחד, ליהנות מהשקט להיות לבדכם אבל גם את השקט בטיול משותף מודרך ומהנה.

והמחיר? לעיתים אפילו זול יותר מטיול מאורגן מסורתי....

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה עם מומחי טיולים לנוסע העצמאי של טרוולר טורס
09-7710555

טיולים למרוקו - טיולים מורשת

תיירות במרוקו היא מפותחת היטב, עם תעשיית תיירות חזקה שהתמקדה בחוף של המדינה, התרבות וההיסטוריה. מרוקו הוא אחת ממדינות בעלות היציבות הפוליטית ביותר בצפון אפריקה, אשר אפשרו לפתח תיירות. טיולים במרוקו מתמקדים באזורים עירוניים כמו ערי הים התיכוניות של טנג'יר וקזבלנקה. טיולים למרוקו פיתחו את אתר הנופש בחוף, במקומות כמו אגאדיר על חוף האוקיינוס האטלנטי. טיולים למרוקו מתמקדים יותר ויותר בתרבות של מרוקו, כמו הערים העתיקות שלה. בנוסף טיולים למרוקו מתמקדים באטרקציות של המדינה שיכולות להיות מחולקות לשבעה אזורים: טנג'יר והסביבה; אגאדיר וחוף הנופש שלה; מרקש; קזבלנקה; הערים הקיסריות בעוד...

טיול לארגנטינה - הכסף שבמקורות

ארגנטינה במקור חייבת את שמה לכובשים הספרדים (הקונקיסטאדור). תושבי אזור ריו דלה פלאטה מקבלים אותם בעת מסעם לארץ, בכלי כסף, ומכאן השם הלטיני של ארגנטום (כסף). טיולים לארגנטינה, בדומה לטיולים לאוסטרליה למשל, מתמקדים באזורי הטבע המגוונים שלה, ובראשם - ההרים המושלגים הגבוהים שלה, הרי האנדים, בהם תוכלו לבקר גם במסגרת טיול לפרו. עוד תוכלו לפגוש במסגרת טיול לארגנטינה שטחים מדבריים, חופים, יערות, ערבות ושמורות קרחונים טבעיים, בעלי צורות גיאומורפולוגיות שונות ומשונות.

טיולים לדרום אפריקה - אקלים שטוף שמש 

היופי של נופי דרום אפריקה, האקלים שטוף שמש, הגיוון התרבותי והמוניטין למתן ערך לכסף הפך אותה לאחד המקומות המועדים על תיירים, מה שהופך את הטיולים לדרום אפריקה למבוקשים ביותר. טיולים לדרום אפריקה מפורסמים כי המדינה מגוונת מאוד במונחים של האקלים, תרבותה, פעילויות תיירותיות ותשתיות, קייטרינג לכל נישת, תיירות אקולוגית ותיירות תרבותית דרך הרפתקה וספורט. טיולים לדרום אפריקה מושכים תיירים רבים בעקבות הנוף המרהיב של דרום אפריקה, אנשים ידידותיים, תשתית ברמה העולמית – מה שהופך את דרום אפריקה לאחד היעדים המבוקשים ביותר בעולם. הביקוש לטיולים לדרום אפריקה קיבל דחיפה מסיבית בגלל האירוח המוצלח של גביע העולם בשנת 2010, כאשר המדינה קבלה 8.1 מיליון מבקרים זרים. למרות תנאים כלכליים הגלובליים קשים, תיירות גדלה בשנת 2011, עם 8.3-מיליון תיירים בינלאומיים.

טיולים לברזיל? לא משנה באיזה גיל 

כאשר שומעים על טיולים לברזיל, עולים מייד באזננו צלילים ומקצבים של ריקודי הסמבה מהקרנבל של ריו או סלבדור דה בהיאה, ארץ הקולוניאליזם. בדומה לטיול באנגליה, גם טיול לברזיל צפייה במשחק כדורגל, ובריקוד קפוארה - אמנות שחדרה גם לארצנו הקטנטונת. טיסה לברזיל היא טיסה אל מופעי הסמבה והבוסה נובה, ובכלל, ריקודים הם בגדר חובה במסגרת טיולים לברזיל.

טיולים לטנזניה ונופש בזנזיבר 

טנזניה היא מדינה עם אטרקציות תיירותיות רבות. מטיילים רבים בוחרים בטיול לטנזניה כי ישנם 16 פרקים לאומיים, 29 שמורות משחק, 40 אזורי שימור מבוקר ופרקים ימיים. טנזניה היא גם ביתם של הגג המפורסם של אפריקה, ההר הקילימנג'רו. טיול לטנזניה יקרב אתכם לאטרקציות התיירותיות של טנזניה, הידועות ביותר נמצאות בצפון הארץ וכוללות את ההר הקילימנג'רו, ההר הגבוה ביותר באפריקה. הפרק הלאומי סרנגטי הוא מפורסם בעולם ויש הגירה עונתית מרהיבה של בעלי חיים. שמורת הטבע Ngorongoro הוא לוע געש נכחד עם צפייה מצוינת משולי המכתש. בטיול ספארי בטנזניה תראו עדרים גדולים של גניו וזברות, ואריות והקרנף השחור בסכנת ההכחדה. בנוסף טיול בטנזניה יכול לשלב נופש בחוף, במיוחד באיים של זנזיבר, פמבה ומאפיה. דיג וצלילה הם האטרקציות המרכזיות באיים אלה.

טיול לפרו, אחת המדינות המרתקות ביותר שאפשר לפגוש במסגרת טיול לדרום אמריקה, הוא טיול אל האלדורדו הקסום, עושר תרבותי ואנושי. טיולים לפרו זה המצ'יו פיצ'יו, וקוזקו בירת ממלכת האינקה. טיול לפרו זה השימוס, הנזקה או המוהיקה שבראש עמד "מלך הסיפאן", נדבחים נוספים לתרבויות שונות שנתגלו לא מזמן. טיול לפרו מתחיל עםטיסה ללימה, עיר הבירה של פרו, המסבירה פנים לתייר, למרות כל הניגודים המאפיינים אותה ואת פרו. מתכננים טיול לפרו? אנחנו כאן לשרותכם המהימן ומקצועי.

טיולים לאקואדור – גאלאפגוס ועוד...

החוף השקט, גאלאפגוס, האנדים,  יערות הגשם של באמאזונס, קיטו והאזור, אימבאבורה ואוטאבולו, הרי האנדים, הרי הגעש המדהימים, קואנקה, הג'יונגלים, גואייאקיל, כל אלה ועוד הם רק חלק ממדינה החצויה ע"י הקו המשווה בצפון המדינה. טיול לאקואדור בן שבועיים בקושי מספק את צרכי התייר הסקרן. טרוולר טורס יסייע בכם ובאופן מקצועי בתכנון נסיעתכם ליעד הבא שלנו.