מכוניות וינטג' בקובה  חופים בוורדרו

הנפקת ויזה לקובה מיידית ובמקום !


לפני היציאה לטיול לקובה אסור לשכוח  את הכרטיס תייר / ויזה  לקובה,
מהיר ובמקום 50$

ויזה לקובה

הוצאת ויזה לקובה תוך כמה דקות

 
 
 
אזרחים ישראלים העומדים לבקר בקובה יידרשו להצטייד בכרטיס תייר/ ויזה לקובה טרם הגיעם לקובה. יש להקפיד להגיע לקובה עם אשרה המתאימה למטרת הביקור (תיירות, עבודה וכדו'). 
 
תהליך הוצאת הויזה
בשנת 1973 ניתקה קובה את יחסיה הדיפלומטים עם ישראל ומאז אין לישראל כל ייצוג באי. על מנת לקבל ויזה טרוולר יצרה קשר עם מדינה שלישית כדי לספק וויזות בארץ. הנפקת הויזה עולה 50 דולר  והטיפול בהנפקה היא במקום.

על מנת להנפיק את הויזה במשרדינו יש להצטייד במסמכים הבאים:
1. דרכון בתוקף ל- 6 חודשים לפחות.
2. כרטיס כניסה ויציאה מקובה.
3. אישור/הוכחה על הזמנת מקום לינה בלילה הראשון.
כרטיס תייר / הויזה המאושרת תקפה לכניסה אחת וניתן לשהות בקובה עד 30 ימים. הויזה מוענקת כטופס נפרד עליו יש לשמור בצמוד לדרכון. 

 
הארכת ויזה
ניתן לשהות בקובה עד 30 ימים. הארכת השהות ל- 30 ימים נוספים מתבצעת במשרדי ההגירה בכל עיר ולשם כך יש לקנות בולי הארכה בבנק. רצוי לבצע את ההארכה מספר ימים לפני פקיעת תוקפה של הויזה.
 
טיפול בבעיות
אין שגרירות ישראלית בקובה. 
 

סיגרים בקובה  חוות טבק בקובה

 

קובה לנוסע העצמאי?
הוואנה, פינר דל ריו (חבל הטבק), גואמה, סיינפואגוס, טרינידד, סנטה קלרה, סנטיאגו דה קובה, קמגואיי אולגין והרבה יותר. טיסות,  העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.

קוסטה ריקה לנוסע העצמאי? 
מבחר טיולים פרטיים ומשותפים באנגלית עם תיירים מכל העולם, מבטיחה לכם טיול מושלם!

סאן חוסה, הר געש פואס, חבילות בטורטוגרו, ארנל, מונטה וורדה, מנואל אנטוניו,ג'קו והרבה יותר. מגוון פעילויות אקסטרים, רפטינג, נספלינג, גשרים תלויים. טיסות, העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.

מקסיקו לנוסע העצמאי?
מקסיקו סיטי, פירמידות של טהוטיווקן, חבל צ'יאפס, סן קריטובל דה לס קאזס, קאניון סומידרו, פלנקה, מרידה, (צ'יצן איצה)  קאנקון (חבל יוקטן) חבילום ירח דבש, פלייה דל קרמן, קוזומל, ועוד הרבה. טיסות,  העברות,  בתי מלון,  אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.