טיול לאוסטרליה - ארץ הקנגורו והקואלה

 

רוב אוכלוסיית אוסטרליה כיום היא לבנה ממוצא בריטי, אך תושביה המקוריים הם כהי עור, ומכונים אבוריג'ינים. האבוריג'ינים מהווים כיום מעט יותר מ-2 אחוזים מאוכלוסיית היבשת. במסגרת טיולים לאוסטרליה תוכלו לפגוש את האוכלסיה המיוחדת הזאת וללמוד מקרוב את תרבותם העשירה והמרתקת. טיול לאוסטרליה מומלץ לעשות בין אוקטובר לסוף מרץ. מומלץ לתכנן טיול של כשלושה שבועות, ואם נשארים יותר - אפשר לשלב גם את ניו-זילנד. וכמובן, אפשר לעשות באוסטרליה טיולים ארוכי טווח.

טיולים לאוסטרליה מאפשרים לרוב להתמקד בחלק אחד של המדינה, כדי לראות בה כמה שיותר. המסלול התיירותי ביותר מתמקד בחוף המזרחי, המדבר והדרום. להלן מסלול מומלץ לאלו היוצאים אל טיול לאוסטרליה בפעם הראשונה.

טיול לאוסטרליה - סידני
אחת הערים המרכזיות באוסטרליה, המהווה שער כניסה ראשי למדינה. סידני בנויה לחופיו של נמל ג'קסון המרהיב .יש בה כארבע מיליון תושבים והמודרניזציה בולטות בה במיוחד, כדוגמת בניין האופרה המפורסם שהוא אחד הסמלים המזוהים ביותר עם אוסטרליה. סידני מיוחדת גם בגלל החופים שמסביבה, חיי העיר התוססים והמפרצים המיוחדים. במסגרת טיולים לאוסטרליה, מומלץ לבקר באטרקציות שסביב העיר כמו ההרים הכחולים, עמק היין האנטר ועוד...

טיול לאוסטרליה - מלבורן
מלבורן היא העיר השניה בגודלה באוסטרליה, עיר ירוקה השוכנת לגדתיו של הנהר היארה החום. היא מרכז תרבותי מודרני, שהוא בעת ובעונה אחת קוסמופוליטני ופרברי. טיולים לאוסטרליה מחייבים עצירה במלבורן, היות והיא נקודת מוצא לחלק מהאתרים היפים במדינה, כמו  פיליפ, אי הפינגוונים, דרך האוקינוס הגדול לאורך חופיה הדרומיים.

טיול לאוסטרליה - קאריינס והחופים הצפוניים
הצפון הטרופי של המדינה. טיולים לאוסטרליה המתמקדים באזור זה יאפשרו לכם לבלות חופשה טרופית אמיתית, כולל שייט אל שונית האלמוגים הגדולה בעולם. כן יש בצפון איים טרופיים (האי גרין, פרייזר, דאנק ואחרים), שמורת טבע, יערות גשם וחופים מרהיבים וכן ואת נהר הדיינטרי המפורסם.

טיול לאוסטרליה - אליס ספרינגס/איירס רוק
ארץ המדבריות והסלע האדום במרכז אוסטרליה. הסלע העמום שאורכו 3.6 ק"מ המתנשא לגובה 348 מ' מתוך ערבה שטוחה ופתוחה באמצע שום מקום. כדאי מאוד לתכנן טיולים לאוסטרליה העוצרים בנקודה זו, היות ובה ממוקמת שמורת אולרו שהוא אתר בעל חשיבות תרבותית עמוקה לאבורג'נים המקומיים.

מערב אוסטרליה
איזור מערב אוסטרליה מתאפיין בטבע, עיירות קסמות, חופיים שקטים, יערות ואווירה אותנטית. במסגרת טיולים לאוסטרליה המערבית, מומלץ לבקר בעיר פרת', העיר הגדולה במערב, וכן בדארווין שם תוכלו לראות את השמורות המפורסמות קאקדו ולישפלד, בעמק הבורסה ובאי הקנגרו שבסמוך לאדלייד שבדרום אוסטרליה ובאי טסמניה.

המבקר באוסטרליה יוכל לשלב חוויות בעלות אופי סוער יותר כגון המסיבות וחיי הלילה בחופים הנחשבים כמוקדי משיכה הן למקומיים והן לתיירים הרבים המציפים את המקום, ביחד עם חוויות הרפתקניות יותר של התמסרות לטבע ולבעלי החיים הייחודיים. אנו בטרוולר טורס מתמחים בארגון טיולים לאוסטרליה, ונשמח להזמין עבורכם טיסות, מלונות וכל מה שצריך בכדי להפוך את הטיול שלכם למושלם.

טיולים לאוסטרליה - דברים שכדאי לדעת
♦ טיסות לאוסטרליה יוצאות מהארץ עם חברת אלעל דרך המזרח או דרך אירופה, עם חברת רוייאל ג'ורדניאן דרך עמאן, עם חברת קוריאן אייר דרך סיאול, עם חברת קטאיי פסיפיק ועוד.
♦ בנוסף, תוגלו למצוא אצלנו בטרוולר טורס חבילות ערים לאוסטרליה וטיולים מאורגנים לאוסטרליה.  

נשמח לסייע לכם לארגן טיול לאוסטרליה: התקשרו עכשיו 09-771-0555