חבילת ספורט למשחקי כדורגל וכדורסל ברמה עולמית

עם כל הכבוד לצפייה במשחקי הכדורגל והכדורסל של הליגות הבכירות דרך מסך הטלוויזיה, אין שום תחליף לישיבה באצטדיון עצמו, וצפייה חיה במשחק. מדובר על חוויה מדהימה במיוחד, ולצערנו הליגה הישראלית, עדיין לא הגיעה לרמה בכירה במיוחד. לכן, יותר ויותר ישראלים מבקשים להזמין חבילת ספורט לחו"ל, לצפייה חיה במשחקי הכדורגל והכדורסל המובילים ביותר. בין אם מדובר על הליגה האנגלית בכדורגל, צפייה במשחקי הNBA בארה"ב, או אפילו משחקי המונדיאל  - ומדובר תמיד על חוויות מדהימות.

ברצלונה

ריאל מדריד

ליגת האלופות

מילאן

ארסנל

ביירן מינכן

NBA

 

יורוליג

פורמולה 1  פורמולה 1


אחת השאלות שישראלים חובבי ספורט שואלים לעתים קרובות, היא איך הם יכולים להרשות לעצמם להזמין חבילת ספורט. הרי מעבר לעלויות הרגילות של טיסה ולינה, צריך גם להזמין כרטיס למשחק, ומאחר שאלו משחקים מבוקשים - המחירים יכולים להיות גבוהים. אפשר להוריד עלויות בכמה דרכים - אפשר להזמין כרטיסים זמן רב לפני המועד, או ממש ברגע האחרון. אפשר להזמין חבילות עם בתי מלון שיהיו רחוקים יחסית מהאצטדיון - דבר שיכול להוריד את המחיר במאות שקלים ללילה, וכמובן שאפשר לכת למשחק קצת פחות מבוקש - שעדיין יהיה חגיגה לעיניים.
מה כוללת החבילה?
ברוב המקרים, לכל חבילת ספורט יש שלושה מרכיבים: טיסה, לינה, וכרטיס כניסה למשחק. כמובן ששלושת המרכיבים הללו משפיעים על המחיר באופן שונה. כך למשל, הטיסה הלוך וחזור יכולה להיות מרוכזת אך ורק סביב המשחק עצמו, ואז מחירה יהיה גבוה. אם תבחרו טיסות שנוחתות למשל ארבעה ימים לפני המשחק, ויוצאות בחזרה שלושה ימים לאחר המשחק - עלותן תרד. מחיר הכרטיס למשחק אף הוא יכול להשתנות, בהתאם למקום שלכם, שכן באצטדיוני הענק בחו"ל, יש מחיר שונה לכל מקום. לזהות מראש משחקים

חשוב מאד לציין, שישראלים רבים מזמינים חבילת ספורט זמן רב מראש. מדוע? משום שאפשר לדעת את תאריכי המשחקים זמן רב מראש. הליגות השונות מפרסמות את תאריכי המשחקים לרוב מספר שבועות לפני המועד עצמו, כדי שאנשים יוכלו לפנות את הזמן המתאים. כמובן שמשחקים ברמה עולמית - כמו משחקי גביע בכדורגל וכדורסל, הם ממילא בתאריכים קבועים, ואפשר להזמין עבורם כרטיסים, אפילו אם עוד לא יודעים איזה קבוצות יעפילו אליהם.

חבילות ספורט קלאסה של קלאסיקות
חבילת ספורט כוללת לרוב טיסה, מלון, העברות וכרטיסי כניסה למשחק בהתאם לתוכנית המתפרסמת מעת לעת. אם בספרד עם המשחק המרכזי בין שתי קבוצות הפאר של ספרד: ריאל מדריד לברצלונה, או צפייה בהתמודדות בין נבחרות מובילות של הליגה האנגלית, ההנאה והחוויה ישארו חרוטות בזכרון לשנים רבות. לחובבי הטניס, המעוניינים להשתתף ולצפות בטורניר ווימבלדון או רולאנד גארוס , משחקי רוגבי ביו נבחרות אנגליה וצרפת בסטאד דה פראנס

 המחודש, או בין ה-ALLBLACK מדרום אפריקה וצרפת המובילות בטורניר 5 האומות...חלום שניתן להגשים בקלי קלות. הכל עניין של אהבה לספורט!

חבילות לצעירים בנפש ולא רק בגוף.
שוחרי ואוהבי ספורט לא נבדלים בגילם. המבוגרים יותר נעשים צעירים יותר והצעירים נעשים עוד יותר צעירים. האווירה החגיגית השוררת באיסטאדיונים, מקום מושבו הרוחני של האל APOLLO פשוט כובשת ומשתלטת על תחושות האדם תוך כדי החדרת רצון להיות אתה בעצמך על המגרש. השחקנים המפורסמים ביותר כל אחד בענף שלו, מעניק לצופים חוויות בלתי נשכחות תוך כדי התעלות והכל בשם ההגינות ואהבת הספורט.
חבילת ספורט במועדונים המובילים
רוח התחרות של אילי האסטאדיונים עדיין נושבות במסלולי האטלקטיקה ובין רשתות שערי הכדורגל. אך לאחר צפייה מהנה במשחק LIVE פחית בירה באחד הפאבים שבאזור, לא יזיק כלל וכלל. קבוצות של אוהדים המזוהים עם קבוצה זו או אחרת אן עם שחקן מפתח יספרו לכם בקולי קולות את מעלליהם של אילי הספורט המחלפים לדורות. טיולים במסגרת חבילות ספורט מעשירים ומרחיבים אוטפקים ללקוח הפוטנציאלי המעוניין לשלב ספורט ותרבות של המדינה הנדונה. כרטיס טיסה, חבילה וזהו, חיים בעולם אחר, הרחק מדאגות היומיומיות.
חבילות ספורט ומלונות בהתאם
סיטונאי התיירות ומומחי חבילות וטיולי "ספורט" ידעו להכוון אתכם. עדיף להתיעץ ולהיות "מטופל" באנשי מקצוע על מנת לה,מנע מבעיות של הדקה התשעים. מלון בדרגת 2 כוכבים הנחשב במושגים שלנו ל-3 כוכבים יכול בהחלט להתאים לתקציב שלכם. סך הכל הולכים לישון על מיטה נקיה ועם מקלחות ושירותים. העיקר להיות קרוב למרכז מסחרי שוקק חיים ולהיות באוירה שכולה ספורט וחברותה בין אוהדי ספורט אמיתים שגם כן הגיעו לכאן מסגרת חבילות ספורט למשחק המדובר בעונה. זאת הזדמנות לשווק את המדינה ולהתחבר לחברים ממדינוטת אחרות.
חבילות ספורט משולבות בנופש פעיל
תארו לעצמכם שאחרי 3 ימים של טירוף חושים במשחק המרכזי, בו צופים מיליוני אנשים להמשיך את הטיול וללכת לנוח ולנפוש על אחד האים של קלאב מד למשל! ביער של איקליפטוסים או אורנים צמוד לחוף הים בספרד, יוון, איטליה או ריווירה צרפתית! יש חבילות משולבות שכאלה וניתן "לתפור" על פי הצורך את הטיול וחבילת הנופש הספורטיבית. 3 ימים כאן, 2 ימי משחק, טיול באזור והעיקר שיהיה מוצלח. להצלחה זאת טרוולר טורס תשמח להיות יועצת ושותפה. פנו אילנו נדריך אתכם. כמו כן, ניתן גם לרכוש כרטיסים למשחקים
 התקשרו עכשיו לסוכנים של טרוולר טורס והזמינו חבילת ספורט לחוויה מושלמת ובלתי נשכחת!
09-771-0555 - 09-7884422