חבילת ספורט מדריד

חבילת ספורט למשחקי כדורגל וכדורסל ברמה עולמית

עם כל הכבוד לצפייה במשחקי הכדורגל והכדורסל של הליגות הבכירות דרך מסך הטלוויזיה, אין שום תחליף לישיבה באצטדיון עצמו, וצפייה חיה במשחק. מדובר על חוויה מדהימה במיוחד, ולצערנו הליגה הישראלית, עדיין לא הגיעה לרמה בכירה במיוחד. לכן, יותר ויותר ישראלים מבקשים להזמין חבילת ספורט לחו"ל, לצפייה חיה במשחקי הכדורגל והכדורסל המובילים ביותר. בין אם מדובר על הליגה האנגלית בכדורגל, צפייה במשחקי הNBA בארה"ב, או אפילו משחקי המונדיאל שיהיו בריו בקיץ 2014 - ומדובר תמיד על חוויות מדהימות. 

חבילות ספורט במדריד

 מה כוללת חבילת הספורט למדריד

אחת השאלות שישראלים חובבי ספורט שואלים לעתים קרובות, היא איך הם יכולים להרשות לעצמם להזמין חבילת ספורט. הרי מעבר לעלויות הרגילות של טיסה ולינה, צריך גם להזמין כרטיס למשחק, ומאחר שאלו משחקים מבוקשים - המחירים יכולים להיות גבוהים. אפשר להוריד עלויות בכמה דרכים - אפשר להזמין כרטיסים זמן רב לפני המועד, או ממש ברגע האחרון. אפשר להזמין חבילות עם בתי מלון שיהיו רחוקים יחסית מהאצטדיון - דבר שיכול להוריד את המחיר במאות שקלים ללילה, וכמובן שאפשר ללכת למשחק קצת פחות מבוקש - שעדיין יהיה חגיגה לעיניים.
לכמה זמן חבילת הספורט ?

ברוב המקרים, לכל חבילת ספורט יש שלושה מרכיבים: טיסה, לינה, וכרטיס כניסה למשחק. כמובן ששלושת המרכיבים הללו משפיעים על המחיר באופן שונה. כך למשל, הטיסה הלוך וחזור יכולה להיות מרוכזת אך ורק סביב המשחק עצמו, ואז מחירה יהיה גבוה. אם תבחרו טיסות שנוחתות למשל ארבעה ימים לפני המשחק, ויוצאות בחזרה שלושה ימים לאחר המשחק - עלותן תרד. מחיר הכרטיס למשחק אף הוא יכול להשתנות, בהתאם למקום שלכם, שכן באצטדיוני הענק בחו"ל, יש מחיר שונה לכל מקום.
כדורגל ספרדי זה הכי הכיחשוב מאד לציין, שישראלים רבים מזמינים חבילת ספורט זמן רב מראש. מדוע? משום שאפשר לדעת את תאריכי המשחקים זמן רב מראש. הליגות השונות מפרסמות את תאריכי המשחקים לרוב מספר שבועות לפני המועד עצמו, כדי שאנשים יוכלו לפנות את הזמן המתאים. כמובן שמשחקים ברמה עולמית - כמו משחקי גביע בכדורגל וכדורסל, הם ממילא בתאריכים קבועים, ואפשר להזמין עבורם כרטיסים, אפילו אם עוד לא יודעים איזה קבוצות יעפילו אליהם.

 אם הגעתם למדריד אל תחמיצו משחק כדורגל של הליגות הנבחרות, אתלטיקו מדריד ,ממש כאן.
לרכישת כרטיסים למשחקי כדורגל  במדריד   צרו קשר

לפרטים והזמנות    וחבילות ספורט נוספות  צרו קשר עם המומחים שלנו

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.