סקי בארגנטינה

סקי בקיץ - SUMMER SKI

 כשהקיץ בשיאו חם ולח בארץ וכל אתרי הסקי באירופה סגורים, זהו הזמן אידיאלי לכל אוהבי הסקי לגולשים המקצועיים ולאוהבי הספורט האתגרי להתרענן באתרי הסקי בארגנטינה.
באמריקה הדרומית חורף ועונת הסקי היא בין יוני לספטמבר. הרי האנדים מכוסים בשלג. הנופים מדהימים שילוב של אגמים, עיירות ציוריות, הרים מושלגים , הרי געש ואתרי סקי.
ניתן לשלב טיול לארגנטינה וחופשת סקי ברמה שלא מביישת את אתרי הסקי באירופה.
ברילוצ'ה היא עיירה ציורית מקסימה ואחד המוקדים ממנו יוצאים לאתרי הסקי בסביבה.
בארגנטינה אתרי הסקי ברמה גבוהה, ניתן להשכיר ציוד סקי, להנות מהמסעדות והחנויות המגוונות שבאזור, לצפות  בתחרויות סקי וסנובורד.
בטרוולר טורס מתמחים בארגון חבילות סקי בארגנטינה. נוכל להתאים לכם טיסות לבואנוס איירס וטיסה פנימית לברילוצ'ה או מנדוזה, בתי מלון ומדריכים פרטיים לסיורים ולטיולים בארגנטינה. 

  בארגנטינה 3 ערים מיוחדות לסקי - בחרו את העיר הרצויה

סקי בברילוצ'ה
BARILOCHE

סקי במנדוזה  
MENDOZA

סקי באושואיה
US
HUAIA

 

חבילות סקי בבילוצ'ה - BARILOCHE

 ברילוצ'ה זה חורף! הבירה של השלג מאחרת אלפי תיירים כל עונה - מיוני עד אמצע אוקטובר. תייר שמגיע לברילוצ'ה יכול להנות לא רק מסקי אלא גם משייטים באגמים שלה, ומביקורים בעיר הציורית ברילוצ'ה.
ההר קטדרל (Cerro Catedral), הנמצא רק 20 ק"מ ממרכז העיר, הינו מרכז הסקי הגדול בדרום אמריקה. הוא נמצא בשמורת הטבע נאול הואפי, ומארח תיירים וספורטאים גם ארגנטינאים וגם מכל העולם. הר קטדרל מציע מגוון פעילויות בחורף, כגון סקי, אופנועי שלג, טיולים ליליים, ארוחות מיוחדות ועוד מגוון אטרקציות בשלג. יותר מ-120 ק"מ של מסלולי סקי והנקודה הגבוהה ביותר נמצאת ב2180 מטר גובה - המציעה נק' תצפית מרהיבה של רכס האנדים.
בברילוצ'ה אפשר להינות גם מההר באיו (Cerro Bayo), הנמצא בעיירה Villa la Angostura הסמוכה לברילוצ'ה. הר באיו מציע 23 מסלולים המתחלקים ל-4 רמות קושי. הנק' הגבוהה ביותר 1782 מטר. בהר באיו תמצאו בית ספר לסקי וסנובורד עם מדריכים מקומיים ובינלאומיים מהרמה הגבוהה ביותר, גם Kids Club, המציע שירותי שמירה לתינוקות ופעיולויות שונות לילדים עד גיל 12.

 

חבילות סקי בהר קטדרל - Cerro Catedral

 

חבילות סקי בהר באיו - Cerro Bayo

 

התקשרו לסוכנים שלנו לקבלת המלצות!
09-771-0555

> חזרה לכל העיירות <


 חבילות סקי במנדוזה - MENDOZA

 

 במנדוזה תוכלו למצוא שני האתרי הסקי הפופולריים ביותר בארגנטינה. אחד מהם זהו אתר פניטינטס (Penitientes), אתר קלאסי לספורט חורף, הנמצא 174 ק"ממהעיר מנדוזה, כמה קילומטרים מצ'ילה ורק 4 ק"מ מההר אקונקאגואה (Aconcagua). אתר סקי זה מציע פעילויות רבות ואת הפריבילגיה של סקי עם שלג רב בכל המסלוליה, וביניהם נופים מרהיבים שאין דומים להם.

ישנם מסלולים לכל הרמות. במרכז יש יותר מ 22 ק"מ של מסלולי סקי - שם נערכו בו תחרויות FASA ו-FIS. אחד היתרונות של הכפר הוא שכל בתי המלון נמצאים בבסיס ההר, המאפשר לגולשים הלגיע לפתח התחנת.

האתר השני הינו לאס לניאס (Las Leñas). הוא האתר המודרני ביותר מהאתרים הגדולים של ארגנטינה.
יש 34 ק"מ של מסלולי סקי בין 2250 ו - 3430 מטר גובה. כמו כן, יש שטח גדול עבור סקי קיצוני, מחוץ למסלולים. יש בו 12 מעליות - עם יכולת להעביר 10,000 גולשים לשעה. האתר מיועד לגולש, כך שכל פרט לא יחסר. בתי המלון נמצאים כה קרובים למסלולים שתוכלו להגיע בהליכה.

חבילות סקי בפניטנטס - Penitentes

 

חבילות סקי בלאס לניאס - Las Leñas

 

  התקשרו לסוכנים שלנו לקבלת המלצות!

09-771-0555

> חזרה לכל העיירות <

 

חבילות סקי באושואיה - USHUAIA

 קרוב מאוד לעיר הבירה של טיירה דל פואגו (Tierra del Fuego), שבו הים וההרי

ם באים יחד כדי לככב גיאוגרפיה מהממת, הר קסטור מתרומם לגובה של 1,057 מטרים.
הר קסטור נהנה מ-30 ק"מ של מסלולים. קיימים 26 מסלולים של רמות סקי שונות, עם קטעים שעוברים דרך יערות.
הר קסטור נהנה ממזג אוויר טוב מאוד ומהאיכות הטובה ביותר של שלג בגלל יציבות הטמפרטורה באיזור, וכך עונת הסקי באיזור היא מארוכות ביותר בדרום אמריקה.
מעליות מודרניות, בית ספר לסקי וסנובורד, והנוף של אושואיה (Ushuaia), הופכים את חווית הסקי בהר קסטור לחווית סקי בסוף העולם מדהימה.

 

התקשרו לסוכנים שלנו לקבלת המלצות!
09-771-0555

> חזרה לכל העיירות <