להזמנת כרטיסים  למופעים  זמרים ולהקות בח'ול >>

חבילות מופעים בחו"ל


אין טוב יותר מאשר לשלב במסגרת חבילת תיור לחו"ל, בידור מעודן ותרבות מקומית, מה שנקרא "אנדמי". אתם בלונדון? בפריס? בניו יורק? או באחת מבירות אירופה הקלסיות.
דמיינתם לעצמכם לבקר בלונדון ללא צפיה באחת ההצגות המובילות בעיר כמו פנטום האופרה? או משחק כדורגל בין משנצ'סטר יונייטד לסיטי או ליברפול? פריס ללא ה-FRENCH CANCAN ו-FOLIES BERGERES או CATS בניו יורק?...חלק בלתי נפרד מחבילות מופעים והרשימה ארוכה.

מופעי תרבות בחבילות מופעים

האמת היא שניתן להסדיר את כל הסידורים ישר באינטרנט אבל...ראו הוזהרתם, לא תמיד מה שמוזמן נמצא על המגש בעת הגעתכם לקופה. אין בהערה זאת שעל מנת להפחיד את הנוסע העצמאי, אבל בהחלט מומלץ לשלם עוד טיפה ולהיות שקט כאשר תגיעו לשם. עוגמת נפש? בהחלט. זה יכול לקלקל טיול שלום אחרי כל כך הרבה הכנות. אז מדוע לא להתייעץ עם מקצוענים. טרוול טורס לשרותכם.

חבילות מופעים  של זמרים ולהקות  
רבים הם אלה שתפסו מזמן שכדאי להכין חבילה כוללת מופעים והצגות. מדלגים מארץ לארץ ואין תמיד זמן להתעסק עם כל הפרוצדורות: עמידה בתור (אומנם בצורה תרבותית וללא דחיפות), אבל בקור לעמוד? או לחיות עם חוסק הוודאות שאולי זהו נגמר המלאי עד אשר הגעתם לחלון מוכר הכרטיסים. יש בנוחות משום הבטחה לטיול מוצלח וללא תקלות. חבילות מופעים קיימות והן מותאמות לצרכי הלקוח ובהתאם לרצונו של המבקש.

חבילות מופעים ללב התרבות 
ישנם הצגות ששמם הולך לפניהם. אסור לפספס או בואו נגיד חבל לפספס, עד שהגעתם ללונדון, פריס או ניו יורק. חבילות מופעים כוללות או כרטיס בודד למופע מסויים או סט של כרטיסים למספר מופעים. בלונדון למשל יש לנו את: Grease, Legally Blonde, We will rock you, Chicago' The Lion King, Dirth Dancing' Billy Elliot' Les Miserables
או במסגרת חבילות מופעים והצגות בניו יורק את : Madame Tussauds , Bodies…Exhibition, Mama mIa  והרשימה מאוד מאוד ארוכה.

 להזמנת כרטיסים להופעות של זמרים וארועים  בחול לחצו כאן>>> 

בעבר, במידה ורצינו לראות אמן מחו"ל בהופעה חיה, נאלצנו לחכות עד שהוא יועיל בטובו להגיע לפה. רבים מהם לא הגיעו כלל, וגם אלו שהגיעו - באו להופעה אחת בלבד, במחיר גבוה יחסית לשאר אירופה. אין ספק שהדבר גרם לתסכול רב, אלא שהיום, ישראלים רבים בחרו בשיטה הרבה יותר נוחה - הם פשוט מזמינים חבילות הופעות בחו"ל, וטסים כדי לראות את האמן מופיע ביעד אחר, לרוב באחת ממדינות אירופה. אז איך זה מתאפשר, והאם זה באמת משתלם?

 חבילה שכוללת הכל

 ראשית, היתרון המשמעותי של חבילות הופעות בחו"ל, הוא בכך שהן כוללות את כל מה שאתם צריכים. הן כוללות לרוב את עלות הטיסה, הלינה, וגם את הכרטיס להופעה עצמה. כך, הם חוסכים לכם את הצורך לפנות לכמה סוכנים או לכמה אתרי אינטרנט במקביל, והדבר מאפשר לכם לחסוך בזמן, ולבצע השוואות מחירים נוחות הרבה יותר. מעבר לכך, נכון שהעלות של טיסה, לינה והופעה יקר יותר מאשר מחיר להופעה בודדת בארץ של אמן בחו"ל, אבל אם משקללים זאת עם העובדה שאתם גם יוצאים לנופש בחו"ל - הרי שהעלויות משתלמות במיוחד.

 איזה הופעות מזמינים?

 כל הופעה! הישראלים מזמינים חבילות הופעות בחו"ל למגוון רחב מד של אמנים. מבחינה זו, אין ספק שבכל פעם שאמן מכריז על סיבוב הופעות באירופה, יש לא מעט ישראלים שמחליטים לראות אותו. כך למשל, בסיבובי ההופעות האחרונים באירופה של אמנים כמו וואן דיירקשן, ביונסה, פרל ג'אם, מטאליקה, דפש מוד (שגם הגיעו לארץ), רובי וויליאמס - היה אפשר לראות לא מעט ישראלים.

 היכן ההופעות נערכות?

 ברוב המקרים, הישראלים שמזמינים חבילות הופעות בחו"ל, בוחרים לעשות זאת ביעדים שנחשבים זולים יחסית - שכן בהם מוצע לקהל המקומי כרטיסים בזול, ולכן הדבר משתלם יחסית גם לישראלים, שיכולים ליהנות ממחירי כרטיסים זולים יותר מאשר בארץ! בין השאר, הופעות ביוון, בקרואטיה, בבולגריה, בהולנד, בבלגיה, ובטורקיה נחשבות למבוקשות במיוחד, בשל מחירי הכרטיסים הזולים שמוצעים, ובשל העובדה שמדובר על מדינות עם תשתית תיירותית מפותחת. כך אתם יכולים ליהנות גם מחופשה מפנקת, וגם מהופעה בלתי נשכחת.


**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.