טיסות לפורטוגל, טיולים מאורגנים לפורטוגל

רכזנו עבורכם כל המידע על פורטוגל

טיסות לפורטוגל – קצת רקע
פורטוגל ממוקמת בדרום מערב אירופה, וכוללת את הארכיפלגוס של מדיירה והאיים האזוריים באוקיינוס האטלנטי. השטח הפורטוגזי משתרע על שטח של 88.889 ק"מ מרובעים.

ממוקם באזור האוקיינוס האטלנטי, בין אירופה וארצות הברית, הארכיפלג של האיים האזוריים משתרע על שטח של 2,355 ק"מ מרובעים והוא כולל תשעה איים: סן מיגל וסנטה מריה בקבוצת המזרחית גרסיוסה, טרסיירה, סאו חורחה, פיקו ופאיאל בקבוצת המרכז ופלורס וקורבו בקבוצת המערבית.
בפורטוגל, השפה הרשמית היא פורטוגזית, אך חלק חשוב של האזרחים יכולים לתקשר בקלות באנגלית, צרפתית וספרדית.


טיולים  לפורטוגל – היסטוריה של פורטוגל
הגבול  הרחב כל כך לים, אפשר לפורטוגל פתיחות לעולם ולתקשורת. בפורטוגל נקלטו עמים שונים: פיניקים, יוונים, בני קרתגו, רומאים (שהשאירו את השפה שמדברים היום), עיירות וכפרים מצפון מאוריטניה. למרות כל התערובות, פורטוגל הינה אחת מהמדינות העתיקות באירופה.
במאה ה 19, במאבקים מפלגתיים נחלשת המלוכה, אשר בסופו של דבר נופלת בשנת 1910, וכך הוקמה הרפובליקה של פורטוגל.
פורטוגל היא חלק של האיחוד האירופי מאז 1986. לכן, תכלו לשלב טיולים מוארגנים בפורטוגל יחד עם טיסות לספרד, טיסות לאירופה או אפילו משחקי כדורגל בפורטוגל או הופעות בפורטוגל.
עם הסיפור הזה, לבדוק אם האמנות שלנו הוא משהו אחר ממה שאתה כבר יודעשימו לב במיוחד

נופש בפורטוגל – המוזיאונים
בערים הגדולות ובערי בירה של המחוזות השונים אפשר למצוא מוזיאונים של אמנות, ארכיאולוגיהואתנוגרפיה. המוזיאון לאמנות של קוימברה מפורסם בזכות אוסף של פסלים של המאה ה 16-, המוזיאון שלÉvora  ידוע בשל הפסלים רומיים שלו והציורים של המאה ה-16. המוזיאון הלאומי לאמנות עתיקה, בליסבוןכולל אמנות דקורטיבית וציורים מהמאה ה 12 ועד המאה 19 . גם בליסבון תמצאו את המוזיאון הלאומי לאמנות עכשווית המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע המוזיאון קלואסטה גולבנקיאן עם אוסף של אמנות יצירה שנוצרה משנת 2800 לפני הספירה עד המאה ה-20 , המוזיאון אתנוגרפיה והמוזיאון הארכיאולוגי.

טיולים  לפורטוגל – מזג האוויר
האקלים בפורטוגל משתנה באופן ניכר 
בין אזורים.
באזורים של פורטו, צפון פורטוגל  וביירס במיוחד באיזורים הקרובים ביותר לספרד, החורפים קרים יותר, אם כי הטמפרטורות מתונות בהשוואה לשאר מדינות אירופה ולפעמים יורד שלג, אשר שכיח יותר בסרה דה אסטלה, שם הנקודה הגבוהה ביותר של פורטוגל  ושם מתאפשרות תנאי סקי
.
הקיץ חם ויבש,  בעיקר בפנים הארץ. על החוף החום מושפע מהים.
במהלך הסתיו נרשמות לעתים קרובות טמפרטורות נעימות.

 

התקשרו עכשיו לסוכנים שלנו

09-771-0555

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!