מבחר חבילות נופש לניו יורק

 

נופש בניו יורק הוא נופש בעולם ייחודי, עולם של שילוב קהילות המתרועעות זו עם זו. זאת בוודאי העיר הכי קוסמופוליטית עלי אדמות, עם האדריכלות המרתקת שלה, האורות הנוצצים, מיליוני האנשים ברחובות – שחורים, לבנים, אסייתים, לטיניים, מוסלמים, נוצרים, יהודים. חבילות נופש בניו יורק יאפשרו לכם להיחשף לכל הטוב שיכול להביא עירוב כזה של תרבויות.

חבילות נופש לניו יורק – התפוח הגדול

חבילות נופש לניו יורק טילו אתכם אל העיר הגדולה ביותר בארה"ב, הממוקמת בחוף המזרחי של ארה"ב, לחוף נהר ההדסון, ומחולקת לחמישה מחוזות: מנהטן, ברוקלין, קווינס, הברונקס וסטאטן איילנד. היא מאכלסת למעלה משמונה מיליון תושבים, יותר מכל אוכלוסיית ישראל, אולם אם סופרים גם את מחוזותיה, כמו ג'רזי למשל, מתקבלים קרוב ל-21 מיליון איש! המאפיין הבולט שלה הוא, כמובן, גורדי השחקים שלה, שגורמים לאדם ממוצע כאבי צוואר כאשר הוא מתבונן אליהם מתחתית הרחוב או השדרה, כמו למשל האמפייר סטייט בלידינג או בניין קרייזלר. גם אם יצאתם אל חופשה בניו יורק – תוכלו להתפעל מהמרכז המסחרי הגדול ביותר בעולם, הוול סטריט. ברחובות, תוכלו לראות לימוזינות באורך עשר מטר, רכבים של חברות ענק, ורשתות בתי קפה עם אלפי סניפים, שמציעות ארוחות בוקר ב-3$. זוהי ניו יורק: עושה הכל בגדול. נופש בניו יורק יחשוף אתכם אל תרבות השפע הזו, וכמובן – יאפשר לכם לקחת חלק בקרנבל, עם קניות משובחות (ובפרט – אופנה ומוצרי חשמל).

נופש בניו יורק - האיים

הדימוי המפורסם ביותר של ניו יורק הוא אמנם גורדי השחקים שלה – אבל ניו יורק מוקפת איים, שגם אותם כדאי מאוד לבקר במסגרת נופש בניו יורק. הידוע שבהם הוא כמובן האי ליברטי, בו נמצא פסל החירות – אתר חובה אם הגעתם אל חופשה בניו יורק – אבל גם האי רוזוולט, הנקרא מינהאנוק ע"י האינדיאנים; האי ריקרס, עליו יושב בית סוהר; האי פראל, שאינו מיושב ובו יש שמורת ציפורים גדולה, האי מאידוו, אי הנציבים, סיטי איילנד, האי רנדל, ועוד. רוב האיים מחוברים לעיר על ידי גשרים, או מערכת התחבורה התת קרקעית (מטרו) – שתהיה לכם כלי יעיל אם לקחתם חבילת נופש לניו יורק, ואתם מעוניינים לחקור את צפונותיה. לאיים המרוחקים יותר ניתן להגיע באמצעות רחפות והעברות בספינה מניו יורק והאיזור.

חופשה בניו יורק – אתרי החובה

חבילות נופש לניו יורק הן בדרך כלל חבילות עירניות, הכוללות טיסה ולינה בלבד. זה בסדר, כי בעיר יש המון מה לראות. בנוסף לבניין האמפייר סטייט בילדינג, בניין קרייזלר ופסל החירות, שהוזכרו לעיל, חובה לבקר במסגרת נופש בניו יורק בכיכר טיימס, על האורות הנוצצים שלה; באתר הגראונד זירו, בו עמדו בעבר מגדלי התאומים; באליס איילנד, שם ממוקם מוזיאון ההגירה של ניו יורק. אם לקחתם חבילת נופש לניו יורק בחורף – בקרו במרכז רוקפלר, שליבו הופך בחודשי החורף לזירת החלקה ענקית. ואם בחרתם להגיע לניו יורק בקיץ – אל תוותרו על הסנטרל פארק, הריאה הירוקה של העיר – שם באמת תרגישו את מהותה של חופשה בניו יורק.

חבילת נופש לניו יורק – ברוקלין והברונקס

גם מחוץ למנהטן יש המון מה לראות ולעשות במסגרת חופשה או אפילו נסיעת עבודה לניו יורק. ברובע ברונקס כדאי מאוד לבקר בגן הבוטני המרשים, ובגן החיות. הברוקלין, המוגדר כרובע של אנשי העסקים, יש חוף של האוקיאנוס האטלנטי, ואת פארק האטרקציות קוני איילנד. וכמובן, תמיד ניתן לקחת חבילות נופש לניו יורק המשולבות ברכב, ולצאת מניו יורק לטיולים בסביבה. עם זאת, אם אתם רוצים נופש בניו יורק בלבד – וותרו על הרכב. התנועה בעיר מאוד צפופה, ועלות החניונים גבוהה, ולעיר יש, כאמור, תחבורה ציבורית משובחת – הביקור במטרו הוא חוויה בפני עצמה, שלא כדאי לוותר עליה גם אם לקחתם חבילת נופש לניו יורק הכוללת רכב.

נופש בניו יורק – תרבות ואמנות

נופש בניו יורק יחשוף אתכם אל סצינת אמנות ותרבות מודרנית ותוססת, המשפיעה על התרבות והאמנות בכל העולם. חובה לבקר במסגרת חופשה בניו יורק בשני המוזיאונים הגדולים של העיר, מזיאון המטרופוליטן ומוזיאון מומה לאמנות מודרנית, ואסור לפספס הצגות בברודווי או באוף-ברודווי, מחזות זמר או תיאטראות אלטרנטיביים. גם אירועי ספורט בניו יורק הן בגדר חובה, ומומלץ מאוד לשלב חבילת נופש בניו יורק עם כרטיסים למשחק כדורסל, בייסבול או פוטבול, במדיסון סקוור גארדן או באולמות ומגרשים אחרים בעיר. ואם אתם מרכיבים לעצמכם חבילת נופש לניו יורק – בדקו איזה קונצרטים מציגים בקרנגי הול, או אם יש אירועי מוזיקה או תרבות אחרים בעיר – ויש כאלה לאורך כל השנה.

חבילות נופש לניו יורק נדירות יחסית, ועל כן מומלץ לבנות חבילת נופש לניו יורק באופן עצמאי, הכוללת טיסה, מלון, ובמידה ותרצו - רכב, או כרטיסים לאירועים נבחרים. סוכני הנסיעות המנוסים של טרוולר טורס יסייעו לכם להרכיב נופש בניו יורק, הכולל טיסה לניו יורק - או טיסה לארצות הברית באופן כללי, מלון, סיורים מאורגנים, כרטיסים לאירועים, רכב, הזמנות למסעדות – כל מה שתרצו כדי שתהיה לכם חופשה בניו יורק המתאימה לכם בדיוק. ואז תאכלו לומר: HELLO NEW YORK IM HERE....

מידע תיירותי על העיר ניו יורק>>

נופש בניו יורק- דילים אטרקטיביים מבית טרוולר טורס