חבילות טוס וסע לקרואטיה 

לא פעם, אתם שומעים אנשים שממליצים לכם לארוז את המזוודות, ולהזמין חבילות של טוס וסע לקרואטיה. הדבר מומלץ ממספר סיבות ראשית, קרואטיה היא לא מדינה גדולה יחסית, ולכן נוח גם לנסוע בתוכה, והיא אף לא מדינה צפופה במיוחד (בניגוד למדינות קטנות אחרות, כמו הולנד או ישראל). מעבר לכך, קרואטיה היא מדינה זולה מאד, אך עם תשתית מודרנית. יש לציין שקרואטיה היא מצטרפת חדשה לאיחוד האירופי, ולכן רמת השירות בה נחשבת גבוהה למדי, ועם זאת - המחירים עדיין נמוכים מאד ביחס למדינות אחרות ואירופה, ולכן חבילות הנופש בה הן משתלמות.
 איך מגיעים לקרואטיה?
חבילות של טוס וסע לקרואטיה, מציעות לרוב גם טיסה, וגם אפשרות להשכרת רכב מראש. הטיסות לקרואטיה יכולות להגיע לשני נמלי תעופה, כאשר רוב הטיסות מישראל לקרואטיה, נוחתות בנמל התעופה פלסו, אשר נמצא במרחק של 15 ק"מ מעיר הבירה זאגרב, שהיא לכשעצמה, אחת מהקטנות והצנועות שבבירות אירופה.  אפשר להזמין טיסות דרך חברת אל על הישראלית, או חברות אירופאיות כמו סוויס אייר, לופטהאנזה וטורקיש איירליינז. משך הטיסה עומד על שלוש שעות.  במסגרת החבילות טוס וסע, אפשר כאמור לשכור רכב מראש, ישירות מנמל התעופה.
 היכן מטיילים בקרואטיה?
החבילות של טוס וסע לקרואטיה כוללות כאמור טיול רכוב בכל רחבי המדינה. יש כמובן כמה אתרים נהדרים שאפשר לבקר בהם. אפשר לנסוע לעיירת החוף דוברובניק, שהיא מהגדולות ביותר שבין היישובים בקרואטיה, ואף לבקר בשיט בשלושת האיים שנמצאים בסמוך לחוף. לאחר מכן, אפשר להמשיך ולנסוע לעיר טרוגיר. טרוגיר כוללת הן אתרים היסטוריים מימי הביניים, והן שווקים וכיכרות שאמנים מכל דרום אירופה מגיעים אליהם.  במסגרת הטיול הרכוב, מומלץ בחום לבקר גם באגמי פיטביצה, שכוללים גם אתרי טבע מדהימים, וגם וילות יוקרה של עשירי קרואטיה. כמובן שמומלץ לבקר גם בזאגרב עיר הבירה, שבה יש את מוסדות השלטון, מגון של כנסיות ענקיות, וגם מוזיאון האומנויות של זאגרב.
 מתי כדאי להזמין חבילה?
אם אתם רוצים להזמין טוס וסע לקרואטיה, יש לקחת בחשבון שמדובר על אקלים ים תיכוני רגיל לגמרי. לכן, כדאי להזמין חבילות בעיקר החל מחודש מאי. אם מזמינים חבילה בחורף, אמנם המחירים נמוכים יותר, אבל הגשמים בקרואטיה הם מחזה נפוץ למדי, ונהיגה בגשם במדינה זרה היא פחות מומלצת. במקום זה, אפשר להזמין חבילות מחודש מאי ועד ספטמבר, וליהנות מהאקלים נהדר.
 

 

נופש בקרואטיה טוס וסע לקרואטיה- דילים אטרקטיביים מבית טרוולר טורס

התקשרו עכשיו למרכז ההזמנות!

09-771-0555

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!