טיול מאורגן  לוינה, בודפשט ופראג
הערים הקסומות לילות / 7 ימים

הטיול כולל ביקורים באתרים הבאים: ♦  וינה: סיור עיר ♦ בודפשט: סיורי עיר ♦ ברך הדנובה ♦ ברנו ♦ קארלובי וארי ♦ פראג: סיור עיר

 יום 1 -  ת"א – וינה
ניפגש בשדה התעופה לטיסה לוינה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמאליים נצא לסיור בעיר. נבקר בעיר העתיקה שמהווה מוקד משיכה לתיירים רבים בזכות סמטאותיה הציוריות והארכיטקטורה הייחודית שלה. לאחר הנחיתה נצא לסיור פנורמי בעיר היפה, נראה את קתדרלת סנט סטפן, נצפה על בניין העירייה ובניין הפרלמנט ולאחר מכן נמשיך לגן העיר. בתום הסיור ניסע לבית המלון בעיר.

יום 2 – בודפשט
יום קסום אותו נקדיש לבודפשט. את הסיור נתחיל ברובע היהודי ונראה בית הכנסת הגדול באירופה, את ה"ערבה הבוכייה", "כיכר הגיבורים" ואנדרטת המילניום. נעצור לצילום מול בנין הפרלמנט המפואר. נעבור מעל הדנובה לעבר גבעת המצודה שבבודה, שם נראה את כנסיית מטיאש ומצפה הדייגים. נערוך תצפית מרהיבה על העיר והגשרים למרגלות "אנדרטת השחרור". בתום הסיור נחזור למלוננו בבודפשט.
יום 3 - בודפשט בדרך הדנובה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור לאורך נהר הדנובה, נבקר בכפרים הציוריים לאורך "ברך הדנובה".נבקר בעיירת האומנים הציורית "סנט אנדרה" הבנויה בסגנון הבארוק שבה חנויות ודוכני מזכרות, מפות רקומות, משחות קוסמטיות לפנים ולעיניים ועוד. נערוך תצפיות על נהר הדנובה הזורם באזורים אלו.. בתום הסיור נחזור למלוננו.
יום 4 - בודפשט – ברטיסלבה
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבודפשט וניסע לברטיסלבה,שהיוותה מוקד יהודי חשוב באירופה לאורך שנים. עם הגיענו נצא לתצפית מרהיבה על העיר ונהר הדנובה מגבעת המצודה. נבקר בעיר העתיקה. נעבור בשער מיכאל ונראה את הבית הצר ביותר בברטיסלבה. נגיע לכיכר העיר העתיקה שבה מוזיאון העיר הממוקם בבית העירייה העתיק. קבר החת"ם סופר, נסיים את סיורנו בתצפית על בית האופרה.
יום 5 - פראג
את היום נקדיש לפראג - בירתה של צ'כיה, הבנויה על גדותיו של נהר הוולטאווה, היא אחת מהערים היפות באירופה. נתחיל את סיורנו ברובע היהודי של פראג שם נצפה על בית הכנסת וביתו של הגולם מפראג. לאחר מכן נמשיך בסיור ונלך לאורך גשר קארל המעוטר פסלים רבים. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר. בתום הסיור נחזור למלוננו.
יום 6 - פראג – קרלו וארי
לאחר ארוחת הבוקר נצא מערבה אל עיירת המרפא המפורסמת בעולם - "קרלובי וארי" )קרלסבאד(, שבמערב בוהמייה. העיר נקראת ע''ש קארל הרביעי שגילה את המעיינות במאה ה- 14 . קיסרים, מלכים ואנשי החברה הגבוהה היו מבלים בעיירה, ביניהם גם יהודים אמידים מאירופה. נשוטט לאורך המדרחוב המרכזי, בקולונדות המלכותיות בסגנונות הקלאסי והבארוק.
יום 7 - פראג – וינה – תל אביב
תם טיולנו הקסום לאחר ארוחת הבוקר במלון ניפרד מפראג וניסע לעבר וינה, עם ההגעה לעיר נצא לסיור מקיף באתריה היפים ובין היתר נבקר בעיר העתיקה נצפה על ארמון הופבורג נמשיך לכיכר מריה ונצפה על קתדרלת סנט. סטפן. נראה את בית העירייה, בניין הפרלמנט, כיכר האופרה , האנדרטה לזכר השואה. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.