טיולים בארה"ב וקנדה?
הדרכה בעברית?

מבחר טיולים  בעברית ברחבי ארה"ב וקנדה: טיולים בחוף המזרחי והמערבי, חבל האיימיש, וושינגטון וניו יורק, מפלי הניאגרה ועוד.

טיולים מאורגנים לארצות הברית

 טיולים מאורגנים לארצות הברית

טיולים מאורגנים לארצות הברית שלא שוכחים 
אם יש מדינה שאותה אי אפשר למצות לעולם בטיול אחד, הרי שזו ארצות הברית. לכן, אין זה נדיר שאנשים יוצאים אל מספר טיולים מאורגנים לארצות הברית, ולא מסתפקים בטיול אחד בלבד. ארצות הברית היא מדינה ענקית בשטחה, עם מגוון אוכלוסיה עצום, וכמובן אתרים שאי אפשר לפספס. עושה רושם לעתים, שבארצות הברית יש הכל - מאתרי טבע מפוארים, דרך מרכזי קניות סואנים, ועד לאתרים היסטוריים שקשה שלא להתפעם מהם. אז מה צריך לדעת אם רוצים לצאת לטיול מאורגן?
היכן תרצו לטייל בארצות הברית? 
חשוב מאד להבין כי טיולים מאורגנים לארצות הברית יכולים להיות בכל רחבי המדינה. פעמים רבות, הטיולים מתרכזים באזור מסוים - אזור החוף המזרחי בדגש על ניו יורק ווושינגטון, הדרום והמערב הישן עם טקסס ווירג'יניה, טיולים מאורגנים למפלי הניאגרה, אלף האיים וגיחה לקנדה, טיולים מאורגנים למיאמי ופלורידה, טיולים מאורגנים ללוס אנג'לס וסאן פרנסיסקו, ובקיצור - יש אינספור אפשרויות לטיול מאורגן בארצות הברית. לישראלים שמגיעים לניו יורק  ומעונינים בטיול קצר מאורגן בעברית מומלץ להזמין כבר בארץ במחיר מוזל טיול מודרך בעברית .טיולים יוצאים מניו יורק או מלוס אנגלס .לפירוט הטיולים לחצו כאן!!הטיולים יכולים להיות קצרים מאד ולהיערך כ3-4 ימים (ואז הם משתלבים בנופש כללי יותר) או להיות ארוכים, כאשר יש טיולים שנמשכים 21 יום ואף מעבר 
איך טסים לארצות הברית? 
כמובן שכאשר מזמינים טיולים מאורגנים לארצות הברית, יש לקחת בחשבון שחלק ניכר מהעלות קשור בטיסה. ארצות הברית רחוקה מאד מישראל, ומדובר על טיסות שכדאי להיערך אלין בהתאם. הטיסות הקצרות ביותר, הן לנמלי התעופה של ניו יורק, ומשך הטיסה הוא 11 שעות. טיסה ליעדים רחוקים יותר, יכולה גם להגיע ל13 שעות ואף מעבר לכך. חלק גדול מהטיסות שמוזמנות דרך הטיולים המאורגנים, כוללות חניית ביניים באירופה, והדבר גם מוריד את עלות הטיסה, וגף מאפשר להתרענן מהטיסה הארוכה.

 מה אורזים לטיול? 
אם אתם מתכננים לצאת אל טיולים מאורגנים לארצות הברית, כדאי לקחת בחשבון גם את תנאי האקלים. מאחר שהשטח של ארצות הברית הוא עצום, האקלים בה מגוון מאד - הדרום יכול להיות חם כמעט לכל אורך ימות השנה, בעוד שהצפון ממוזג בקיץ, וקפוא בחורף. כדאי להתעדכן תמיד בתחזית מזג האוויר לפי האזור שבו אתם מתכוונים לטייל, בכדי שתוכלו לארוז את הבגדים המתאימים.

התקשרו עכשיו למרכז ההזמנות!

09-771-0555

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!