טיול ספארי מאורגן לטנזניה בטיסות ישירות

   טיול  ספארי מאורגן לטנזניה בטיסות ישירות
 פרמיום 8 ימים
טנזניה - טראנגירי, מניארה, סרנגטי, נגורונגורו

חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת בטנזניה, בה סרטי הטבע שבמרקע הטלוויזיה הופכים למציאות מדהימה ומאפשרים הצצה נדירה אל חיות הבר בשמורות הטבע ובנופי הפרא של טנזניה

טנזניה-קילימנגרו, טנזניה


במרחק כחמש וחצי שעות בלבד מהבית, מחכות לכם שכיות הטבע הקסומות של טנזניה - מסבירת פנים לתיירים, ידידותית ומכניסת אורחים מאין כמוה. טנזניה היא הכי אפריקה שיש: לגונות כחולות ופסגות שלגים לבנות, סוואנות מלוא כל האופק ויערות טרופיים עתירי סבך, עדרי גנו בשמורת הסרנגטי ושימפנזים בהרי מהלה, ובין לבין - אגמים ונהרות, בעלי חיים ואנשים, צבעים, ריחות וטעמים מעולם אחר... בעזרת מודעות ראויה להערכה של שימור ומניעת מסחור, הצליחה טנזניה לשמור ולשמר את הטבע הפראי והטבעי של אפריקה לחוויית ספארי מושלמת. כל מה שראיתם עד היום בסרטי הטבע הנפלאים, כל מה שקראתם ודמיינתם – פרוש לרגליכם באזורי הבר העצומים והעשירים

יום 1: תל אביב - קילימנג'ארו - ארושה פארק

Karibu Katika Safariברוכים הבאים לטיול ספארי. התייצבות בנמל התעופה בן גוריון לטיסת ארקיע לקילימנג'ארו - טנזניה. לאחר הנחיתה והסדרת אישורי הכניסה נפגוש את נהג הג'יפ / מדריך הטיול וניסע לפארק הלאומי ארושה השוכן בצפון טנזניה בקרבת הבירה ארושה. הפארק מאופיין ביערות, אגמים, הרים וכמובן חיות בר: קופים, ג'ירפות, זברות, פלמיגו ועד. לאחר ארוחת צהריים וטיול בפארק נעבור לבית המלון לארוחת ערב ולינה.

יום 2: טראנגירי - ספארי

יום של חוויות בלתי נשכחות בפארק הלאומי טראנגירי, בו נוכל לצפות מקרוב במגוון בעלי החיים שבשמורה, מקום מושבם של עדרי פילים, זברות, גנו, אריות, נמרים ואף מקום מעבר הציפורים הנודדות אותן אולי נראה. בתום הביקור נשוב למלוננו לארוחה ולינה.

יום 3: מניארה - ספארי

ניסע אל אגם מניארה שבפארק הלאומי מניארה, השוכן בין מצוקי השבר הסורי אפריקאי, ובחלק מהשמורה אגם מניארה. שמורה זו מאופיינת בריכוז גבוהה של פילים (7 פילים לכל קמ"ר) ובמנהג האריות המטפסים על עצים כדי להימלט מהחם. נצפה מקרוב במגוון בעלי החיים שבשמורה. ביום זה נהנה מארוחת פיקניק בצהריים. בתום הביקור נעבור למלוננו לארוחה ולינה.

יום 4: סרנגטי - ספארי

היום נבקר במכתש נגורונגורו, אשר הוכרז כאתר שימור. באזור זה נמצאים שבט המסאי גם כן אך אין באפשרותם לצוד חיות בר באזור זה בו חיים כ 25,000 מני בעלי חיים, נשמרים חיי ונופי הטבע. בתום הביקור ניסע למלוננו היושב בשפת המכתש לארוחה ולינה.

יום 5: סרנגטי - ספארי

את היום נקדיש לביקור בשמורת הטבע סרנגטי, שמורת הטבע המופלאה, מהמפורסמות ומהגדולות בעולם בו נוכל לראות תנינים, גנו, נמרים, ברדלסים, זברות, צבאים ועוד.. מקרוב הנמצאים לאורך הנהרות ולצד נופים פראיים. בתום הביקור נעבור למלוננו בסרנגטי לארוחה ולינה.

יום 6: סרנגטי - ספארי

יום נוסף בשמורת הטבע סרנגטי, בו נוכל לצפות מקרוב במגוון בעלי החיים שבשמורה. בתום הביקור נשוב למלוננו לארוחה ולינה

יום 7: מכתש נגורונגורו - ספארי - שבט מסאי

יום נוסף בשמורת הטבע נגורונגורו, ניסע דרך ארושה, העיר השוכנת בפתחו של שמורת הטבע, נראה את השוק המקומי ולאחר מכן ניסע אל שמורת הטבע ליום נוסף של חוויות. בהמשך נגיע לביקור מרתק בשבט המסאי, מהקדומים ביותר באפריקה. שבט זה שומר על תרבות וטקסים שבטיים מדור לדור וביקור בשבט מאפשר הצצה נדירה לאורח חיי השבט הגדול. בתום הביקור ניסע למלוננו לארוחה ולינה.

יום 8: קילימנג'ארו - תל אביב

נארוז את המזוודות, החוויות והזיכרונות ונעבור לשדה התעופה של קילימנג'ארו לטיסת ארקיע ישירה לישראל. תם הטיול הנפלא, להתראות בטיול הבא....

למסלולי טיולים מאורגנים נוספים לחצו כאן>>>>>

 

 

כלול במחיר

  • טיסות הלוך ושוב לקילימנג.ארו  (בטיסה  ישירה)
  • מיסי נמל וביטחון
  • 7 לילות בבתי מלון בדרגת תיירות ראשונה על בסיס פנסיון מלא (ארוחת בוקר / צהריים - ארוזות או פיקניק / ארוחת ערב)
  • רכבי שטח (ג'יפים) ל עד 5 או 7 נוסעים (מושב חלון לכל נוסע)
  • מדריך מקומי / נהג לכל רכב - הדרכה בשפה האנגלית
  • מים מינרלים ברכב לנוסע בכל יום
התקשרו עכשיו לסוכנים שלנו והזמינו טיול מאורגן ספארי לטנזניה!!!

 09-771-0555

חבילת נופש בזנזיבר לחצו כאן!!

 טנזניה - המלצות להכנות לטיול :

מסמכים אל תשכחו לקחת מסמכים אלו בתיק היד שלכם ולא לארוז אותם במזוודה דרכון בר תוקף. כרטיס טיסה בטיחות רצוי לצלם דרכון וכרטיס טיסה ולהחזיקם בנפרד מן המקור. מטבע וכרטיסי אשראי המטבע הטנזני הוא השילינג. שער השילינג הטנזני משתנה בהתמדה אולם נע סביב 1$ =1550 שילינג . החלפת כספים - רצוי להחליף בשדה התעופה עם ההגעה סכום של כ - 100 $ לאדם. החלפת כסף במלונות ולודג'ים כרוכה בהפרש שער משמעותי. ערכי השטרות הם 10,000 5,000 1,000 500 ערכי המטבעות הם : 50 100 200 במרבית הלודג'ים ניתן להשתמש בכל כרטיסי האשראי העיקריים. רפואה תרופות אישיות יש להביא מן הארץ יש להצטייד בחומר דוחה יתושים (מומלץ באריזת ספריי ). * בדבר פרטים בנוגע לחיסונים ולכדורים באם דרושים יש להתייעץ עם רופא. ניתן ליצור קשר עם לשכת הבריאות המחוזית במקום מגוריך טרם הנסיעה או לפנות למרכז לרפואה גיאוגרפית בת"א "תל השומר" טלפון 5302661 - 03

טנזניה - המלצות להכנות לטיול :

מי שתייה בחדרים בלודג'ים ובמלונות תמצאו תרמוס עם מים מטוהרים שישמשו אתכם לשתיה ולצחצוח שיניים. מי הברז טובים לרחצה בלבד ניתן לקנות מים מינרליים בחנויות, במלונות ובלודג'ים. ההגעה ללודג' יש למלא כרטיס פרטים אישיים, תקבל את מפתחות חדרך והסבל יוביל אותך אל החדר. את האקסטרות-ההוצאות האישיות, יש לשלם בערב שלפני היציאה. אנו ממליצים כי כנוהג תשלמו האקסטרות במקום. צילום טנזניה היא מדינה פוטוגנית אולם חשוב לשמור על שני עקרונות אלו : אסור לצלם נציגי ומתקני שלטון רשמיים (חיילים, שוטרים, מחנות צבא). ללא קבלת היתר או סיכום מראש אין לצלם או אף לכוון את המצלמה לאנשים פשוטים ברחוב ובפרט לא לבני השבטים שאנו פוגשים במשך הטיול. תחבורה כלי רכב בעלי הנעה כפולה מסוג לנדקרוזר או מקביל לו. בכל רכב נהג מקומי ו עד 5 או 7 נוסעים. חלק מן הנסיעות הנו על דרכי עפר במצב תחזוקה בינוני, אך אלו הן חלק בלתי נפרד מחוויית אפריקה והספארי במהלך הטיול יסופקו לכם בקבוקי מים מינרליים ברכבי הספארי ! קליטה בלודג' ובבית המלון.

טנזניה - המלצות להכנות לטיול :

לבוש הטמפרטורה הממוצעת היא של 25 מעלות ביום ו- 12 מעלות בלילה. מומלץ להצטייד בפריטי לבוש מגוונים כגון : מעיל רוח דק למקרה של טפטוף טרופי. סוודר ואו פליס לסיורי בוקר מוקדמים בשמורות או לתצפיות ערב מאוחרות על המרפסת. מכנסיים וחולצות קצרות לשעות החמות יותר של היום, לתנאים המאובקים בשמורות וכמובן לחופים הטרופיים של זנזיבר והאיים. כובע וקרם הגנה מפני השמש לשעות היום. אנא זכרו כי רמות נגורונגורו הנן מקום קר ויש להצטייד בלבוש הולם ללילות באיזור זה. תקשורת מטנזניה אי אפשר לבצע שיחות גוביינא. מחירה של שיחה לארץ מן הלודג'ים הוא 30 $ לשלוש דקות או יותר. מומלץ מאוד לקבוע שעה בה תמתינו ליד דלפק הקבלה בלודג'ים לשיחה מן הארץ. לשעת צורך השאירו את מספר הטלפון שלנו בביתכם, במקרה הצורך נדע תמיד להעביר הודעה אל השטח. חשמל המתח החשמלי בטנזניה הוא 220V ורוב התקעים בלודג'ים הם בני 3 נקודות מרובעות. מומלץ לרכוש מתאם אוניברסלי בחנויות החשמל. ניתן לרוב להטעין מחשבים ומצלמות וידאו בדלפקי הקבלה של הלודג'ים.

 

  התקשרו עכשיו לסוכנים שלנו והזמינו טיול מאורגן ספארי לטנזניה!!!

 09-771-0555

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!!

מומלץ לשלב עם חופשה באי זנזיבר - לחצו כאן לפרטים על חופשה בזניבר!

 

המחיר אינו כולל: 
הוצאות אישיות 
ביטוח בריאות ומטען 

לבכם! יש צורך בשלושה דפי דרכון ריקים לפחות.

** טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך, כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות. **