מחפשים טיולים מאורגנים בספרד, חבילות שייט מאורגנות בעברית מהארץ?

 


 טיולים מאורגנים לספרד

טיולים מאורגנים לספרד למשפחות וקבוצות 

ספרד היא מדינה יוצאת דופן בכל מובן שהוא. מדובר על אחת מהמדינות הגדולות ביותר באירופה, עם עבר היסטורי ותרבותי מפואר מאד, ואף השפעה אדירה על העולם כולו. מי שמגיע בפעם הראשונה בספרד, יכול אף ללכת לאיבוד בין מאות ואף אלפי האתרים שבהם אפשר לבקר במדינה הענקית הזו. לכן, טיולים מאורגנים לספרד הם אופציה נוחה מאד גם למשפחות עם ילדים, וגם לקבוצות של מבוגרים, אשר מעוניינים להיחשף לחוויה הספרדית בצורה הטובה והנוחה ביותר שיש. אז איפה מתחילים לטייל?

 

מסלולים שונים בספרד 

ברוב המקרים, טיולים מאורגנים לספרד מתמקדים באזור ספציפי. הסיבה לכך היא שספרד היא ענקית, ומספיק לטייל באזור אחד בין שבוע לעשרה ימים, בכדי למצות אותה היטב. יש טיולים מאורגנים שמתמקדים במדריד וסביבתה, יש טיולים שמתמקדים בברצלונה ששייכת למיעוט הקטלאני, ואלו הם הפופולריים ביותר. טיולים נוספים הם אלו סביב הריביירה שבין ספרד לצרפת, והם כוללים גם שיט יוקרתי. יש גם טיולים שמתמקדים בעיקר בחבל של דרום ספרד, על שלל האתרים המגוונים והייחודיים שיש שם. בקיצור - יש שפע של אפשרויות לטיולים מדהימים. כמו כן, יש טיולים אשר משלבים בין ספרד לבין גיחה קצרה לפורטוגל ליום או יומיים, ומדובר בהחלט על שילוב מומלץ וייחודי.

 

על טיסות ותחבורה בספרד 

הטיסות שיוצאות מישראל לספרד, נוחתות לרוב באחד משני שדות התעופה הבאים - או נמל התעופה ברחאס שנמצא בסמוך למדריד עיר הבירה, או נמל התעופה אל פראט, שנמצא בסמוך לברצלונה והמחוז הקטלאני כולו. חשוב מאד לציין שכאשר מזמינים טיולים מאורגנים לספרד, ברוב המקרים הטיסות יהיו למקומות האלה. לעתים, במיוחד אם מטיילים בחופיה של ספרד, אפשר למצוא טיולים מאורגנים עם טיסות שכר לנמל התעופה שנמצא בסמוך לפלמה דה מיורקה.

 

מתי כדאי לטייל בספרד? 

אם אתם מעוניינים להזמין טיולים מאורגנים לספרד, כדאי לדעת שהמועד המומלץ ביותר הוא בחודשי הסתיו, קרי בין ספטמבר לאוקטובר. מאחר שספרד היא מדינה עם אקלים ים תיכוני שמעט מזכיר את ישראל, הרי שחודשים אלו הם הנעימים ביותר. המדינה עדיין שטופת שמש, אך החמסין כבר עבר וגם הלחות יורדת באופן משמעותי. כמובן שאפשר לטייל בפרד גם בקיץ, והישראלים אף רגילים לטמפרטורות הללו, בניגוד לתיירים מאירופה.

לפרטים נוספים על הטיולים לספרד , התקשרו לטלפון

 09-7710555

או השאירו פרטים כאן, ונחזור אליכם בהקדם!!