טיול מאורגן לרומניה

נופש מדהים דרך טיולים מאורגנים לרומניה 
בשנים האחרונות, הישראלים מגלים את רומניה, ולכן גם מבקשים לצאת לטיולים מאורגנים בתוכה. חשוב לציין כי טיולים מאורגנים לרומניה לא מתאימים אך ורק לישראלים שעלו מרומניה. כיום, גם ישראלים ממוצא פולני, מרוקאי או רוסי בוחרים להגיע לטיול ברומניה, שהיא מדינה מזרח אירופאית ייחודית. ברומניה יש שפע של אתרים שבהם אפשר לבקר, והיא כוללת הרבה דברים, מעבר כמובן לבוקרשט עיר הבירה שלה. אז מה כולל הטיול?
 
טיסות ולינות כלולות בטיול 
כמובן שאם אתם מזמינים טיולים מאורגנים לרומניה, הרי שבמסגרת המחיר אתם מקבלים טיסה ישירה לרומניה, ולינה בבתי מלון איכותיים. יש טיסות ישירות מישראל לנמל התעופה אוטופני, אשר ממוקם בסמוך לבוקרשט עיר הבירה. ניתן למצוא טיסות של חברת אל על הישראלית, וחברות תעופה רומניות כמו חברת טרום, וכן חברות תעופה נוספות מאירופה, כאשר הטיסה היא כשלוש שעות. מבחינת הלינה בטיול המאורגן - חברת הנסיעות כבר מסדרת לכם מראש בתי מלון איכותיים, בדירוג של ארבע וחמש כוכבים, לא משנה היכן הטיול נערך.
 
היכן תרצו לבקר? 
לרוב, טיולים מאורגנים לרומניה הם בין חמישה לעשרה ימים, תלוי כמה מרומניה תרצו לראות. יש לציין שלמרות שרומניה היא מדינה די גדולה בשטחה, הרי שהטיולים לרוב ממוקדים באזורים ספציפיים. כמובן שהטיולים כוללים ביקור בבוקרשט עיר הבירה וסיור מודרך באתריה השונים כמו בית התזמורת, ארמון הפרלמנט, הרובע היהודי, המוסדות הישנים של המפלגה הקומוניסטית, ועוד. מעבר לכך, אפשר לצאת לטיול מאורגן באזור הרי הקרפטים, ואף לצאת לטיול ג'יפים מאורגן באזור. יש לציין שפעמים רבות, במסגרת הטיולים המאורגנים לאזור הקרפטים, הדבר משלב גם חבילות ספא מפנקות שכן מדובר באזורים עם משאבי טבע מיוחדים.
 
מתי כדאי לטוס לרומניה? 
 רומניה היא מדינה עם אקלים מזרח אירופאי קלאסי של ממש. לכן, כדאי לצאת אל טיולים מאורגנים לרומניה בעיקר בשיא של חודשי הקיץ - בין יוני לאוגוסט. הדבר מקבל משנה תוקף, אם אתם בוחרים לצאת לטיול מאורגן באזור של הרי הקרפטים, שכן מדובר באזור של צפון רומניה, שהוא גבוה במיוחד, וגם כאשר נוסעים לטיול בקיץ - מזג האוויר הוא קר מאד. גם אם טסים למרכז או לדרום רומניה - יש להעדיף את הקיץ.
 
לטיסה לרומניה לחץ כאן!!


 

התקשרו עכשיו למרכז ההזמנות!

09-771-0555

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!