טיול מאורגן לפולין

טיולים מאורגנים לפולין מכל סוג שתבחרו 
לרוב אנו מקשרים את פולין עם מלחמת העולם השניה ועם השואה. אולם, חשוב לדעת שלא מעט ישראלים מבקשים לצאת אל טיולים מאורגנים לפולין לא רק בכדי ללמוד על ההיסטוריה של העם היהודי וללמוד על השואה (אם כי יש גם מסלולים כאלה, כפי שנראה בהמשך). כיום, היחס לפולין הוא כאל מדינה אירופאית לכל דבר. היא יכולה להציע לנו אתרים היסטוריים מרתקים, נופים יוצאי דופן, אוכל מיוחד, וביצור - מדובר על טיול בלתי נשכח.

איזה מסלולים תבחרו? 
ניתן לומר שיש שני סוגים מרכזיים של טיולים מאורגנים לפולין. הסוג הראשון אלו הטיולים שמתמקדים כאמור בהיכרות כללית עם התרבות הפולנית. טיולים אלו כוללים ביקורים בערים כמו ורשה, קרקוב, זקופנה עיר החוף של פולין, ועוד מקומות נוספים. במהלך הטיולים הללו מבקרים בכנסיות המפוארות של פולין, טועמים ממטעמי המטבח הפולני, נחשפים לאתרים שמספרים על ההיסטוריה של פולין, רוסיה, ליטא ואוקראינה, ובקיצור - חוויה. הסוג השני, אלו הם טיולים שממוקדים יותר בהיסטוריה של יהדות פולין, בדגש על השואה. טיולים אלו מתמקדים באורים בהם פעלו הגטאות השונים וכן מחנות ההשמדה. זהו טיול שאפשר לערוך עם קבוצות של בני נוער, עם מבוגרים, ועוד.

להתכונן למזג האוויר 
פולין היא מדינה מזרח אירופאית, עם אקלים מזרח אירופאי טיפוסי, ולכן יש להיערך אליה בהתאם. בחלק מהמקרים, טיולים מאורגנים לפולין נערכים בתחילת החורף הפולני, משום שהדבר מתאים לבתי ספר, וכן לאנשים שיוצאים לחופש בתקופת החגים. עם זאת כבר בחודש ספטמבר אפשר לצפות לקור ולשלג בפולין, כאשר מזג האוויר הנעים הוא בעיקר בין חודש יוני לחודש אוגוסט. אם בכל זאת אתם מתכננים טיול מאורגן בחורף - יש להיערך עם ציוד חם.

מסודרים גם עם התחבורה 
במידה ואתם מזמינים מראש טיולים מאורגנים לפולין, אתם תוכלו לשים לב בוודאי שהטיסה מישראל לפולין היא ישירה. ברוב המקרים, מדובר על טיסה מישראל לנמל התעופה שנמצא בסמוך לוורשה עיר הבירה, אם כי יש גם טיסות שנוחתות בסמוך ליעדים נוספים, כמו נמלי התעופה של קרקוב או לודג'. מעבר לכך, התנועה בפולין היא בעיקר עם אוטובוס תיירים, שכולל כמובן חימום מתאים.

לחבילות נופש בוורשה

לפרטים נוספים על טיול עצמאי בהתאמה אישית לפולין  התקשרו לטלפון:
09-771-0555 

או השאירו פרטים כאן, ונחזור אליכם בהקדם!!