טיול מאורגן לנורבגיה

טיולים מאורגנים לנורבגיה לצפון המדהים 

נורבגיה היא אחד מהמדינות הצפוניות ביותר בעולם ואחת המיוחדות ביותר שיש. עבור חלקנו, נורבגיה פשוט נראית כמו מעין קרחון ענק - למרות ששטחה הוא ענק, הרי שכמות אוכלוסייתה מזכירה יותר את זו של מדינת ישראל הקטנה. חשוב להבין שלצד האקלים הקפוא של נורבגיה, הרי שהפופולריות של טיולים מאורגנים לנורבגיה מוכיחים שמדובר על מדינה יוצאת דופן מכל בחינה. הטיולים הללו מציעים חוויה משמעותית מאד, ומותאמים הן למשפחות, הן לזוגות, והן לקבוצות בהרכבי נוספים.
 מתי כדאי לצאת לטיול? 

עמדנו על כך שמזג האוויר בנורבגיה הוא קר מאד. בצפון המדינה, האקלים כבר נעשה ממש ארקטי, ולמעט כפרי דייגים שונים או מקומות של שדות נפט, אין בהם פעילות של ממש. אולם, גם דרום המדינה הוא קר למדי. לכן, טיולים מאורגנים לנורבגיה נערכים לרוב בין החודשי יולי לאוגוסט. כאשר נערך שיא הקיץ בנורבגיה - האקלים הוא ממוזג ונעים (אם כי משמעותית קר יותר מאשר הקיץ הישראלי). כדאי גם להתכונן לכך שבזמן הקיץ, הימים בנורבגיה ארוכים מאד, ולרוב רק סביב 10 בערב - נעשה כבר חשוך באופן משמעותי. לעומת זאת בחורף - מתחיל להחשיך כבר ב2 בצהריים!
 היכן מטיילים בנורבגיה? 

המסלולים של טיולים מאורגנים לנורבגיה מתמקדים הן בערים הגדולות, והן בכפרים שונים ובאתרים היסטוריים. כמובן שיש ביקור מקיף באוסלו עיר הבירה, שם מבקרים בעיקר במוזיאונים השונים וצופים בפסלים המדהימים שפזורים בכל העיר. הטיול כול לגם ביקור בלילי האמר, שהיא עיר שמפורסמת הן בשל היותה אחד מאתרי הסקי הפופולריים ביותר בעולם, ואף כוללת מתקני ספורט מתקדמים - והן בשל מוזיאון הבתים העתיקים שיש בה. הטיול המאורגן כולל גם ביקור בבאגן שהיא הרבה מעבר לכפר דייגים - זוהי גם אחת מהבירות התרבותיות של נורבגיה, והיא כוללת גם שוק ססגוני. כמובן שיש עוד מקומות רבים שבהם מטיילים.

למצוא טיסה מתאימה   לנורבגיה

אם אדם מבקש לטוס באופן עצמאי לנורבגיה, הוא ימצא שהוא חייב לעשות חניית ביניים בשוויץ או גרמניה. לעומת זאת, כאשר מזמינים טיולים מאורגנים לנורבגיה, הדבר כולל לרוב טיסות שכר ישירות לנמל התעופה שסמוך לאוסלו עיר הבירה. יש גם מקרים שבהם הטיול כולל חניית ביניים קצרה מאד, כך שיהיה ניתן להגיע במהירות לנורבגיה.

לפרטים נוספים על הטיול , התקשרו לטלפון:
09-7710555

או השאירו פרטים 
כאן, ונחזור אליכם בהקדם!!