מדגסקר - טבע פראי
טיול פרטי לנוסע העצמאי בהתאמה אישית
8 ימים / 7 לילות

האי מדגסקר שבאוקיינוס ההודי היא מדינת איים הרביעית בגודלו בעולם שניתק מאפריקה לפני מיליון שנים ובשל כך נוכל למצוא צמחים ובעלי חיים יחודיים רק למדגסקר. האי מעין יבשת קטנה בפני עצמה עם נופים טבעיים ואחת האוצרות העשירות מבחינה אקולוגית בעולם כולו. ניתן לספור מאות זנים של בעלי חיים והאופייני לאי זה הלמור ( קופים קטנים עם זנב ארוך ), עצי הבאובאב, צמחי אלוורה, קקטוסים נדירים ושוניות אלמוגים מרהיבות. מדגסקר היא גן עדן לאוהבי הטבע והראשוניות. חובה להעזר במדריך מקומי העונה המומלצת מאי עד נובמבר, אוגוסט הוא העמוס ביותר. ( פברואר מרץ התקופה הגשומה ). השפה הרשמית מלגשית וצרפתית. ישראלים נדרשים לויזה.המטבע הוא ARIARY.

madagascar - people

ANTANANARIVO 

נחיתה בשדה התעופה הבינלאומי, פגישה עם נציג החברה, היכרות ראשונית והעברה למלון.
ארוחת ערב במלון.
לינה באנטננריבו.

madagascar - mountain

ANTANANARIVO - AMBATOLAMPY - ANTSIRABE

לאחר ארוחת הבוקר, נציג החברה יאסוף אתכם לנסיעה לכיוון דרום האי. נחלוף בין שדות אורז, חיטה, עצי דקל ונופים עוצרי נשימה של אנטיסבה הכפרים הצבעוניים. נעצור לביקור בסדנא לעבודות יד של כלים וחפצי חן עשויים מסלעים והמינרלים הצבעוניים שנחצבו מההרים שבאיזור. לאחר ארוחת הצהריים 
( עצמאית ) נסע לעבר מלוננו למנוחה קלה ונצא לסיור מודרך בעיר ובסביבותיה. נבקר בחנות לאבני חן חצי יקרות ושוק המשי המאפיינים את האי. נצא לנסיעה בריקשות במידה ומזג האוויר יאפשר זאת ונחזור למלון לאורחת ערב.
לינה באנסירבה

madagascar mountain 2

ANTSIRABE - AMBOSITRA - FIANARANTSOA  - שמורת טבע

לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך בנסיעה לאורך דרום האי בין נופים עוצרי נשימה לעבר שמורת הטבע 
רנומפנה. נחצה את מעבר ההרים אובינטי ההר ממנו מפיקים אבני חן וברקת. נגיע לעיירה הרגועה והשלווה בין שדות האורז השטוחים. הבתים הפשוטים הבנויים לבנים ועץ בעבודת יד, בחלק מהבתים אין תנורי בישול וחימום. נעצור בעיירה אמבוסטירה יש בה כנסייה, בית ספר ומשמשת כמרכז לעבודות אומנות בעץ. נסייר בין הכפרים ונלמד את אורח החיים הפשוטים של בני הכפר. בשעות אחר הצהריים, נגיע אל שמורת הטבע ויער הגשם רנומפנה RANOMAFANA שהוכרזה כאתר מורשת לשימור. בשל המגוון הגדול ביותר של הצומח החי, השמורה מגנה על איזור זה בפני התערבות האדם בטבע.
ארוחת ערב ולינה בשמורה.

madagascar - trees

FIANARANTSOA - AMBALAVAO - RANOHIRA

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע דרך שדות אורז ומטעי טבק לאמבלבאו .AMBALAVAO נבקר בסדנה לעשיית נייר האורז הנחשבת לאומנות שנשתמרה כפי שהיא מהמאה השמינית. נמשיך בנסיעה דרך נופים קדומים, בני שבטים וכפריים אל מושבת קופיפי הלמור ארוכי הזנב הקופצניים, הייחודיים למדגסקר הידוע מבניהם הוא למור הקטה. נעבור דרך PORTE DU SUD סיור יוצא דופן לעבר תופעת טבע של סלעי גרניט משוננים גבוהים, סוואנות עצומות ונגלה עולם חדש של נוף בלתי צפוי. עדרים של זבוס - ZEBUS סוג בקר אופייני למדגסקר, זיקיות ,צבים,ולמורים ארוכי זנב פרוותיים ידידותיים . הגעה לרנואירה RANOHIRA עיירה בשמורת הטבע איסלאו לקראת אחר הצהריים. ארוחת ערב במלון.
לינה ברנואירה.


RANOHIRA -  שמורת הטבע ISALO PARK  

לאחר ארוחת הבוקר היום יוקדש ליום סיור ב ISALO נוף יפהפה מדברי של סלעי קרסט עצומים העולים מהיבשה ומזכירים את הסרט עידן היורה. הרוחות והגשמים פיסלו סלעים ומערות בצורות מופלאות. נגיע לבריכה הטבעית אתר מפתיע המזמין לטבילה מרגיעה ומרעננת. פינת חמד בלב " הקניון של מאקי " נראה את אבני החול הצבעוניות, צמחים נדירים, להקות של קופיפי למור, שורשי האוויר המכסים את העצים בצורות מעניינות.
חזרה למלון לקראת שעות אחר הצהריים. ארוחת ערב.
לינה ברנוהירה בפארק.


RANOHIRA - TULEAR 

ארוחת בוקר ונסיעה לעבר טוליר TULEAR . נצפה ב"יער הקוצני " שיחים קוצניים ועצי באובאוב שהתאימו עצמם לתקופות הארוכות של היובש באי, הם אופייניים לאזור הדרום. לצדי הדרכים נוכל לראות את המצבות שך MAHAFALY מגולפים בעץ ומעוצבים גיאומטרית תוך כדי תצוגה נאיבית מחיי היום יום של המקומיים. הצמחייה באיזור הצחיח של הדרים בשרנית כמו הקקטוסים המיוחדים הגדלים רק כאן. הגעה בשעות אחר הצהריים לגן הבוטני ANTSOKAY המציג מאות זנים נדירים של צמחים ופרחים.
העברה למלון וארוחת ערב.
לינה בטילר


TULER - ANTANARIVO

לאחר ארוחת הבוקר וביקור מהנה בשוק הדגים. נסיעה לכיוון שדה התעופה לטיסה לאנטנריבו. הגעה לקראת שעות אחר הצהריים המוקדמות. מדריך ייפגוש אתכם בשדה התעופה ויעביר אתכם למלון. 
ארוחת ערב ולינה באנטנריבו.

 


לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר הבירה ובשוק בעלי המלאכה המעניין והצבעוני.העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה.


החל מ1520 € לאדם בחדר זוגי

המחיר כולל:
•נהג -מדריך  דובר אנגלית.
•מדריך מקומי בפארקים.
•העברות משדה התעופה למלון.
•רכב 4X4 .
•דמי כניסה לאתרים.
•לינה במלונות על פי המפורט.
•ארוחת בוקר + ארוחת ערב בכל ימי השהייה במלון.

המחיר אינו כולל:
•אשרת כניסה.
•משקאות.
•טיסות פנימיות ובינלאומיות.
•ארוחות נוספות.
•טיפים.
•ביטוחים.

 

הערות:

  • כל תוכנית כפופה לשינויים בתפוסת בתי המלון בעת אישור ההזמנה. במקרה של שינוי בתפוסה תיבחר האפשרות הטובה ביותר הקרובה.
    על כן מחיר סופי יימסר בעת האישור מהספקים בחול ויתכנו התייקרויות במחירים. הטלת מיסים בהתאם.

לפרטים והזמנות צרו קשר עם המומחים שלנו
09-7710555 | 09-7884422

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.