טיול מאורגן ללפלנד לשומרי מסורת  7 ימים ספארי חורף בלפלנד בטיסה ישירה לרובניימי 
הכל כלול, ללא ימים חופשיים, ללא סיורי בחירה  
TT-RI

הבטיחו מקומכם לטיולים של חורף 2020  במחירי הנחה להזמנה מוקדמת

החל מ2380 יורו לאדם בחדר זוגי

יום 1:תל-אביב, רובניימי , הליכה ביער

טיסה ישירה מתל-אביב לרובניימי, בירת המחוז של לפלנד והעיר הגדולה בצפון פינלנד. העיר היושבת על החוג הארקטי וידועה בעולם כמקום שבו "סנטה קלאוס" מכין את מתנות חג המולד ויוצא ממנה בכרכרה הרתומה לאיילים לחלקם בכל העולם. עם הנחיתה, ניסע למרכז ההצטיידות ונקבל ציוד מתאים שכולל: חליפת שלג, נעליים וגרביים מיוחדים וכפפות. לאחר התארגנות נצא לאזור וואטונקי, אזור יער פראי, מרכז אוטנטי של חוטבי עצים שבו נחוש את האווירה של היער הארקטי ושל הטבע  שנשמר במלוא עוצמתו.. ארוחת ערב.

יום 2  כלבי האסקי ואייל צפוני

לאחר ארוחת הבוקר . ניסע לחוות כלבי האסקי. שם נתקבל בקבלת פנים אופיינית ונלמד להכיר את דרכי חינוכם והטיפול בהם, לאחר קורס קצר בנהיגת מזחלות נצא לטייל במזחלות הכלבים באזור פראי ומיוחד .תוך כדי נהיגה נחוש כלאפים בני המקום המתמזגים עם הטבע.אין טוב ממשקה חם בתום המסע. משם נמשיך אל חוות איילי הצפון, נלמד להכיר ת אורחות חייו ומנהגיו של בעל חיים זה, החי בתנאים קיצוניים. נעבור השתלמות קצרה בנהיגת מזחלות איילים ונערוך הכנה מעשית להסמכה ולקבלת "רשיון נוהג אייל מוסמך". נאכל ארוחת צהרים קלה במקום.. נחזה בטקס פולחני של הרועים והרוכבים המקצועיים המטפלים באיילים. בהמשך נצא לשטח פתוח נקבל נעלי שלג מיוחדים  ואחרי לימוד קצר נהלך על השלג הרך כמו האסקימואים בערבות השלג לג.חזרה למלון ארוחת ערב. 

יום 3:שייט בשוברת הקרח "סמפו" וארמון הקרח "לומינילה" קפיצות סקי

בשעות הבוקר המוקדמות ניסע לעיר הנמל קאמי, שם נעלה על שוברת הקרח “Sampo” לשייט מרהיב במפרץ בוטניה הקפוא. נלמד להכיר את יכולתה המיוחדת של הספינה המבקעת גושי קרח עצומים, בכדי לפנות מעבר לספינות ההספקה המביאים מצרכים חיוניים לתושבי האזור. באחת הנקודות הספינה תיצור "בריכה" בים הקפוא נדומם מנועים  ונוכל לרדת לשחייה בתוך המים הקפואים בעזרת חליפות מיוחדות המסופקות ע"י צוות הספינה המיומן. נשוב לעיר קאמי לארוחת צהרים קלה. נמשיך בנסיעה לארמון הקרח אשר נבנה מחדש כל שנה. הארמון מצויד בבר, מסעדה חדרי מלון וכו'. חזרה לרובניימי. נשוב לעיר ונלך לאתר הסקי אונוסווארה לחזות בקופצים מקצועיים אשר יציגו במיוחד לנו  ממקפצת הסקי הגבוהה ביותר בלפלנד! סיום במלון. ארוחת ערב במלון. בערב הקרנת סרט לכל הקבוצות באולם במלון.

יום 4: המפלים הקפואים ,  פארק חיות הבר ברנואה
הבוקר בנסיעה אל אזור פואיזו במזרחה של לפלנד לביקור בשמורת הטבע  קורואומה  ,לראות תופעת טבע מיוחדת ה"מפלים הקפואים". הגישה למפלים היא דרך מדרון מתון היורד למפלים בנוף פראי שכולו שלג ועצים. בתום הביקור ניסע לארוחת צהרים קלה ונמשיך דרומה לעבר פארק חיות הבר ברנואה. הפארק הוקם בשנת 1983 ובו נראה 55 זנים שונים של חיות בר וציפורים החיות בסביבת המחיה הטבעית שלהם. טורפים, יונקים וציפורים מפוזרים לאורך נתיב הביקור המרהיב ביופיו, שאורכו 2,500 מטרים. נראה חיות בר נדירות אשר התאימו עצמן לאקלים הארקטי של לפלנד. לאחר ארוחת הצהרים וביקור בחנות המפעל של שוקולד "פייזר" המפורסם. חזרה למלון. ביום זה או באחד מימי הביקור העברה לאצטדיון הוקי קרח ,בכדי לחזות במשחק אימון בין שתי נבחרות מקומיות ,ספורט מלהיב מהיר ומרתק .חזרה למלון ארוחת ערב.

 יום 5:ספארי אופנועי שלג, דייג באגם הקפוא

לפנינו חוויה נוספת ובלתי נשכחת של המסע והפעם על מזחלות שלג ממונעות, אופנועי שלג . ננוע רכובים (בנהיגה עצמית) זוגות זוגות מול הנופים הקפואים של הארקטי. קטעים של מסע זה יעברו על פני נהרות ואגמים קפואים, ובתוך יערות אין סופיים. נערוך הפסקת צהרים באחד האגמים הקפואים, נלמד להכיר את שיטות הדייג המיוחדות של בני המקום, ונשתתף בעצמינו בחוויה מיוחדת זו. ארוחת צהרים קלה באיזור, נמשיך עם אופנועי השלג נחזור לרובניימי על גבי האופנועים. חזרה למלון הכנות לקראת שבת תפילת מעריב וסעודת ליל שבת.

יום 6:שבת: מוזיאון ארקטיקום 

תפילת שחרית קידוש , ארוחת בוקר - סיור רגלי , ביקור במוזיאון "ארקטיקום". שבו נוכל ללמוד
ולהכיר את החיים באזור החוג הארקטי ככלל - ואזור רובנימי במיוחד. לאחר הסיור נחזור
לבית המלון לתפילת מנחה וסעודה שלישית. לאחר ערבית והבדלה נאכל ארוחת ערב, ונצא עם
מלווי הקבוצות רגלית לאזור חשוך בו נוכל לצפות בתופעה המיוחדת של הזוהר הצפוני בעונה בה הסיכויים הטובים ביותר לחזות בתופעה. (היציאה תהייה בערב זה או בכל ערב אחר בו תנאי מזג האוויר ותחזיות הופעת זוהר צפוני יראו שיש סיכוי לצפייה). בערב מסיבת ריקודים בדיסקוטק
המלון כולל משקה ראשון (בירה או משקה קל)לקבוצות שלנו בלבד.

 

 

יום 7:הכפר של "סנטה קלאוס" ,תל אביב

הבוקר נבקר בכפר על שם "סנטה קלאוס", הממוקם בדיוק על חוג הקוטב הצפוני. נחזור למלון להחזרת הציוד. תום הביקור ובהתאם ללוח הזמנים-
העברה לשדה התעופה ברובניימי וטיסה ישירה לתל-אביב.

 

המחיר כולל:

השאלת ציוד ארקטי מלא הכולל חליפה, נעליים, כפפות וזוג גרביים.

נהיגה עצמית על גבי מזחלות ואופנועי שלג כולל קסדות מגן  (2 על אופנוע).
רכיבה עצמית על מזחלות רתומות לכלבי האסקי.(2 על מזחלת).
חוות איילי הצפון כולל "קורס רכיבה".
הכפר של "סנטה קלאוס". תצוגת קפיצות סקי ממקפצות אולימפיות.     
שיט בשוברת הקרח "סמפו".
מפלים קפואים. הליכה בנעלי שלג.
ארמון  הקרח "לומינילה".  פארק חיות הבר ברנוא. מוזיאון ארקטיקום
משחק אימון בהוקי קרח. חדש
במלון: שימוש חופשי בבריכת השחיה והסאונה.
ערב דיסקוטק כולל משקה ראשון (בירה או משקה קל
ערב הקרנת סרט 
ערבי ריקודים עם תזמורת חיה לתושבי העיר בסופי שבוע, לאורחי המלון חינם
שימוש חופשי.    WI FI   בחדרים
טיסות  שכר ,אל-על (סנדור). ישירות לרובניימי .
בית מלון: מדרגה ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול.
כלכלה: פנסיון מלא כשר  4 ארוחות צהריים קלות ועוד ארוחת פיקניק- מוגשות ברובן בשטח.
אוטובוס תיירים : אוטובוס תיירים מיוחד.
מלווה ישראלי: מנוסה ומקצועי  
 מיסי נמל,דמי רישום, תוספת דלק נכון ל-1.6.19.טיפים לנותני שירותים בחו"ל. בלעדי  ביטוח אופנועי שלגנזק שנגרם לאופנועי שלג ההשתתפות העצמית היא על סך 980 יורו , חברתהביטוח  מקטינה את ההשתתפות העצמית  לנהג לגובה של עד 200 יורו  בלבד ללא תוספת מחיר. 
המחיר אינו כולל:
הוצאות בעלות אופי אישי: משקאות המוגשים במהלך  הארוחות, כביסה, סרטים בתשלום בחדרים ושרותי חדרים. דמי סבלות.
תוספת לשימוש  יחיד באופנועי שלג 100 יורו  להזמנה מראש
ביטוח נסיעות כולל ספורט חורף.חובה

לטיולים נוספים ללפלנד לחצו כאן>

יציאה חזרה  מחיר לאדם בחדר זוגי
13/02/2020 19/02/2020  החל מ- 2385 EUR
19/02/2020 25/02/2020 החל מ- 2389 EUR
25/02/2020 02/03/2020  החל מ- 2370 EUR
02/03/2020 08/03/2020  החל מ- 2370 EUR
20/03/2020 26/03/2020  החל מ- 2387 EUR

* המחירים הננם להרשמה מוקדמת

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.