טיולים מאורגנים לאיטליה

טיולים מאורגנים לאיטליה מתאימים לכל אחד! 

אין ספק שמי שמחפש טיול מאורגן למדינה מדהימה שבה הוא לא ישתעמם לרגע, צריך כבר עכשיו להזמין מקום בטיול מאורגן שייערך באיטליה. טיולים מאורגנים לאיטליה הפכו כבר מזמן לסמל סטטוס של ממש. למרות שאיטליה היא מדינה שאפשר גם להכיר לבד בצורה נהדרת, הרי שלמי שמגיע למדינה בפעם הראשונה, מומלץ בחום להזמין טיול מאורגן. הטיולים הללו יכולים להתאים לכל אחד, ואין זה נדיר למצוא משפחות שיוצאות לטיול בר מצווה או בת מצווה, לצד פנסיונרים, זוגות, קבוצות של מבוגרים, וכיו"ב. אז איך עורכים את הטיול?

 לבחור את האזור 

איטליה היא מדינה גדולה יחסית, ולכן טיולים מאורגנים לאיטליה קודם כל ממוקדים באזור ספציפי. טיול מאורגן לצפון איטליה,או טיול מיני מאורגן לאיטליה,או טיול מאורגן לדרום איטליה רוב הטיולים המאורגנים, הם בעצם טיולים לעיר ספציפית או למחוז מסוים בתוך איטליה. הסיבה לכך היא שקשה מאד להקיף את כל איטליה בטיול אחד, ומבחינה זו תפסת מרובה - לא תפסת. לכן, עדיף לצאת לטיול קצר וממוקד יותר באזורים מדהימים. אפשר לצאת לטיול מאורגן ברומא, כאשר הטיסה לרומא היא מוקד יציאה לטיול המאורגן או טיסה למילנו וערי צפון איטליה, טיול מאורגן בחבל טוסקנה, טיול מאורגן בקורסיקה ודרום איטליה, ועוד מסלולים שונים לבחירתכם.

 

ומה עם הטיסות? 

במידה ואתם יוצאים אל טיולים מאורגנים לאיטליה, כדאי לשים לב איילו טיסות מציעים לכם. יש מגוון רחב מאד של טיסות ישירות מישראל לאיטליה, ולעתים הקושי הוא דווקא לבחור מבין המגוון. הבחירה טבעית לכאורה היא לבחור בטיסה ישירה מישראל לנמל התעופה לאונרדו דה וינצ'י, אשר נמצא בסמוך לרומא. עם זאת, כדאי לזכור שיש טיסות ישירות וסדירות מישראל גם למילאנו בצפון המדינה ולנאפולי בדרום המדינה. יש לעתים טיסות ליעדים נוספים באיטליה, בעיקר בשיא עונת התיירות, ומדובר על טיסות שכר. לכן, כשאתם מזמינים לעצמכם מקום בטיול מאורגן, כדאי לראות שאתם נוחתים בנמל תעופה, שנמצא בסמוך לאזור שבו אתם מתכוונים לטייל.

 טיול לאיטליה הכינו את המזוודה 

לרוב, מומלץ לצאת אל טיולים מאורגנים לאיטליה בעונת הקיץ, אם כי הדבר תלוי כמובן באזור שבו תטיילו. אם אתם מטיילם באזורים של רומא וטוסקנה או צפונה מכך - אכן מומלץ לבקר החל מחודש מאי ועד לחודש ספטמבר, אז מזג האוויר הוא שמשי ונעים. אם אתם מתכננים טיול לנאפולי ודרום איטליה, אפשר לצאת גם בזמנים חורפיים יותר כמו מרץ או נובמבר, שכן מדובר על אזורים חמים יותר.
 

התקשרו עכשיו למרכז ההזמנות!

09-771-0555