"טיול מאורגן לאירלנד הקסומה"

קוד טיול: TT-AR 

טיול קלאסי מקיף - 8 ימים
 

דבלין – הרובע הג'ורג'יאני, טריניטי קולג', קתדראלת סנט פטריק, מבשלת הבירה גינס, סלע קאשל, טירת בלארני, טבעת קרי, חצי האי דינגל, בית התפילה גלרוס, טירת בונראטי, צוקי מוהר, אזור הבארן, קונמרה – מנזר קליימור, מבשלת וויסקי, אזור וויקלו – אזור גלנדלוך, גני פאוארסקורט

יום 1 : דבלין
ברוכים הבאים לטיול אל הנופים המרהיבים של אירלנד הקסומה. ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לדבלין, בירת הרפובליקה האירית. עם הגעתנו ניסע למלוננו באזור.

יום 2 : דבלין
בבוקר נצא לסיור מודרך בדבלין שנוסדה במאה ה -9 על גדת נהר הליפיי בידי הויקינגים, ועוצבה בסגנון ג'ורגיאני במאה ה-18. נבקר בטריניטי קולג', נבקר בספרייה ונראה את כתב העת העתיק הציורי הנקרא "ספר קלס" נבקר בכנסיית סט. פטריק. נתרשם מאתריה העיקריים של העיר, נראה את בית הפרלמנט, בית המשפט, בית המכס ופארק פיניקס שבו נמצא משכן נשיא אירלנד. אחה"צ חופשי להנאתכם בדבלין.

יום 3 : גאלווי
הבוקר ניסע אל החוף המערבי. בדרכינו נבקר במבשלת וויסקי ונלמד על תהליך הכנתו. לאחר הביקור ניסע לעיירה אתלון ונסייר לאורך נהר השנון, הארוך ביותר באירלנד. נמשיך לגאלווי, כפר דייגים שהתפתח לעיר הגדולה במערב אירלנד. נסייר במרכז העיר ונראה את מצודת לינץ וכנסיית סט. ניקולס, בה התפלל כריסטופר קולומבוס לפני הפלגתו לאמריקה. בתום הסיור נמשיך למלוננו באזור.

יום 4 : קונמרה- גאלווי
היום נסייר באיזור קונמרה, חבל ארץ פראי עם נופי בראשית. נחלוף על פני אגמים ונבקר באחוזת קיילמור שהפכה למנזר. נמשיך בדרכנו לאורך האוקיינוס עד לעיירה קליפדן. לעת ערב נשוב למלוננו.

יום 5 : צוקי מוהר- מחוז קרי
בבוקר נצא דרך אזור הבארן הסלעי המיוחד ונגיע אל צוקי מוהר, שרשרת צוקים באורך של 8 ק"מ ובגובה של 180 מטר מעל פני האוקיינוס. נמשיך לביקור במצודת בנרטי מהמאה ה-15 ובמוזיאון הפולקלור הפתוח, בו מוצג אורך החיים של אירלנד הכפרית במאות הקודמות. משם ניסע לביקור בעיירה אדר ולעת ערב נגיע אל מחוז קרי ללינה.

יום 6 : טבעת קרי- קילרני
יום שיוקדש לטבעת קרי. נבקר בחוות כבשים, בה נראה כיצד לומדים כלבי הרועים להנחות את עדרי הכבשים. נעבור דרך כפרים ציוריים והפארק הלאומי של קילרני ונבקר בגני אחוזת מקרוס. נמשיך לעבר העיירה קילרני. לעת ערב נחזור למלוננו.

יום 7 : קורק - קאשל - קילקני
היום נמשיך בדרכנו לכיוון קילקני. נגיע לביקור בקורק העיר השנייה בגודלה באירלנד. נטייל בעיר ולאחר מכן נמשיך לביקור בסלע קאשל, מתחם מבוצר מרשים המתנשא מעל מישור טיפררי, שהיה במשך מאות שנים מרכז שלטוני ודתי וסמל לעוצמה וכוח. לאחר ביקור באתר המיוחד, נמשיך ללינה בקילקני, עיירה מרשימה מימי הביניים.

יום 8 : גני פאוורסקורט- דבלין Powerscourt-Dublin - תל אביב
בבוקר ניסע לכיוון דבלין. בדרכינו נבקר בגלנדלוך, עדות מרשימה להתיישבות מיסיונרים מהמאה ה - 6 לספירה. נמשיך אל אחוזת פאוורסקורט שגניה הם מהיפים באירלנד. במידה ויוותר זמן חופשי עד לטיסה, ננצלו להשלמת ביקורים וקניות בדבלין. נארוז את החוויות והזיכרונות ובהתאם לשעת הטיסה, נעבור לשדה התעופה של דבלין ונטוס לישראל. תם טיולינו הנפלא, להתראות בטיול הבא.

 תקשרו עכשיו לסוכנים של טרוולר טורס
והזמינו 
 טיולים מאורגנים לאירלנד

♦ כלול במחיר:
♦ טיסות ישירות  הלוך ושוב לדבלין
♦ מיסי נמל ובטחון
♦ 7 לילות בבתי מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס לינה וארוחת בוקר אירית
♦ אוטובוס תיירים ממוזג
♦ סיורים וכניסות לאתרים לפי תוכנית הטיול
♦ מלווה ישראלי מקצועי
♦ טיפים לנהג, מלצרים

לא כולל מס עירוני לתייר המוטל בחלק מערי אירופה בסך 2 - 4 יורו לנוסע ללילה המשולם ישירות לבית המלון

חשוב:
 על המטיילים להיות מצוידים בדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום היציאה כמו כן יש  להקפיד על שלושה עמודים ריקים לפחות בדרכון.
♦ אין כפל הנחות ומבצעים. ט.ל.ח.כפוף לתנאים הכלליים שבסוף החוברת/אתר.המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים.
♦  ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
♦   המחיר לפי מינימום 25 משתתפים.

התקשרו עכשיו להציגים שלנו
09-771-0555
או 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ההנאה שלכם במסגרת טיולים מאורגנים לאירלנד 

רוצים לצאת לטיול מאורגן במדינה אירופאית, אך כזו עם תרבות ייחודית, שלא תמצאו באף מקום אחר? אין ספק שבמקרים הללו, טיולים מאורגנים לאירלנד הם בדיוק מה שאתם מחפשים. אירלנד לא פעם מוצגת כמי שחיה בצילה של בריטניה. אולם בפועל - התרבות האירית היא תרבות יוצאת דופן בכל מובן שהוא, והטיול המאורגן באירלנד יחשוף אתכם למינה שהיא מצד אחד מערבית ומפותחת מאד, אך מצד שני, לא ויתרה על המסורות המיוחדות שלה.

איך מגיעים לאירלנד? 

כמובן שאחד מהיתרונות המשמעותיים של טיולים מאורגנים לאירלנד, הוא בטיסה הישירה שהם יכולים להציע לכם. ברוב ימות השנה, אין טיסות ישירות מישראל, לנמל התעופה של דבלין - למרות היותו נמל ענק ובינ"ל. עם זאת, ברוב המקרים, הטיולים המאורגנים לאירלנד, כוללים טיסה ישירה לנמל התעופה, וכך הם יכולים לחסוך לכם זמן משמעותי. אם בכל זאת אתם מעוניינים לחסוך בעלויות, אפשר למצוא גם טיולים מאורגנים אשר בהם יש חניית ביניים - לרוב בבריטניה, צרפת או גרמניה, ומשם להמשיך בטיסת המשך לדבלין.      

מהו מסלול הטיול? 

המסלול של טיולים מאורגנים לאירלנד הוא לרוב בין חמישה לעשרה ימים, תלוי במידת העומק וכמות האתרים שתרצו להספיק בטיול. כמובן שהטיול כול לביקור בדבלין עיר הבירה שמפורסמת לא מעט בזכות בתי הבירה שיש בה, וכמובן המוסדות הלאומיים והמוזיאונים של אירלנד. הטיול כולל ביקור בצוקי מוהר - אלו הצוקים המפורסמים של אירלנד, עם נוף מדהים ומקסים. בטיול מבקרים בחצי האי קונמרה, שכולל מנזר שקט ומקסים. הטיול כולל גם ביקורים באתרים היסטוריים שמנציחים את הסכסוכים בין בריטניה לאירלנד בעבר. כמובן שלאורך הטיול, מבקרים במבשלות בירה שונות (כמו מבשלת גינס המפורסמת) וכן במבשלות הוויסקי המפורסמות.

 לארוז היטב לקראת הטיול 

כמובן שלקראת טיולים מאורגנים לאירלנד, יש לארוז בגדים שמתאימים. לרוב, הטיולים נערכים בחודשי הקיץ, בין יולי לאוגוסט. מדוע? אלו הם החודשים המעטים, שבהם לא ירוד גשם באירלנד. אירלנד עצמה כמעט ואיננה מושלגת, וגם החורף בה לא קר מידי - אך כמעט תמיד היא גשומה, ולמעשה למעט החודשיים הללו, כל יום אחר בשנה הוא גשום במידה כזו או אחרת. לכן, יש להעדיף ולטוס לאירלנד בעיקר בקיץ.

טיול עצמאי לאירלנד  בהתאמה אישית לחץ כאן!!

טיול מאורגן לאירלנד מסלול מומלץ לחץ -כאן! 

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.