טיולים מאורגנים לריבירה הצרפתית

טיול מאורגן לריבירה הצרפתית לנופש איכותי  

מחפשים מצד אחד טיול מאורגן ומדהים, ומצד שני נופש באווירה יוקרתית? מבחינה זו, טיול מאורגן לריביירה הצרפתית הוא בדיוק מה שאתם צריכים! הריביירה הצרפתית מפורסמת לא מעט בזכות אתרי הנופש והקיט שהיא מציעה. אנשים אמידים בכל רחבי העולם, מגיעים לריביירה הצרפתית בכדי לנפוש ולנוח. הריביירה הצרפתית ממוקמת בדרום-מזרח צרפת, בסמוך לגבול עם איטליה (שגם לה יש ריביירה איטלקית משלה). אולם, לא חייבים לבוא לריביירה רק כדי לנפוש ולנוח - ואפשר לצאת גם לטיולים מאורגנים מקסימים באזור.ניתן לשלב הטיול גם בחבילת נופש לפריז ומשם להמשיך לריביירה.

היכן מומלץ לטייל? 

טיול מאורגן לריביירה הצרפתית  מתחיל מטיסה לניס או טיסה למרסי ומשם מתמקדים בכמה אתרים מיוחדים מאד בריביירה. אתם תבקרו בין השאר בעיר ארל - עיר מפורסמת בעיקר בשל העובדה שהצייר ההולנדי ואן גוך חי ויצר בה מספר שנים. תבקרו במדינת מונקו הזעירה שנמצאת בתחומי הריביירה - עם בתי הקזינו והמועדונים הנוצצים שלה. במהלך הטיול בריביירה מבקרים גם בעיירת סאן פול, שהיא עיירת האומנים הרשמית של הריביירה. סאן פול שופעת בגלריות מקסימות ובסמטאות ציוריות. אפשר לעתים גם לבצע גיחה במסגרת הטיול לריביירה האיטלקית, ולבקר בעיירה המקסימה והציורית סאן רמו. כמובן שאחד מהאתרים המפורסמים בריביירה הוא קאן, בזכות פסטיבל הסרטים שמתקיים באזור, אך גם בזכות הנמל הססגוני שיש בעיר.

 מתי מומלץ לטייל? 

מזג האוויר בריביירה הצרפתית הוא לא פחות ממושלם. מדובר על האזורים הדרומיים של צרפת, שבהם יש אקלים ים תיכוני מתון ונוח במיוחד. אפשר לצאת אל טיול מאורגן לריביירה הצרפתית כמעט לאורך כל חודשי השנה, למעט בשיא החורף, כאשר יורדים גשמים באזור. עם זאת, הטווח הוא רחב מאד. אפשר לבקר בריביירה לרב כבר החל מסוף חודש מרץ ותחילת אפריל- כאשר עונת התיירות ממשיכה לעתים עד לסוף חודש אוקטובר, ובשנים חמות העונה ממשיכה אף לתוך נובמבר.

 להגיע בקלות לריביירה 

כדי להגיע לטיול המאורגן, מוצעות ברוב המקרים טיסות ישירות שמגיעות לאזור. במסגרת של טיול מאורגן לריביירה הצרפתית, מציעים לכם ברוב המקרים טיסות שכר ישירות מישראל לנמל התעופה שנמצא בסמוך לניס, שהיא עיר בדרום צרפת. לעתים, אפשר להזמין טיולים מאורגנים עם טיסות שנוחתות בפריז, ומשם ממשיכים בטיסת פנים לניס, ומתחילים בטיול.
 

התקשרו עכשיו למרכז ההזמנות!

09-771-0555

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!