טיול מאורגן לפינלנד
ארץ אלף האגמים
TT-AR

החל מ1830$
8 ימים
טיולים מאורגנים נוספים

יום 1: תל אביב - הלסינק

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס להלסינקי בירת פינלנד. לאחר הנחיתה נעבור לבית המלון.

יום 2: הלסינקי - שייט לילי לשטוקהולם

היום נערוך סיור בהלסינקי, נבקר בכיכר הסנט, נראה את פסלו של הצאר אלכסנדר ה - 2 ובניין בית העירייה. משם נמשיך אל שוק הדגים הייחודי. נצפה על קתדרלת אוספנסקי הרוסית בעלת הכיפה המוזהבת, על האיציטדיון האולימפי ונבקר בכנסיית הסלע המיוחדת. אחר הצהריים ניסע אל הנמל של הלסינקי, נעלה על מעבורת, נשתכן בחדרים ונצא להפלגה לילית לשטוקהולם.

יום 3: שטוקהולם ומוזיאון הוואזה

בבוקר נעגון בנמל שטוקהולם ומשם נצא לסיור היכרות עם בירת שבדיה הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם. נראה את העיר החדשה, נסייר בסמטאות העיר העתיקה - גמלא סטאן ונצפה על ארמון המלך, כיכר ימי הביניים, בית המשמר, הקתדרלה ופסלו של ג'ורג הקדוש והדרקון. נמשיך לסיור מרתק במוזיאון הוואזה בו מוצגת ספינה מהמאה ה - 17, שטבעה ביום הפלגת הבכורה ונמשתה כמעט בשלמותה. בתום הביקור במוזיאון נעבור למלוננו.

יום 4: שטוקהולם ובית העירייה

את הבוקר נקדיש לסיורים רגליים בשטוקהולם היפה. נגיע למרכז העיר, נטייל ונהנה מהמדרחוב הססגוני ומהאווירה המיוחדת של העיר הטובלת בפארקים ירוקים ומוקפת בעשרות איים. נבקר בבית העירייה, מבנה ארכיטקטוני מיוחד בו נערך מדי שנה, נשף חגיגי לכבוד מקבלי פרסי נובל בנוכחות המלך המלכה, חברי פרלמנט ואורחים נוספים. בצהריים ניתן להצטרף (בתשלום נפרד) לסיור באופסלה, עיר האוניברסיטאות וסיגטונה עיירה שבדית עתיקה.

יום 5: אורברו - האמר

ניפרד משטוקהולם וניסע למרכזה של שבדיה, בדרכנו לגבול הנורבגי. נעבור דרך אורברו העיר שבמרכזה מבצר ונהרות ומשם נמשיך להאמר היפה, השוכנת על שפת אגם מיוסה, עם ההגעה נעבור למלוננו באזור.

יום 6: לילהאמר - מייהוגן - אזור הפיורדים

היום נתחיל את הביקור בנורבגיה היפה. ניסע לצד נהרות ואגמים ללילהאמר המפורסמת, העיר שאירחה את אולימפיאדת החורף בשנת 1994. לאחר סיור קצר בעיר, נראה את מקפצת הסקי האולימפית ומשם נגיע לביקור מעניין במייהוגן, מוזיאון "פתוח" בו מוצגים מגוון בתים וסגנונות חיים שונים מרחבי נורבגיה. לאחר מכן ניסע דרך עמק הגודראנסדלן עד למלוננו באזור הפיורדים המרהיב.

יום 7: מעלה הטרולים - שייט בגיירנגרפיורד

יום מרתק לפנינו. נצא לטיול בנופי הפיורדים המדהימים, נטפס בנסיעה על מצוקי הפיורדים ונעלה בדרך הטרולים. נמשיך "בדרך הנשרים", נחצה פיורדים עד שנגיע אל הגיירנגרפיורד המרשים ביותר מבין הפיורדים בנורבגיה. נערוך שייט עוצר נשימה ונראה את מפלי "שבע האחיות", נטייל בין מצוקים ופיורדים מרהיבים. בתום הביקור נגיע למלוננו.

יום 8: קרחון בריקסדאל - ברגן

היום נמשיך לטייל בין הפיורדים החלומיים. ניסע בנופים מרהיבים של הרים, פיורדים, ונהרות אל קרחון בריקסדאל, המהווה חלק מהקרחון האדיר יוסטדאל ונטפס אליו. ניתן לעלות ברכבים (בתשלום נפרד) מותאמים ובהזמנה מראש ולהגיע קרוב לקרחון. לאחר החוויה הייחודית ניסע דרך העיר ווס הציורית השוכנת לחוף האגם עד ברגן, בירת הפיורדים.

יום 9: ברגן - גיילו

את הבוקר נקדיש לברגן, עיר נמל מדהימה ביופייה. העיר נוסדה בשנת 1070 ועם בניה המפורסמים נמנה המלחין הידוע אדוארד גריג. נטייל ברובע ההנסיאטי הייחודי בין סמטאות בתי העץ העתיקים ובשוק הדגים הססגוני. אחה"צ ניסע דרך הארדנגר פיורד, מהפיורדים המרשימים באזור ומפלי ווארינגפוסן המפורסם והמתוייר ביותר בנורבגיה. נגיע לעיירת התיירות המרהיבה גיילו בסביבתה נלון.

יום 10: אוסלו

היום נמשיך לכיוון אוסלו. עם ההגעה, נצא לסיור בעיר, שנוסדה בידי הויקינגים ומלכם הארלד, העיר בה מוענק מידי שנה פרס נובל לשלום. נבקר בפארק הפסלים של גוסטב ויגלנד גדול פסלי נורבגיה שבפרוגנר פארק, נצפה על בית העירייה על שני מגדליו שנחנך בשנת 1950 לציון 900 להקמתה של אוסלו ( אם יתאפר, נבקר בו), אל ארמון המלך, מקום מגוריו של מלך נורבגיה הבנוי בסגנון ניאו קלאסי, על בית הפרלמנט והאוניברסיטה בתום הסיור נעבור למלוננו.

יום 11: אוסלו - תל אביב

נארוז את המזוודות, הזיכרונות והחוויות ובכפוף לשעת הטיסה ניסע לשדה התעופה של אוסלו ומשם נטוס לישראל. תם טיולנו הנפלא, נמריא עם ארקיע לטיול הבא..

המחיר כולל:

  • טיסות הלוך ושוב להלסינקי / אוסלו

  • מיסי נמל ובטחון

  • 9 לילות בבתי מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס לינה וארוחת בוקר

  • הפלגת לילה - לינה במעבורת בתאים ליחיד או זוגיים (ייתכנו מיטות קומתיים, תאים ללא חלון)

  • 3 ארוחות ערב שישולבו במהלך הטיול

  • אוטובוס תיירים ממוזג

  • סיורים וכניסות לאתרים לפי תוכנית הטיול

  • מלווה ישראלי מקצועי

  • טיפים לנותני לנהג, מלצרים

 תאריכי יציאה:2016

1-11.7

22.7-1.8

12-22.8

19-29.8


לפרטים והזמנות צרו קשר עם המומחים שלנו

09-7710555 | 09-7884422

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.