טיול מאורגן לקרואטיה סלובניה 7 ימים במסלול ייחודי

 החל מ1159$

 TT-SV

יום 1. זגרב , קומרובץ', ליובליאנה , קרנסקה גורה

  טיסה לזגרב.  הגעה התארגנות  וניסע לכפר קומרובץ' השוכן על גדות נהר הסוטלה שם  נולד המנהיג היוגוסלביה האגדי המרשל טיטו.  סיור בכפר אשר חלקו משמש כמוזיאון אתנולוגי, שם נכיר את מורשת הבנייה המקורית של אזור זה מסוף המאה ה-19. משם נמשיך לליובליאנה בירת סלובניה ונערוך בה סיור בעיר  נראה את הכיכר פרשרן אשר קרויה על שמו של המשורר הלאומי של סלובניה . נמשיך לעיר העתיקה בה נמצא בית העירייה היפה וממולו ניצבת מזרקת רובה אשר במרכזה אובליסק נראה את  שלשת כדים המייצגים את שלושת נהרותיה הגדולים של המדינה.  לקראת אחר הצהריים נגיע לעיירת הנופש קרנסקה גורה השוכנת למרגלות האלפים הסלובניים ונתמקם במלוננו לארוחת ערב וללינה.

קרואטיה

יום 2. קניון וינטגר , אגם בלד , אגם בוהין , קרנסקה גורה

 היום  נתחיל בסיור רגלי  בשמורת הטבע וינטגר שהיא קניון של קירות זקופים שתחתם זורם נהר גועש. ההליכה בשמורה היפהיפיה תהיה על גבי גשרי עץ התלויים לאורך קירות אלו. משם נמשיך לפנינת הנופש הסלובנית  העיירה בלד. נבקר באגם המרהיב ביופיו  בהם  ברווזים וברבורים משכשכים להנאתם במי האגם הצלולים. השייט באגם באופן ממונע אסור על מנת לשמור על ניקיון וצלילות המים. נבקר בטירת בלד המרשימה שהוקמה במאה ה-11 ושימשה את מקום מושבם של הבישופים במשך כ-800 שנה. נראה את המוזיאון ההיסטורי המצוי במקום ונערוך תצפית מדהימה על האגם. מאגם בלד נמשיך לעבר אגם  נוסף בוהין הגדול באגמי סלובניה. נצפה ונהנה מגווני הטורקיז הנפלאים של האגם, ומשפע נופי הטבע המקיפים אותו. בתום הסיור נחזור למלון בקרנסקה גורה לארוחת ערב ולינה.

קניון וינטגר
 

יום 3. עמק הסוצ'ה , פרדיל, טרוויזו , שייט בטולמין , קרנסקה גורה

לאחר ארוחת בוקר נצא לטיול רגלי ביער זלנצי ונתרשם ממקורות נהר הסאווה,  נמשיך בנסיעה לכיוון גבול איטליה. נכנס לאיטליה השכנה ונבקר בכפר הציורי טרוויזו ובשוק העורות המפורסם. בהמשך נראה את אגמי פרדיל וכן את מפל בוקה הבוקע מתוך ההר לאחר שהמים חלחלו מאות מטרים בתוך סלעי הגיר.משם נמשיך לאזור טולמין ונשוט בסירה על אחד מיובליו של נהר הסוצ'ה הנחשב לאחד היפים בנהרות אירופה. בתום הסיור נשוב לארוחת ערב ולינה בקרנסקה גורה.

עמק הסוצ'ה
 

יום 4.  מערת הנטיפים פוסטוינה , אזור רייקה

היום נתחיל בניסעה למערת הנטיפים פוסטוינה המהווה מערכת מערות קרסט באורך של כ-20,500 מטר. מערכת המערות נוצרה על ידי נהר הפיבקה והיא התגלתה לראשונה במאה ה-שבע עשרה. נסייר  ונעלה על קרוניות שיסיעו אותנו כקילומטר אל עומק המערה בה נתרשם מצורות מדהימות של נטיפים וזקיפים בני מיליוני שנה שהטבע יצר. נצא ממערה קסומה זו ונצפה בטירת פרדיאמה הבנויה בתוך מצוק ענק. לקראת ערב נגיע לארוחת ערב ולינה באזור רייקה.


 

יום 5. אזור רייקה  חצי האי איסטריה 

 היום לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בחצי האי איסטריה. נסייר בעיר פורץ' אשר הוקמה ע"י הרומאים לפני כאלפיים שנה ועד היום נותר בה מתחם הפורום ושני הרחובות הראשיים המובילים אליו. נמשיך לעיירה הציורית רוביני הבנויה בצורה ארכיטקטונית מרהיבה ורחובותיה מרוצפים באבן. אחר הצהריים נטייל בעיר פולה, נתרשם מהעיר שבה נותרו שרידים מתקופת השלטון הרומאי כשגולת הכותרת הינה מבנה האמפיתאטרון המרשים. בתום הסיור נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

חצי האי איסטריה
 

יום 6. אזור רייקה , שמורת האגמים פליטביצה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל אחד המקומות היפים לשמורת האגמים המרהיבה פליטביצה הממוקמת באזור מרהיב ביופיו. נתרשם מצבעי האגמים הנעים בין טורקיז, ירוק וכחול בהתאם להרכב המים בכל אגם ובהתאם לשבירת אור השמש. הפארק הלאומי הגדול בקרואטיה זכה לחסות אונסקו. במהלך הטיול נשוט בסירה על אגם קוזיאק ונלך על גשרוני עץ אל מול עשרות המפלים הנשפכים מאגם אחד לאחר. בסיום הביקור נגיע למלוננו באזור השמורה לארוחת ערב ולינה.

שמורת האגמים פליטביצה
 

יום 7.   סלוניי - זאגרב - טיסה לתל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בעיירה סלוניי (Slunj)  הציורית המאופיינת בשורה של פלגי מים הנוצרים ממפגש הנהרות ברובע ראסטוקה. נמשיך לכיוון זאגרב, בירת קרואטיה אשר התפתחה משתי ערים תאומות ששכנו על שתי גבעות סמוכות. נסייר בעיר ונראה את קתדרלת מרי אשר מעליה מתנשאים שני מגדלים ניאו גותיים, התיאטרון הלאומי, בניין הפרלמנט, כיכר טומיסלב ובית הקברות המיוחד מירוגוי אשר בו קבורים, זה לצד זה בני כל הדתות. ונהנה מעט זמן חופשי לסיור חופשי  ובערב עמוסי חוויות , ניסע לעבר שדה התעופה  לטיסה חזרה לתל אביב 

 • מחיר הטיול כולל : 
   

 • טיסות ת"א-זגרב-ת"א בחברת קרואטיה איירליינס
 • מיסי נמל, מס דלק והיטל בטחון
 • 6 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה
 • כלכלה ע"ב חצי פנסיון בבתי המלון
 • אוטובוס תיירים נוח וחדיש לנסיעות וההעברות
 • מדריך ישראלי בקי ומנוסה  סביב העולם
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית היכן שנדרש
 • כניסות לאתרים ע"פ התוכנית המצורפת
 • טיפים לנותני שירותים בחו"ל (למעט סבלים ולמדריך הישראלי)
 • מחיר הטיול אינו כולל: ביטוח רפואי, דמי סבלות בבתי המלון, טיפ למדריך הישראלי והוצאות אישיות.


לפרטים והזמנות צרו קשר עם המומחים שלנו

09-7710555 | 09-7884422

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.