טיול מאורגן לסין - החומה הגדולה
11 יום טיול מאורגן בסין, מקאו והונג קונג 

TTRI

החל מ- $2895

1. יום ראשון
תל אביב-בייג'ין
ניפגש בשעות הערב בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסת לילה  לבייג'ין.

 

2. יום שני

 בייג'ין
עם הנחיתה בבייג'ין ניסע העירה ונערוך סיור ריקשות מיוחד, במהלכו נבקר בבית סיני אופייני או בבית ילדים.
בערב – לאחר ארוחת הערב נבקר בכיכר טיאנאנמן המוארת והמרשימה.

 

3. יום שלישי

 בייג'ין
סיור באתרי העיר. נתחיל בביקור בכיכר טיאנאנמן ונמשיך לסיור ב"עיר האסורה" – מרכז השלטון של הקיסרות הסינית בעבר, עיר פנימית מוקפת חומה.
אחה"צ – נבקר בארמון הקיץ, גן קיסרי רחב ידיים כולל שייט באגם. במידה והזמן יאפשר, נבקר באחד השווקים בהם נודעה העיר- שוק המשי, העתיקות או הביגוד והטקסטיל.
בערב – ארוחת ערב Peking Duck (ברווז פקין) ולאחריה סיור ערב כולל ביקור בשוק המזון הלילי התוסס בוואנגפוג'ינג. 

 

4. יום רביעי
בייג'ין, החומה הגדולה
נתחיל את היום בביקור במקדש השמיים, מקום התפילה של קיסרי סין בעבר. נמשיך לחומה הסינית הגדולה, מפעל בנייה מלפני כ-2000 שנה שנועד להגן על הקיסרות הסינית מפני פולשים מהצפון. בדרכנו חזרה לבייג'ין נחלוף על פני אזור המתקנים האולימפיים אשר שימשו את האולימפיאדה המרשימה שנערכה בבייג'ין ב 2008 ונראה את האצטדיון האולימפי המיוחד – "קן הציפור". בהגיענו חזרה לבייג'ין נבקר בבית חולים לרפואה סינית מסורתית.

בערב – נצא לבילוי מהנה בו נצפה במופע קונג פו מסורתי

  

 5. יום חמישי
שנגחאי

הבוקר ניסע ברכבת ה"קליע"("בולט טריין") מבייג'ין לשנגחאי. עם ההגעה נבקר ברובע הצרפתי המשוחזר, באזור הבידור שין טיאן די ונגיע למלון.
בערב – נצא לבילוי מהנה במופע אקרובטי.

6.יום שישי
שנגחאי  
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בשנגחאי, אותו נתחיל בגני יו, אחת מפינות החמד היפות ביותר של העיר. הגנים כוללים פגודות מקסימות, גשרים מעוצבים ומקדשים שביניהם שוחים דגי זהב בתוך אגמים מלאכותיים. נבקר גם במקדש בודהה מאבן ירקן ובבית הכנסת "אוהל משה", כיום מוזיאון לתולדות הקהילה היהודית הגדולה ביותר בעבר במזרח הרחוק. נגיע לנאנג'ינג לו, אחד מרחובות הקניות העמוסים בעולם, המשתרע מכיכר העם עד הטיילת ולא נחמיץ את גדות נהר החואנג פו. לסיומו של יום נטוס לגוילין.

7.יום שביעי
גוילין, נהר לי, יאנגשו וסיור כפרים
לאחר ארוחת הבוקר נבקר במערת הנטיפים "חליל הסוף". נמשיך לשייט על נהר לי באזור יאנגשו, המזמן מראה צוקים תלולים, סירות דייגים ואיכרים עמלים ולא נחמיץ ביקור בשוק הפופולרי של יאנגשו. בהמשך מצפה לנו סיור מיוחד בו ניסע ברכבים חשמליים לסיור מעניין בכפרים המקומיים. נתרשם מתרבות חיי המקומיים, נראה את סגנון בתיהם כולל הריהוט העתיק והמטבחים וכיצד מעבדים הכפריים את אדמתם.

בערב – נהנה מהמופע האורקולי המרהיב IMPRESSION, בתיאטרון הטבעי על רקע ההרים והנהר.

8. יום שמיני
נהר לי, יאנגשו וסיור כפרים
נצא לשייט בנהר הלי באזור יאנגשו, המזמן מראה צוקים תלולים, סירות דייגים ואיכרים עמלים ולא נחמיץ ביקור בשוק הפופולרי של יאנגשו. בהמשך מצפה לנו סיור מיוחד בו ניסע ברכבים חשמליים לסיור מעניין בכפרים המקומיים. נתרשם מתרבות חיי המקומיים, נראה את סגנון בתיהם כולל הריהוט העתיק והמטבחים וכיצד מעבדים הכפריים את אדמתם.
בערב – נהנה מהמופע האורקולי המרהיב IMPRESSION, בתיאטרון הטבעי על רקע ההרים
והנהר.  

9. יום תשיעי
טרסות האורז בלונג שאנג
לאחר ארוחת הבוקר ניסע ללונג'י, חגיגה לעיניים של טרסות אורז שנעשו ע"י שבטי הילידים – ז'ואנג ויאהו. נתרשם מאחד ממראות הנוף היפים ביותר בגוילין ואולי אף בסין כולה. בתום הביקור נחזור לגוילין ונטייל באזור הקניות.

10. יום עשירי
שנז'ן, שייט ברחפת למקאו
נטוס מגוילין לשנז'ן. עם הנחיתה נחצה בשייט את המפרץ למקאו, חצי אי לחופה הדרומי של סין, שהפכה ל"לאס וגאס" של המזרח הרחוק. נערוך סיור במקאו שיכלול בין היתר את גבעת "פניה" וממנה תצפית על האזור. נגיע לשרידי מקדש סט. פול, למקדש א-מה ונבקר בכיכר ליאל סנאדו, מרכזה של מקאו במשך מאות שנים המשמשת עד היום כמרכז לאירועים ציבוריים שונים.
בערב – סיור היכרות רגלי בלוויית מלווה הקבוצה.

11. יום אחד עשר
הונג קונג
ניפרד ממקאו ונשוט ברחפת להונג קונג. נצא לסיור מודרך. נתחיל ב"פסגת ויקטוריה" ותצפית פנורמית מרהיבה על גורדי השחקים והנמל. נמשיך למפרץ ריפולס ולכפר הדייגים אברדין, שם נשוט בספינה מיוחדת, ספינת סמפן במקלט הטייפון ונתרשם מצורת חיים יוצאת דופן. לאחר שנבקר גם בסטנלי מרקט נגיע למלון.
בערב – נטייל ב"נתן רואד" ו"בשוק הגנבים". 

12. יום ד'
הונג קונג – תל אביב
בוקר אחרון בהונג קונג לשוטט ול"חרוש" את רחובה הראשי של קאולון - "נתן רואד", על שלל חנויות האופטיקה, האלקטרוניקה, ספורט, גאדג'טים ועוד.
אחה"צ - ניסע לנמל התעופה לטיסה חזרה ארצה, לנמל התעופה ע"ש בן גוריון

המחיר כולל:

 *בתי מלון - אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם
   שירותים צמודים.

* כלכלה – חצי פנסיון בסין (כולל 7 ארוחות צהריים או ערב סיניות), למעט מקאו והונג קונג בהן   תינתנה ארוחות בוקר אמריקאיות בלבד.

 תחבורה - אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.
נסיעה ברכבת ה"קליע" (בולט טריין) מבייג'ין לשנגחאי.

* דמי סבלות בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם).

* טיפים לנותני השירותים השונים.

*דרושה אשרת כניסה לסין 

המחירים הנם להזמנה מוקדמת של עד חודש לפני היציאה

** ט.ל.ח


**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים ב

אתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית  שנמצא אצל ספק השירות במלאי.