צריכים למצוא טיסות להודו לעובדים זרים?

אם יש לכם עובד זר מהודו אשר הגיע מהודו, אפשר שאתם תמצאו את עצמכם דואגים עבורו לטיסה מתאימה לארצו. יש כיום כמובן טיסות להודו לעובדים זרים שיוצאות מעת לעת, תחת ההנחה שמדובר על קבוצת אוכלוסיה ייחודית. לא פעם, אלו המעסיקים הישראלים שדואגים לטיסות עבור העובדים הזרים שלהם, שבסופו של יום - חשים את עצמם לעתים זרים ואף אבודים, ומתקשים להזמין לעצמם טיסה חזרה להודו. במיוחד הדבר נכון אם מדובר על מקרה חירום, שמצריך מהעובד הזר לחזור במהירות לארצו.

 איך מזמינים את הטיסות להודו?

ראשית, אם אתם מחפשים טיסות להודו לעובדים זרים, כדאי לציין את בפני סוכנות הנסיעות . לטרוולר טורס יש מחירים מיוחדים עבור העובדים הזרים בינהן הסכמים מיוחדים למטען מותר גדול יותר .בעוד שטיסות לתיירים נוחתות כמעט תמיד במומבאי או בניו דלהי, הרי שהעובדים הזרים מגיעים מכל רחבי הודו הענקית, ולעתים טיסות ליעדים הללו בלבד לא יספקו אותם. לא פעם, מדובר על טיסות ליעדים שנשמעים לכם רחוקים ומוזרים: אודאיפור, בהג', אללהבאד, אמירטסר, ועוד יעדים נוספים שפזורים בכל רחבי הודו. לכן, ברוב המקרים, הטיסות לעובדים הזרים כוללות חניית ביניים, ומשם טיסה נוספת ליעד שהעובד צריך.

 אילו חברות מציעות טיסות?

בעקרון, כל חברת תעופה שמציעה טיסות להודו, מציעה גם טיסות להודו לעובדים זרים. עם זאת, כדאי לראות שהטיסות מתאימות כמובן ליעד הסופי. אל על מקיימת מעת לעת טיסות עם חניית ביניים במומבאי אובניו דלהי ומשם המשך ליעדים נוספים. עם זאת, לרוב מדובר על טיסות עם חברות תעופה זרות כמו ג'ורדניאן אייר, טורקיש איירווייז, אוסבקיסטן איירליינס, וחברו תעופה נוספות, בעיקר מאסיה. חשוב מאד לראות שבחלק מהמקרים, המקומות שבהן עורכים חניית ביניים (בפרט אם מדוב רעל אירופה ולא הודו), דורשות מהעובד הזר אשרת כניסה, ויש לדאוג גם לנושא הנ"ל עבורו, ולוודא כי המטוס עוצר ביעד שבו לא תהיה בעיה.

 מה עם טיסות חזור?

לא פעם ,כאשר אתם מחפשים טיסות להודו לעובדים זרים, אתם רוצים גם לאתר עבורם טיסות בחזרה ישראל, בפרט אם הם מתכננים לטוס לזמן מוגבל - לכבוד שמחה משפחתית, אבל משפחתי, שליחת כסף, וכיו"ב. במקרים הללו, כדאי להזמין מראש טיסה הלוך וחזור, שכן אפשר למצוא מבצעים שונים.

להזמנות: 097710555