טיול לנוסע העצמאי לסין - ארץ הדרקון
9 יום טיול בסין: בייג'ין, שיאן, גווילין ושנחאי

החל מ- $2680 

יום 1 – בייג'ינג 
המראה משדה התעופה בן גוריון לסין – בייג'ינג. לאחר הנחיתה נערוך  סיור פנוראמי בעיר ונחלוף על פני אתריה הבולטים של העיר המעניינת והיפה.

ארוחות בקר .לינה: בייג'ינג

יום 2 – בייג'ינג 
לאחר ארוחת בוקר נבקר בעיר האסורה, כיכר טיאנאנמן היא "שער השלום השמימי", בעיר האסורה שבתקופה הקיסרית הכניסה  הייתה אסורה  לפשוטי העם. נמשיך ונבקר במפעל הפנינים ובארמון הקיץ של קיסרי סין בו נוכל ללמד על החיים בזמנים הקדומים של האימפריה הסינית.

ארוחות: בוקר
לינה: בייג'ינג

 

יום 3 – בייג'ינג 
לאחר ארוחת הבוקר נצא צפונה אל מחוץ לבייג'ינג  אל שרשרת הרים המקיפה את העיר, עליהם בנויה החומה הסינית הגדולה שאורכה כ-6000 ק"מ. נטפס רגלית אל החומה העצומה. נמשיך ונבקר ב"דרך הרוחות" העתיקה, דרך ששימשה הדרך האחרונה שעשו קיסרי סין לאחר מותם. נמשיך ונבקר בבית חולים מסורתי סיני המרפא בשיטות סיניות מסורתיות ועתיקות. נבקר בכפר האולימפי אשר אירח את האולימפיאדה ב- 2008, נסייר בין המבנים המרשימים שמהווים מודל לארכיטקטורה המודרנית של סין.

ארוחות: בוקר 

 

יום 4 – בייג'ינג – שיאן
לאחר ארוחת הבוקר נבקר ב"מקדש השמיים" כאן הודה הקיסר לשמים על היבולים שנתנו. המקדש הינו ארכיטקטורה מושלמת מתקופת המינג ובגניו מתקיימת מידי יום פעילות תרבות הפנאי של ותיקיי בייג'ינג. בהמשך היום נשוטט בשוק המשי, אחד השווקים היותר מפורסמים שלבייג'ינג. אחה"צ נסיעה לכיוון שדה התעופה בבייג'ינג – טיסה לשיאן. עיר השלום המערבי, שוכנת בלב סין התיכונה. נראה את חומת העיר כאן שלט הקיסר, שבנה את החומה הגדולה. 
ארוחות: בוקר . 

יום 5: שיאן
לאחר ארוחת הבוקר נסייר בפגודת "אווז הבר" הנטועה בגן נהדר ממנה מופץ הבודהיזם לרחבי סין. ולאחר מכן נמשיך לביקור באתר הטרהקוטה - אלפי פסלים של לוחמים, בגודל אדם, השומרים על קברו של הקיסר הראשון.  באתר נראה למעלה מ- 6000 דמויות חיילים וסוסים בגודל טבעי העשויים חמר.
ארוחות: בוקר   לינה: שיאן

 יום 6: שיאן - גווילין
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במוזיאון ההיסטוריה של חבל שאנשי שנבנה בין השנים 1983-2001. אחד מהמוזיאונים הראשונים שנבנו בסין החדשה. האוסף הענק שבו מאפשר לקבל מושגים על התקופות ההיסטוריות שעברו על העיר והעם. בתום הסיור העברה לשדה התעופה וטיסה אל גווילין. נבקר בגבעת חדק הפיל, סמלה המפורסם של העיר גווילין, נמצאת על גדתו המערבית של נהר הלי. מדובר בגבעה הנראית כאילו היא שולחת זרוע (או יותר נכון חדק) אל תוך נהר הלי ויוצרת מראה של פיל השותה מן המים. על ראש הגבעה ניצבת פגודה קטנה מימי שושלת מינג (מאות 14 - 17), ממנה ניתן לתצפת על כל האזור. מהפגודה ישנו שביל המוביל אל חדק הפיל, שהוא בעצם מערת נטיפים מרשימה.
ארוחות: בוקר .

 יום 7: גווילין
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט לאורך הנהר לי ארוחת צהרים תוגש על סיפון האוניה- בתוך נופים עוצרי נשימה לעבר העיירה יאנגשו. נבקר במדרחוב הססגוני של העיר תמצאו מבחר מסעדות ובתי קפה רבים המציעים אוכל סיני מסורתי במקביל לאוכל מערבי מוכר. בסמוך למסעדות עשרות דוכנים למזכרות עבודות יד, תכשיטים, בגדים, פסלונים ועוד.
ארוחות: בוקר 

 יום 8: גווילין - שנחאי
לאחר ארוחת הבוקר  העברה לשדה התעופה וטיסה אל שנגחאי העיר הגדולה והמודרנית ביותר בסין. שנגחאי עיר המהפכות הסיניות במאה ה-20, היא המקור לאידיאולוגיה של המשטר וכרך עסקים בינלאומי ענק. נצא לביקור בגני YU-YUAN - דגם של אדריכלות הגנים הסינית. לאחר מכן זמן חופשי בשינטיאנדי,
עוד אתר חובה עבור תיירים בשנחאי, מאוכלס בשדרה של בתים משופצים ומשומרים - המכילים כיום מסעדות שווקים, חנויות ופאבים.   
ארוחות: בוקר 

יום 9: שנחאי - תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר נבקר במקדש הבודהיסטי המפורסם ביותר בעיר. במקדש שני פסלי בודהה עשויים מאבן ירקן. הפסל המרכזי הוא פסל הבודהה היושב (נישא לגובה של 195 ס"מ ושוקל 3 טון). הפסל הנוסף הוא פסל בודהה קטן יותר, ששוכב ונישען על כף ידו, מה שמסמל שלוות נפש ורוגע. לאחר מכן נצא לסיור הכרות בטיילת ה"בנד" שעל נהר הואנג פו.נמשיך למגדל הטלוויזיה, כדי לצפות על העיר כולה נטפס עם מעלית למרומי מגדל הטלוויזיה הקרוי "פנינת המזרח", הוא המגדל הגבוה ביותר בסין, בתחתית מגדל הטלוויזיה ישנו מוזיאון מעניין לתלודות העיר שנחאי.    

העברה לשדה התעופה טיסה לישראל.

המחיר כולל:

♦ לינה: 3 לילות בייג'ינג, 2 לילות שיאן, 2 לילות גווילין, 2 לילות שנחאי
טיסות פנימיות: בייג'ין-שיאן-גווילין-שנחאי
 כלכלה: ארוחות בוקר 
 העברות וסיורים ברכב נוח וממוזג עם נהג
 מדריך  פרטי מקומי דובר אנגלית
♦ דמי כניסה לאתרים המצוינים במסלול.

 המחיר לא כולל:

•טיסות בינלאומיות
♦ אשרת כניסה לסין.
♦ ביטוח נוסעים כלשהו.
 הוצאות אישיות .
טיפים לנותני השירות / שרותים בחו"ל (מדריך מקומי, נהג).
♦ 
סיורים וטיולים שלא רשומים במסלול או רשומים כסיורי בחירה.

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.