טיול לנוסעה העצמאי למרכז אמריקה, פנמה

"טיול פנמה אקולוגית"

   5 ימים / 4 לילות
פנמה סיטי
מגוון רחב של נופים מרכיבים את פנמה, שטח קטן המאחד את שני הגושים של ארה"ב. כמו עמוד שדרה החוצה מקצה לקצהו השני את הארץ הירוקה הזאת, ארץ שגבולותיה הם האוקיאנוס האטלנטי מצד אחד והשקט. תעלת פנמה המפורסמת מאפשרת לתייר ולכ דכפין לעבור מצד אחד לשני  לאחר שעברו את ה-75 ק"מ. עדיין לא מוכרת כיעד נופשוני, פנמה מציעה לתייר חופים יפים ועמקים, הגובלת בצמחיה מדהימה הצוללת אל תוך הים. לא לשכח את 1500 האיים...פשוט גן עדן עלי אדמות. במערב קוסטה ריקה ובמזרח קולומביה, נאי של פנמה היא רצועה שהרוחב אינו יותר מ-50 ק"מ. הצד הגובל לאוקיאנוס השקט (1690 ק"מ אורך) הנה ערבה ירוקה עם עצי קוקוס וחופים לבנים. במרכז פנמה חורש טרופי ויערות גשם, כאשר מבחינת ההרים, ההר געש ברו מתנשא לגובה של 3475 מ'. בסוף חוף הקראיבים עם 1160 ק"מ הנו אזור לא כל כך מפותח.
עיר הבירה פנמה סיטי, מודרנית ומסחרים ביותר. היא פרוסה על 106 ק"מ בצד האוקיאנוס השקט. הרוב סאן פליפה (קאסקו וויאחו) מאחד בניינים יפהפיים מהתקופה הקולוניאלית: מרכז בוליבר, הארמון הנשיאותי והמוזיאון העתיק של פנמה. בצדו המזרחי של העיר, חורבות הפנמה העתיקה, שנבנתה ע"י הספרדים. למי שמתחשק ללכת לרקוד את הסלסה בלילות, מומלץ ללכת לכיוון סאן פליפה ולוויאה אספניה. בכיוון צפון תוכלו לצפות בתעלת פנמה המפורסמת בשל התנועה הימית הבלתי פוסקת....

יום 1 -  פנמה סיטי
הגעה לפנמה סיטי. קבלת הנוסעים בשדה התעופה והעברה למלון. קבלת פנים עם "קוקטייל ברוך הבא"Welcome Cocktail

יום 2 -  פנמה סיטי - סיור בעיר
לאחר ארוחת הבוקר נשתתף בחצי יום סיור בעיר כולל תעלת פנמה המפורסמת. נבקר ב-Miraflores Locks  בתעלת פנמה תוך כדי הסברים על אופן בנייתה. לאחר מכן נסע ל - Colonial Panama City   המוכר כם בשם Casco Viejo  שהחליף את הרובע הישן של פנמה סיטי שנחרב בידי הפיראט מורגן, ולאחר מכן נהנה מארוחת צהרים טיפוסית..

יום 3 - סן בלאס - הארכיפלג (קבוצת איים).
עזיבה מוקדמת לאיי סאן בלאס, גן עדן אמיתי שם נהנה מארוחת הבוקר. לאחר מכן, נסע לראות את חיי האינדיאנים בסביבתם הטבעית. זה יכלול גם שייט בסירות אינדיאניות לאיים המאוכלשים ע"ים. לא לשכח לקחת אתכם בגד ים לרחצה. במחיר כולל הרוחות, הסיור והטיסה הלוך ושוב לאיים, השהיה באיים תחת לודג'ים.

יום 4 – ביקור בקהילה אינדיאנית אמברה (Embera)
יום זה מיועד לסיור אקולוגי לפארק הלאומי Chagres. נבקר את הקהילה האינדיאנית Parara Puru. עלות הסיור כלולה במחיר החבילה: העברות, שתיה, ארוחת צהרים טיפוסית בסגנון טמבו, וביקור בכפר האינדיאי Chocoes/Embera Indian  שם נעמוד מקרוב על עבודות היד המיוחדות וחריטת אגוזים המקבלים צבע שנהב מיוחד. תוכלו לרכוש יצירות אומנות במחירים מיוחדים.

יום 5 -
לאחר ארוחת הבוקר העברות מהמלון לשדה התעופה.

מחירים
המחיר לאדם בחדר יחיד - החל מ-1550 $
המחיר לאדם בחדר זוגי - החל מ- 1050 $ לאדם
ילד בחדר הורים - החל מ- 525 $ 

המחיר כולל:
3 לילות במלון נבחר ובהתאם לסוג האירוח
1 לילה בלודגיה ב- Kuna Niskua San Blas 
ארוחות בוקר אמריקאיות
מסי תיירות
העברות מנל התופה למלון וחזרה
סיור בעיר ושייט בתעלת פנמה
מדריך דו-שפות
העברות כפי שצויינו במסלול
ארוחות כפי שצויין במסלול: 5 ארוחות בוקר ו-3 ארוחות צהרים  ו-1 ארוחת ערב
יום סיור בקהילת האינדיאנית Embera

המחיר אינו כולל:
טיסות בינלאומיות
ארוחות נוספות
מסי נמל והיטלי בטחון
ביטוחים אישים
טיפים
הוצאות אישיות

**המחירים כפופים לאישור בעת ההזמנה***

 09-7710555  -  09-7884422

צור קשר

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.

לתנאיים הכללים לחצו כאן