שלח לחבר
 
הדפס
 

  דרום אמריקה, ארגנטינה, טיולים

מחירון טיולים בארגנטינה

טיולים מקומיים באושואיה

אושואיה (בספרדית Ushuaia) בתרגומה לעברית ארץ האש היא העיירה המיושבת הדרומית ביותר בארגנטינה ובכדור הארץ. חבל ארץ ידוע כאחד המקומות היפים בעולם המשתרע מארגנטינה וצ'ילה ומסתיימת בארכיפלג שהיא קבוצת איים שמכונה גם "סוף העולם" בשל מיקומה הדרומי ביותר בעולם ותנאי האקלים הקשים .בעיירה נמצא מוזיאון סוף העולם ובו תצוגה של מיני ציפורים והיסטוריה של המקום, אושואיה היא גם בירתה של פרובינציית טיירה דל פואגו ומרחק העיירה מאנטרקטיקה כאלף קילומטר .הטמפרטורה בעיירה נמוכה מאוד ברוב שעות היממה.מאושואיה עיירת דייגים גדולה ולה נמל ומעגן לאוניות מלחמה ודיג כמו כן היא נקודת מוצא לתצפית על מושבת הפינגווינים, לטיולים של חצי יום שייט לתעלת ביגל, חצי יום סיור בשמורת הטבע ארץ האש בנוף מרהיב פסגות מושלגות, מפלי מים, אגמים או שייט בתעלת ביגל ושמורת הפינגווינים ואיי פוקלנד .

 

♦ סיור בעיר ובמוזיאון סוף העולם
תיאור: טיול בעיר, נבקר בשכונה ההיסטורית "לה מיסיון", במוזיאון סוף העולם (Museo del Fin del Mundo), שבו מוצגות תערוכות על חיי האינדיאנים הילידים, כולל דגמים של צורות מגורים וכלים, ועל מסעות האירופאים לאזור, ולמוזיאון בית הכלא, שלו חשיבות רבה לאזור. במהלך הסיור נוכל להתפעל מהארכיטקטורה המקומית, בצורת החיים של המקומיים ובהתפתחות ההיסטורית של העיר הכי דרומית בעולם.
הסיור לא כולל: כניסה למוזיאון סוף העולם ולמוזיאון בית הכלא.

משך הסיור: חצי יום /כ- 3 שעות.


 

מחיר 
מ- $42
 

♦ פארק הלאומי ארץ האש עם טיול ברכבת "סוף העולם"
 אומי ארץ האש הנמצא כ-12 ק"מ לכיוון מערב. בפארק ניראה עצי דובדבן חמוצים, נהרות ואגמים. בפארק יש כ-150 מיני עופות, בהם ברווזי בר, אווזי בר, וכמובן - פינגווינים. בעיני הכי מרתקים הם האווז הדרומי והקרקרה, ובעיקר הנקר המגלני. למעוניינים ניתן לקחת סיור ב"רכבת סוף העולם". הרכבת יוצאת מתחנת "סוף העולם" ונוסעת לאורך הסוללה המקורית שהשתמשו האסירים בבית הכלא של אושוויה. בזמן הטיול, הרכבת תעבור לצידי הנהר ותמשיך לחלק הצפוני של העמק.  

משך הסיור: חצי יום / כ- 4 שעות.


מחיר 
מ- $106

 

♦ תעלת ביגל עם אי כלבי ים(Isla de lobos)
תיאור: נשייט בתעלת ביגל ע"ש ספינתו של החוקר דארווין ונצפה במושבות של עופות מים יונקים ימיים ונוף מיוחד. השייט מאפשר ליהנות מנופים מרהיבים בתעלת ביגל, מאושוויה ומהרים הסובבים אותה. ההפלגה לאורך המפרץ עד תעלת ביגל והמשך ל"מעבר הקטן", דרך אי הזאבים ואי הציפורים שם נראה קורמורנים ומושבות זאבי ים, וכן מינים אינסופיים של ציפורי-ים כגון שחפים, יסעורים, אלבטרוסים וברווזים. לבסוף נגיע למגדלור "לס אקלאיירוס".  

משך הסיור: חצי יום /כ- 3 שעות.


מחיר 
מ- $72

 

♦ אגמים אסקונדידו ופגנאנו - Escondido & Fagnano Lakes
תיאור: יציאה מאושויאה מזרחה, חצייה דרך יערות העד ,בדרך עצירה לתצפית על המבנה הישן של בית הסוהר הגובל עם הר Olivia ומשם לעבר האגמים הנמצאים כ 400 מטר מעל פני הים משם נשקף הנוף המדהים הצופה לעברPASO GARIBALDI מכאן נרד לאגם ESCONDIDO בדרך נראה את מפעלי ניסור העצים ביערות העבותים.
אחרי הביקור באגם הגדול FAGNANDO נחזור לאושואיה.  

משך הסיור: יום שלם /כ- 8 שעות.


מחיר 
מ- $53

 

♦ 4X4 חציית האגמים
תיאור:
יוצאים מהבית מלון בבוקר לכיוון האגמים דרך חלק מהאנדים נקודת תצפית בה ניתן לראות את היעד שלנו, האגמים אסקונדידו ופאגנאנו. נתחיל את הטיול שלנו בירידה ונרד מהדרך  דרך העקיבות הישנות של חוטבי העצבים. הג'יפים של לנד רובר יאפשרו לנו להגיע למקומות בהם הכניסה בלתי אפשרית בדרך אחרת, יערות , בוץ,אבנים ועוד...  אגם פאגנאנו יפתיע אותנו עם הגודל העצום שלו ועם היופי הבלתי יאומן שלו. לאחר ארוחת הצהריים נאסוף את כל האנרגיות כי ההרפתקה ממשיכה עם השתכשכות באגם פאגנאנו כדי להגיע לדרך הפנימית שתוביל אותנו לאגם אסקונדידו, שהוא קטן יותר אבל עם יופי מדהים ומסביבו יש תצוגת טבע מרהיבה. לאחר הרצאה שיתנו המדריכים שלנו, נכין את סירות הקאנו , ונתחיל לחתור.לאחר חתירה שנמשכת כ45 דקות נחזור לנקודה בה השארנו את הג'יפים כדי להתחיל את החזרה לעיר אושואיה.

משך הסיור: יום שלם /כ- 8 שעות.

מחיר 
מ- $164