דרום אמריקה, ברזיל, טיולים

מחירון טיולים בברזיל

טיולים מקומיים בריו דה ג'נירו 

ריו דה ז'נירו (Rio de Janeiro) היא אחת היפות בערי תבל. זוהי העיר השנייה בגודלה מבחינת אוכלוסייה בברזיל עם למעלה מ-7 מיליון תושבים. רבים יגידו כי זוהי העיר היפה בעולם שכן היא משלבת נוף עירוני של שכונות פאר, עם שכונות עוני הנקראות פאבלות, מפרצים רחבים, צוקים מיוערים, איים טרופיים וחופים לבנים, שכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת פארקים ירוקים, מרכזי מסחר ושווקים הומים, ויש לה חופים נהדרים ומועדוני לילה כמו כן אפשר ליהנות מסמבה, כדורגל, קאשאסה (משקה מקומי) וכמובן מהקרנבל.

♦ קורקובדו והר הסוכר - כולל א. צהריים
תיאור: טיול לאורך חופיה המפורסמים של ריו - איפנמה ולבלון (Ipanema / Leblon). המשך נסיעה להר קורקובדו (Corcovado), המפורסם אשר בפיסגתו של ההר שגבוהו מתנשא ל710 מטרים ניצב פיסלו האדיר של ישו "כמשקיף על העיר כולה", שהושלם ב-1931, שכן ההר מהווה נק' תצפית נהדרת ומוקף בגנים טרופיים ובמפלים של יער טיז'וקה (Tijuca). נמשיך לסיור בריו , במרכז התוסס - בשדרת ריו ברנקו הרחבה, בשכונת סנטה תרזה - שכונה יפה, עשירה במבנים קולוניאליים, נעבור בסמברודומו (המקום שבו נערך הקרנבל), הקתדראלה המטרופוליטאנית בעלת צורת הפירמידה, ולכיכר פלוראינו שבו נוכל לראות את התיאטרון העירוני, הספרייה הלאומית ובית הנבחרים לאחר מכן נסיעה להר הסוכר העוצר נשימה, שממנו נוף מרהיב על כל העיר ריו. הדרך לפסגת ההר מורכבת משני רכבלים ה"תלויים" מבסיסו ועד לפסגתו. בעצירה הראשונה שלנו נתרשם ונהנה מתצפית פנוראמית בגובה של כ- 215 מטרים על הר הקורקובאדו, גשר ריו-ניטרוי וכל מפרץ גואנאבארה והאיים שמסביב. נמשיך לרכבל השני שייקח אותנו לפסגת הר הסוכר בגובה של כ- 395 מטרים. מנקודה זו נוכל לצפות מזווית ייחודית בחוף קופקבנה ומצודת סנטה קרוז ומספר חופים בניטרוי.
ארוחת צהריים כלולה.

משך הטיול: יום שלם - 8 שעות.


מחיר 
מ- $148

♦ איים הטרופים - כולל א. צהריים
תיאור: סיור לאורך נהר הסנטוס(Santos) המפורץ ומכוסה ביערות עד המכסים את ההר עד הגעתינו לעיר איטקורוצ'ה (Itacuruca) הממוקמת כ-96 ק"מ מריו דה ג'נרו.
שם נעלה על סירה ונפליג לאורך המים השקטים והחופים הזהובים של מרמביה רג'יסטינה ומפרץ ספטיבה(Sepetiba). במפרץ זה מצויים עשרות איים טרופים קטנים ומופלאים - חופים אגדיים.

בסיור שלנו נעצור באחד האיים לארוחת צהרים ,לשחיה וצלילה בשנורקלים.

משך הטיול: יום שלם - 8 שעות.


מחיר 
מ- $90

♦ ריו בלילה כולל מופע
תיאור: בערב: מופע מחול סמבה. ארוחת ערב במסעדת בשר מקומית שבה נהנה מבשרים המוגשים ישירות לשולחן בשיטת "אכול כפי יכולתך" הטיפוסית לברזיל. לאחר מכן נמשיך לבית המופעים פלטפורמה 1 (Show Platforma) שם נהנה ממופע המשלב את התרבות הברזילאית המגוונת עם המוזיקה, הקצב והריקודים המקומיים.

משך הטיול: ערב - 5 שעות.


 

מחיר 
מ- $146

♦ פאבלות (שכונות העוני)
תיאור: סיור פאבלות (כ-3 שעות). הפאבלות הן שכונות העוני המצויות בפרברי העיר מספר המשתכנים בה מגיע ל150000 תושבים , רחובות קטנים ובתים צפופים שהיוו בעבר מקור לפשע סמים סכינאות ועוני מחפיר שאף אחד לא העז להיכנס לשם. מאז שנות ה90 הממשלה שיקמה את השכונות והפכה אותן למקור תיירות וכיום ניתן לסייר בשכונות ולראות אנשים פשוטים וחרוצים שעובדים לומדים,רוקדים סמבה ובזכות המשאבים שמקבלים מהמדינה חיים בקהילה מסודרת ומכובדת.
בסיור זה נוכל לראות את חיי השגרה היומיומיים של הקהילה לבקר בבתים, בתי הספר המקומיים. ברחובות הקטנים מתנהלים חיי מסחר, ספורט, ובתי ספר לסמבה. כמו כן נתן למצוא בפבלות שוק חופשי של מוצרי מזון , עבודות יד המובאות מכל האזורים בסביבה. ומוצגים בככר העיר.
ניתן לצפות במופע מחול הסמבה (3 שעות בערך) של בתי הספר תמורת תרומה כספית ישירות לקהילה.

משך הטיול: חצי יום - 3 שעות.

 

מחיר 
מ- $61

♦ אנגרה (Angara) - כולל א. צהריים.
תיאור:
 יום סיור מלא באנגרה הכולל ארוחת צהרים ושיט מפרשיות
יציאה מהמלון לאנגרה דוס רייס דרך הכביש המהיר בריו סנטוס, בדרך עוברים במנגריטבה,
בהגעה למזח במפרץ אנגרה נפליג במפרשית לחוף רחצה שם נטבול במים הצלולים, ארוחת צהרים (מזנון קר) משם למזח להפלגה וחזרה ולמלון

משך הטיול: יום שלם - 11 שעות.

מחיר 
מ- $91

♦ סיור סמבה וארוחת ערב (BBQ)
תיאור:
 מוסיקה ברזילאית מאייפנת את קצב ריקודי הסמבה
הסיור כולל ביקור באחד מבתי הספר לסמבה, בה לומדים ומתכוננים לקרנבל השנתי,מתחילים בארוחה ברזילאית טיפוסית של בשרים על האש , סלטים ,שתיה, ירקות וכל טוב, הארוחה מלווה במוסיקה שאי אפשר להשאר אדישים לקצב הלטיני ולהשתתף בריקודים הקצביים.

משך הטיול: ערב - 4 שעות.

מחיר 
מ- $188

♦ סיור ג'יפים בטיג'וקה
תיאור: איסוף מהמלון בג'יפים פתוחים לכיוון טיג'וקה יער אטלנטיק היער העירוני הגדול ביותר בעולם, נעצור בתצפית הסינית בחוף איפנמה בקופה קובנה ,מפרץ גואנברה , במהלך הסיור נוכל לראות את בעלי החיים הטרופים החיים באיזור קופים,ציפורים אקזוטיות ועוד. בדרך נעצור בחוף פפינו ולהתרשם מגלשני הרוח הצבעוניים

משך הטיול:חצי יום - 4 שעות.**לתשומת לבכם**
ייתכנו שינויים קלים במסלול בשל הסערות האחרונות בחופי ריו דה ז'נרו.

מחיר 
מ- $88