שייט מאורגן לאיים הבריטים

 על אניית ה SPLENDIDA MSC
13 לילות / 15 ימים

 החל מ-2789$

TT-KI
הטיול כולל טיסות ,העברות,מלון, הדרכה ושייט ביקורים במקומות הבאים:
גרמניה: ברלין, פוטסדאם ווילה ואנזה, המבורג.
סקוטלנד: אינברגורדון, קירקוול, גרינווק.
אירלנד: דבלין, קורק ( קינסייל ומבצר צ'ארלס ).

 ת"א ברלין 

ניפגש בנתב"ג ונטוס לבירת גרמניה, ברלין. עם ההגעה נצא לסיור פנוראמי בעיר, ובו נראה את עמוד הניצחון עמוד המתנשא לגובה - 66.89 מטרים. בראשו ניצב פסל של אלת הניצחון המכונפת שגובהו 8.3 מטרים ומשקלו 35 טונות, שזכה לשם "גולדאזלזזה" ( Goldelse ) אלזה המוזהבת. נטייל רגלית -מהרייכסטאג, לשער ברנדנבורג אל אנדרטת השואה. נערוך סיור פנוראמי בשדרות אונטר דן לינדן המפורסמות. עוד נראה את אנדרטת הקרון המרגשת והמרשימה, נעבור בכיכר פוסטדאם, אשר בראשית המאה ה - 20 הייתה הכיכר ההומה ביותר באירופה חנויות גדולות, בתי קפה, מסעדות. במלחמה נהרסה -הכיכר כליל, ולאחר בניית חומת ההפרדה בין מזרח למערב, הפכה לשדה שומם. אחרי האיחוד החלה בנייה שהחזירה לכיכר את חשיבותה. נעצור במרכז ארקדן קניון גדול המכיל חנויות של מותגים בינלאומיים -ומקומיים, שם יינתן זמן חופשי לארוחת צהריים. העברה אל בית המלון. לינה בברלין.


 פוטסדאם ורציף 17

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בתחנת הרכבת גרינוולד ברציף 17 שממנו נשלחו היהודים למחנות ההשמדה, - נמשיך אל וואנזה ונבקר בוילה שבה הוחלט על הפתרון הסופי. משם ניסע לכיוון העיר פוטסדאם, בירת מחוז בראדנבורג, שימשה כמקום הועידה לחלוקת ברלין וגרמניה. נראה את ארמון סנסוסי שהיה ארמון המגורים של המלך פרידריך הגדול במאה ה- 18 , נבקר בגני הארמון. נראה את הארמון החדש ובית התה הסיני. נסייר בעיר העתיקה ובשעות הערב, נשוב למלונינו. לינה בברלין.


 ברלין המבורג עלייה לשייט

לאחר ארוחת הבוקר, העברה אל נמל השייט שבהמבורג שם נעלה על ספינת ה - SPLENDIDA MSC ,לשייט של 11 לילות לאיים הבריטים. בספינה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה,קזינו, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים.


בלב ים

יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה .


 אינברגורדון, סקוטלנד 

בשעות הצהריים נעגון באינברגורדון, נרד לסיור חוף וניסע לעבר אגם ה"לוך נס" ( Loch Ness ) שהאגדה -מספרת שמפלצת דמוית נחש עם צוואר ארוך דינוזאורי חיה במימיו. נבקר בטירה הציורית אורקהרט( Urquhart Castle ) הצופה על האגם. אשר הוקמה במאה ה - 12 ע"י הסקוטים והוחרבה לאחר כ - 100 שנה ע"י המלך האנגלי אדוארד הראשון. בתום הסיור, נשוב לאנייה.

 

 קירקוואל, סקוטלנד 

הבוקר נעגון בקירוואל, בירתה של איי אורקני. נרד לסיור חוף, ניסע מערבה ונראה כמה מהתרים הנאוליתיים ביניהם "טבעת ברודגאר" שהוכר כאתר מורשת התרבות האנושית - - 27 אבני ענק כשימשו למטרת פולחן לפני כ 4500 שנה! נראה את "האבנים הנצבים בסטנס" ואת " Skara Brae " כפר פרהיסטורי -שהשתמר בצורה הטובה ביותר בצפון אירופה כולה, אפילו רהיטי האבן מיטות, תיבות ושידות שרדו את - -5,000 השנים שחלפו מאז התגוררה כאן קהילה חיה. המקום נותר נסתר מהעין עד 1850 , כאשר גלים שהקימה סערה עזה שחקו את החול והעשב שעל קו החוף וחשפו את הבתים שתחתיהם. האתר זכה לתואר אתר מורשת עולמית אונסק"ו. נבקר בבית סקייל בית אחוזה מראשית המאה ה -  17 וביתו לשעבר של הבעלים שלברקנס , שגילה את סקארה ברה, בספריית הבית יש מדפים נסתרים מאחורי מדפי הספרים היישר מתוך -סרט בלש! האשנבים כאן ממחישים את עוביים של הקירות והבית בנוי באתר בית קברות פיקטי קדום.בתום הסיור, נשוב אל האנייה.

 

 בלב ים

יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה .

 

 דבלין, אירלנד 

הבוקר נתעורר בבירת אירלנד דבלין. אחת מהערים היפות באירופה. נערוך סיור פנוראמי בעיר ובו נראה את -בניין הפרלמנט, ואת קתדרלת סנט. פטריק בה עבד וכתב ג'ונתן סויפט ( מסעות גוליבר ), נראה את "טריניטיקולג'" האוניברסיטה המפורסמת של העיר ואת ארמון דבלין, נעבור מעל גשר או קונל ונחצה את נהר –הליפאי, נטייל ונסםוג מהאווירה המקומית עוד נבקר ברובע ה"טמפל באר" הידוע כמרכז הפאבים האיריים, ובתום הסיור נשוב אל האנייה.

 

 גרינוק ( אגם לומונד ועיירת לוס ), סקוטלנד

הבוקר נעגון בגרינוק, נרד לסיור חוף ובו נחצה את נהר ה"קלייד" ונעלה צפונה אל אגם לומונד האגם הגדול -בסקוטלנד ואחד היפים במדינה, עליו נכתבו שירים ואמנים שונים קיבלו מנופיו השראה רבה. נבקר בעיירה הציורית לוס' שלגדות האגם, כפר עם בתים קטנטנים ותצפית נהדרת של החופים והמים שסביב. נמשיך אל תצפית "תנוח ותגיד תודה" ( Rest and be thankful ). פסגת מעבר ההררי בין גלן קרו (Glen Croe) וגלןקינגלאס (Glen Kinglas). נעשה דרכינו חזרה אל האנייה דרך מפרצי ים צרים שנוצרו על ידי קרחונים בגלישתם אל הים הפתוח לוך לונג - (Loch Long) ולוך פיין . (Loch Fyne). נגיע לרציף הונטר קואי שם נעלה על מעבורת חזרה על נמל השייט ונעלה לאנייה מלאי חוויות מיום הטבע הנפלא.

 

 קורק ( קינסייל ומבצר צ'ארלס ), אירלנד

בשעות הצהריים המוקדמות, נעגון בקורק ונרד לסיור חוף בעיירת קינסייל בירת הגורמה האירי היושבת על -חוף הים. עיר עתיקה מאד המאורע הבולט ביותר בתולדותיה הוא המצור שהוטל עליה ב- 1601. נשוטט ברחובותיה ונספוג בהאווירה המקומית, נמשיך לביקר במבצר צ'ארלס מהמאה ה- 17 ובתום הסיור, נשובלאנייה

 

בלב ים

יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה .

 

 סאוט' המפטון ( וינצ'אסטר ), אנגליה  

הבוקר נעגון בסאות המפטון העיר הגדולה ביותר במחוז המפשייר שבדרום אנגליה. נרד לסיור חוף בעיירת -ויצ'אסטר עיר קתדרלה היסטורית ועיר הבירה לשעבר של אנגליה - . נראה את קתדרלת וינצ'סטר, אחת מןהקתדרלות הגדולות באירופה, עם ייחוד רב בשל היותה בעלת האולם הארוך ביותר מבין כל הקתדרלות הגותיות באירופה. נראה את אוניברסיטת וינצ'סטר ובית הספר הציבורי המפורסם, וינצ'סטר קולג '.

 

 בלב ים

יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה .

 

 /  המבורג ת"א

הבוקר, נעגון מלא חוויות בנמל המבורג, נפרד מצוות האנייה ונערוך סיור בעיר שילוב של עיר מתועשת -וגדולה הסובלת משאון מכוניות ואווירת כרך סואן עם גשרים פסטוראליים, גנים ופארקים הנפרשים על גדותנהר האלבה העצום, היא שילוב של תרבות גרמנית עתיקה מבני ארכיטקטורה מרשימים באזור העתיק שלהעיר לצד אזורי הוללות ב"רובע החלונות האדומים" של המבורג הידועים באווירה המתירנית ( בלשון המעטה ) המאפיינת אותה. בשעות אחר הצהריים נעשה דרכינו אל נמל התעופה של ברלין לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחר.
 

חשוב: המסלול מתאר אתרי הביקור , אך לא בהכרח את סדר הביקורים ו / או הלינות. סיורי חוף מטעם דרך החופש הינם פרטיים ועל כן לא יינתן זיכוי בשל אי עגינה ביעד, עקב החלטת חברת השייט. סיורי החוף שנלקחו מחברת השייט הינם באחראיות האנייה ( מסלול, אורך, לו"ז... )
         


מחיר לאדם בחדר זוגי - החל מ-2799 דולר 
מבוסס על מינימום 2 מטיילים

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות 
 • בית מלון בדרגת תיירות ראשונה Itinerary Map
 • כלכלה: חצי פנסיון בבית המלון + פנסיון מלא בשייט 
 • סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית 
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
 • תשר לנותני שירותים בחו"ל ( למעט, סבלות )
 • מדריך בכיר ומנוסה.

המחיר אינו כולל:

 • ביטוח נוסעים ( אנו ממליצים על ביטוח ביטול טיול ) והוצאות בעלות אופי אישי.
 • טיפים חובה באנייה בסך כ- 9 יורו לאדם ליום לתשלום באנייה -
 • דמי סבלות
 • טיפ למדריך הישראלי נהוג לתת כ – 4 יורו לאדם ליום

 

לפרטים והזמנות צרו קשר עם המומחים שלנו
09-7710555 | 09-7884422

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות