חבילת שייט לאיים הבריטים

באוניית פאר 

 כולל  טיסות ושייט 11 יום

4-15.6.2019

  החל מ-2589ִ$ 

TT-KI

 • ת"א- המבורג :: היום ניפגש בנתב"ג ונטוס דרך יעד ביניים אל המבורג- העיר השנייה בגודלה בגרמניה, ועיר הנמל השנייה בגודלה באירופה כולה. עם הנחיתה העברה אל בית המלון. לינה בלובק
 • 5/6/2019
  המבורג- ליובק- עלייה לשייט :: לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור בעיירת ליובק, הידועה במרצפן המשובח שלה, נסייר בעיר העתיקה המוקפת חומה, שהוכרה כאתר מורשת של אונסק"ו. נתרשם מהמבנים המיוחדים ביופיים, מהכנסיות הגותיות ונטייל בסמטאות הצרות והציוריות. בשעות הצהריים, העברה אל נמל המבורג - שם נעלה לשייט לעבר האיים הבריטיים. באנייה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים.
 • 6/6/2019
  AT SEA ; בלב ים :: יום שכולו שייט - הזדמנות נהדרת להכרות עם האנייה, על שלל מתחמי הבילוי והאטרקציות הרבות בה.
 • 7/6/2019
  JERSEY ; סנט הלייר, האי ג`רזי :: הבוקר נעגון בסנט הלייר - בירת האי ג`רזי והעיר הגדולה ביותר בו. נרד לסיור חוף ונבקר באי, ניסע מערבה ונצפה על טירת אליזבט מהמאה ה17 ונלמד על הנסיכה הצעירה אשר תפסה שם מחסה בזמן מלחמת האזרחים האנגלית. ניסע בין כפרי דייגים ונשמע סיפורים על פירטים ומבריחים. נערוך עצירה בכפר סנט אובין. נמשיך אל נקודת "נוירמונט" - Noirmont Point- כיתת פיקוד שהייתה שייכת לכוחות הכיבוש הגרמניים- הבונקרים מרשימים, עמדות האקדח, ומגדלי התצפית. נתרשם מהנוף הדרומי של האזור ונמשיך אל מפרץ בריילדי St Brelade’s Bay"" השוקק פעילות, ובעל נוף עוצר נשימה. נמשיך אל מגדלור Corbière Phare. ואל שטח פארק לאומי ג`רזי שם נתרשם- מהחולות הענקיים והזהובים של מפרץ סנט אואן- St Ouen’s Bay. נמשיך אל כפר גוראי Gorey שם נערוך סיור רגלי. בתום הסיור, נשוב אל נמל סנט הלייר, כשבדרך נחלוף על פני עיירות החוף ההיסטוריות La Rocque , , Le Hocq ו .Green Island
 • 8/6/2019
  רינגסקיד, (קינסייל ומבצר צ`ארלס), אירלנד :: הבוקר, נעגון בנמל רינגסקידי שבדרום אירלנד, נרד לסיור חוף וניסע אל עיירת קינסייל- בירת הגורמה האירי היושבת על חוף הים. עיר עתיקה מאד - המאורע הבולט ביותר בתולדותיה הוא המצור שהוטל עליה ב-1601. נשוטט ברחובותיה ונספוג את האווירה המקומית, נמשיך לביקור במבצר צ`ארלס- המוארך שנבנה בשנת 1677 והגן על הכניסה לנמל העיירה מפני פלישה צרפתית או ספרדית לאירלנד. בתום הסיור, נשוב לאנייה.
 • 9/6/2019
  BELFAST ; בלפסט, אירלנד :: הבוקר נתעורר בבלפסט - העיר הגדולה ביותר בצפון אירלנד. לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר ונראה את בית האופרה, את אוניברסיטת המלכה ואת בית העיירה, נראה את כיכר דונגול המפורסמת, נמשיך לביקור בטירת "הילסבוראו"- בית מגורים רשמי של בית המלוכה הבריטי ומשמש כיום את אליזבת השנייה, מלכת הממלכה המאוחדת. בטירה מתגורר דרך קבע מזכיר המדינה של צפון אירלנד המהווה נציג בית המלוכה בצפון אירלנד. בתום הסיור נשוב אל האנייה.
 • 10/6/2019
  דבלין, אירלנד :: הבוקר נתעורר בבירת אירלנד- דבלין. אחת מהערים היפות באירופה. נערוך סיור בעיר ובו נראה את בניין הפרלמנט ואת קתדרלת סנט` פטריק, בה עבד וכתב ג`ונתן סויפט (מסעות גוליבר), נראה את "טריניטי קולג`" - האוניברסיטה המפורסמת של העיר ואת ארמון דבלין, נעבור מעל גשר או`קונל ונחצה את נהר הליפאי, נטייל ונספוג מהאווירה המקומית עוד נבקר ברובע ה"טמפל באר" הידוע כמרכז הפאבים האיריים, ובתום הסיור נשוב אל האנייה.
 • 11/6/2019
  גלאזגו (גרינוק), סקוטלנד :: הבוקר נעגון בגרינוק, נרד לסיור חוף וניסע מזרחה אל גלאזגו- העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בסקוטלנד נסייר באזור העתיק של גלזגו ונראה את הקתדרלה המפורסמת, נבקר בכיכר ג`ורג` ונראה את בניין העירייה, נראה את הבית העתיק ביותר בעיר - Provand`s Lordship מהמאה ה-14. נמשיך אל אזור "קלבינגרוב" ונחצה את הפארק ובשעות הצהריים, נשוב אל האנייה.
 • 12/6/2019
  AT SEA ; בלב ים :: יום שכולו שייט - את יומנו בלב ים ניתן לנצל להתרעננות, מנוחה והנאה ממגוון אפשרויות הבילוי בה.
 • 13/6/2019
  INVERGORDON, SCOTLAND ; אינברגורדון, סקוטלנד :: בשעות הצהריים נעגון באינברגורדון, נרד לסיור חוף וניסע לעבר אגם ה"לוך נס" (Loch Ness)- שהאגדה מספרת שמפלצת דמוית נחש עם צוואר ארוך דינוזאורי חיה במימיו. נבקר בטירה הציורית אורקהרט (Urquhart Castle) הצופה על האגם. אשר הוקמה במאה ה -12 ע"י הסקוטים והוחרבה לאחר כ- 100 שנה ע"י המלך האנגלי אדוארד הראשון. בתום הסיור, נשוב לאנייה
 • 14/6/2019
  AT SEA ; בלב ים :: יום שכולו שייט - הזדמנות אחרונה ליהנות מהאנייה על שלל הפעילויות, חנויות ומתמחי מנוחה שבה..
 • 15/6/2019
  המבורג- ת"א :: הבוקר, נעגון מלא חוויות בנמל המבורג, נפרד מצוות האנייה, ניסע אל המבורג ונערוך סיור בעיר- שילוב של עיר מתועשת וגדולה הסובלת משאון מכוניות ואווירת כרך סואן עם גשרים פסטוראליים, גנים ופארקים הנפרשים על גדות נהר האלבה העצום, היא שילוב של תרבות גרמנית עתיקה מבני ארכיטקטורה מרשימים באזור העתיק של העיר לצד אזורי הוללות ב`רובע החלונות האדומים` של המבורג הידועים באווירה המתירנית (בלשון המעטה) המאפיינת אותה. בשעות הערב, העברה אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה. הערות: 
 • חשוב: על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול. המסלול מתאר אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים ו/ או הלינות. החדרים בשייט הינם GUARANTEE משמע - נוסע מזמין את סוג החדר המינימלי שהוא מעוניין בו (פנימי, חלון, מרפסת), ומובטח שלא יקבל פחות. מספרי החדרים יינתנו בסמוך למועד היציאה או עם העלייה 

 

 לטיולים נוספים וחבילות שייט לאיים הבריטים כנסו>>