חבילת שיט לפיורדים הנורבגים

שייט מאורגן לפיורדים בנורווגיה באניית הפאר MSC FANTASIA
TT-KI
הטיול כולל ביקורים  סיור עיר. שייט: קופנהגן, קרחון גרינגר, פלאם, סטאוונגר כולל סיורי חוף


קרוז בקבוצה מאורגנת הוא הטוב שבכל העולמות. 
הוא נוח יותר, הוא חברתי יותר ובשורה האחרונה גם עולה פחות.

 יום 1 - :ת"א- ברלין

ניפגש בנתב"ג ונטוס לבירת גרמניה, ברלין. עם ההגעה נצא לסיור פנוראמי בעיר. נראה את עמוד הניצחון- עמוד המתנשא לגובה 66.89 מטרים. בראשו ניצב פסל של אלת הניצחון המכונפת שגובהו 8.3 מטרים ומשקלו 35 טונות, שזכה לשם "גולדאזלזזה"- אלזה המוזהבת. נראה את אנדרטת הזיכרון לחייל הסובייטי ואת שער ברנדנבורג המפורסם הנחתם בחומת ברלין, אשר חצתה את העיר לשני עולמות - מזרח ומערב. נראה את כיכר פוסטדאם אשר בראשית המאה ה- 20 הייתה הכיכר ההומה ביותר באירופה - חנויות גדולות, בתי קפה, מסעדות. במלחמה נהרסה הכיכר כליל, ולאחר בניית חומת ההפרדה בין מזרח למערב, הפכה לשדה שומם. אחרי האיחוד החלה בנייה שהחזירה לכיכר את חשיבותה. בתום הסיור העברה אל בית המלון. לינה בברלין


יום 2 - :ברלין- קייל- עלייה לשייט

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל נמל קייל- שם נעלה לשייט לעבר הפיורדים הנורווגים. בספינה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים.


יום 3 - :קופנהגן, דנימרק

הבוקר נעגון בקופנהגן - בירת ממלכת דנמרק והעיר הגדולה בממלכה. נערוך סיור חוף בעיר התוססת, שנבחרה לבירת התרבות של אירופה לשנת 1996. נראה את הנמל העתיק, שדרות הנס כריסטיאן אנדרסן וכיכר העירייה, המגדל העגול, חזית בית הפרלמנט, הבניין המיוחד של הבורסה ומזרקת גפיון. בשעות הצהריים נשוב אל האנייה.


יום 4 - :שייט בים

יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה.
ייום 5 - :פיורד גרינגר, נורבגיה

הבוקר נעגון בפיורד היפה ביותר בעולם – הגיירינגר, נשוט באמצעות סירות קטנות לעבר היבשה. נעלה לתצפית על ההר הדלסניבה באחת הדרכים המרהיבות המטפסת מעל הפיורד (מותנה במזג אוויר), ואם יתאפשר- נעלה במעלה הנשרים לתצפית על הפיורד המרהיב. בשעות הצהריים המוקדמות, נשוב אל האנייה.
יום 6 - :פלאם, נורבגיה

הבוקר נגיע אל פלאם- כפר קטן בקצהו של אורלנד פיורד. העיירה מוקפת במורדות הרים תלולים, ניהנה מהאווירה הייחודית של המקום, נסע לראות את מפלי טווינדה ומשם לעיירה המדהימה ווס שלחופו של אגם ובשעות הצהריים נשוב לאונייה.
יום 7 - :סטאוונגר, נורבגיה

בשעות הבוקר המאוחרות, נעגון בסטאוונגר- העיר הרביעית בגודלה בנורבגיה, זוהי עיר יפה וברוכה באגמים הממוקמת על חצי האי בדרום מערב נורבגיה- נערוך סיור פנוראמי בעיר ונשוב לאנייה.
יום 8 - :שייט בים

יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה.
ייום 9 - :קייל- המבורג- ברלין- ת"א
ה
בוקר נעגון בקייל, נפרד מצוות, וניסע לביקור בהמבורג- אחת מהערים המרתקות בגרמניה, היא שילוב של עיר מתועשת וגדולה הסובלת משאון מכוניות ואווירת כרך סואן עם גשרים פסטוראליים, גנים ופארקים הנפרשים על גדות נהר האלבה העצום, היא שילוב של תרבות גרמנית עתיקה מבני ארכיטקטורה מרשימים באזור העתיק של העיר לצד אזורי הוללות ב"רובע החלונות האדומים" של המבורג הידועים באווירה המתירנית (בלשון המעטה) המאפיינת אותה. בשעות אחר הצהריים נעשה דרכינו אל שדה התעופה של המבורג לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחרת.

שיט לפיורדים הנורבגים

אניית הפאר MSC FANTASIA

המחיר כולל:

המחיר כולל:
טיסות בינלאומיות העברות וסיורים באוטובוס תיירים נוח וממוזג.
לינה בבית מלון מדרגת תיירות ראשונה שייט בספינת פנטזיה מבית אם אס סי ,FANTASIA MSC
הלינה בספינה בחדרים עם מרפסת לים! סיורי חוף בהתאם לתוכנית
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון + פנסיון מלא במהלך השייט תשר לנותני השירות בחו"ל (למעד דמי סבלות)

המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי. אנו ממליצים על ביטוח ביטול טיול. טיפים חובה בשייט בסך כ-10 יורו לאדם ליום (נכון ל15.09.16-
המחיר עלול להשתנות) דמי סבלות תשר למדריך הישראלי- נהוג לתת כ 4 יורו ליום לאדם.

שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע"י מחלקת הקבוצות של חברת השייט בהתאם  לקטגוריה.חשוב: המסלול מתאר אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים ו/ או הלינות. סיורי חוף מטעם "דרך החופש" הינם פרטיים, ועל כן לא יינתן זיכוי בשל אי עגינה ביעד, עקב החלטת חברת השייט. החדרים בשייט הינם GUARANTEE משמע – נוסע מזמין את סוג החדר המינימלי שהוא מעוניין בו (פנימי, חלון, מרפסת), ומובטח שלא יקבל פחות. מספרי החדרים יינתנו בסמוך למועד היציאה או עם העלייה לשייט חברת השייט אחראית על שיבוץ משמרת ארוחת ערב.

  •  מספר המקומות מוגבל .

פרטים והזמנות צרו קשר עם המומחים שלנו

09-7710555 | 09-7884422

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.